Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi (A) | A | B | Misafir (B) | Set Sonuçları | C | Küme | Ktg | Tür | Gr |
06.05.2024 | 50. Yıl Deniz Esinduy | 20:00 | İst. Süreyyapaşa Gençlik | 1 | 3 | İst. Büyük Reşitpaşa Orta Okulu | (25-13) (29-31) (24-26) (21-25) | E | BLGSLE | BYK | FNL | - |
Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Olimpia 2023 | 0 | 2 | Yetenek Gelişim | (21-25) (23-25) | B | GKGL | GK | PO | 2 |
Bahçelievler Engelliler Spor Salonu | 20:00 | İst. Bağcılar Evren | 3 | 0 | İst. Beylikdüzü Beykent | (25-19) (25-23) (25-22) | E | BLGSLE | BYK | FNL | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | İda Voleybol B | 1 | 2 | Platinyum A | (9-25) (25-22) (6-15) | B | MDKGL | MdK | KL | B |
19:15 | Deka | 0 | 2 | Geleceğe Dönüş B | (13-25) (18-25) | B | MDKGL | MdK | KL | L |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Ulus B | 3 | 2 | İstbol B | (20-25) (20-25) (26-24) (25-21) (15-6) | B | KK | KK | EL | - |
19:15 | Merve Dalbeler | 1 | 3 | Elit Kampüs Atakent A | (20-25) (26-24) (26-28) (20-25) | B | KK | KK | EL | - |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Gök Spor | 0 | 2 | Beylerbeyi | (16-25) (28-30) | B | YKGL | YK | EL | 1 |
19:15 | Ataşehir Kartalları | 0 | 2 | Koza Atletik | (19-25) (25-27) | B | GKGL | GK | PO | 1 |
20:30 | Anadolu Smaç | 2 | 0 | İstanbul Marmara | (25-15) (25-19) | B | YKGL | YK | EL | 2 |
Sarıyer | 18:30 | Gelecek Nesil A | 2 | 0 | Sarıyer Yıldızları | (25-14) (25-16) | B | KKGL | KK | EL | 3 |
19:45 | Robert | 1 | 2 | Avcılar Demirordu | (22-25) (25-20) (16-18) | B | GKGL | GK | PO | 2 |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Kuzey Yıldızları | 0 | 3 | Yeşilyurt | (17-25) (22-25) (20-25) | B | YKSL | YK | KL | - |
Yakacıkito | 18:00 | Milan Atletik B | 3 | 2 | Pendikgücü | (25-21) (15-25) (22-25) (25-21) (15-8) | B | YK | YK | KL | E |
19:30 | Anadolu Marmara | 0 | 3 | Titan Akademi | (12-25) (11-25) (21-25) | E | BE | BE | GR | - |
07.05.2024 | 50. Yıl Deniz Esinduy | 20:00 | İst. Es Voleybol | | | İst. Robert | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Yetenek Gelişim | 2 | 0 | Fmv Işık | (25-9) (25-18) | B | KKGL | KK | EL | 3 |
Bahçelievler Engelliler Spor Salonu | 20:00 | İst. Büyük Reşitpaşa Orta Okulu | 3 | 0 | İst. Set Voleybol | (25-18) (25-15) (28-25) | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Boğaziçi Üniversitesi | 11:00 | İstanbul Esenyurt Üniversitesi | | | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni. | | E | UNIE | BYK | GR | A |
13:00 | İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa | 3 | 0 | Acıbadem Üniversitesi | (25-14) (25-11) (25-12) | E | UNIE | BYK | GR | A |
15:00 | İstanbul Arel Üniversitesi | 3 | 0 | İstinye Üniversitesi | (25-20) (25-18) (25-20) | E | UNIE | BYK | GR | A |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Süreyyapaşa A | 2 | 0 | Fmv Özel Erenköy Işık A | (25-10) (25-19) | B | MDKGL | MdK | KL | L |
19:15 | İstanbul Ata | 0 | 2 | Spor Vizyon | (5-25) (18-25) | B | MDKGL | MdK | KL | A |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Cevizli Atak | 2 | 0 | Koza Atletik B | (25-18) (25-10) | B | KKGL | KK | KL | H |
19:30 | Ada Yıldızları A | 2 | 1 | Uno Akademi | (25-15) (26-28) (15-10) | B | KKGL | KK | KL | F |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Odak B | 2 | 0 | Beylikdüzü Beykent A | (26-24) (25-22) | B | MDKGL | MdK | EL | 3 |
19:30 | Bileke | 3 | 1 | Avrupa Voleybol Gelişim | (25-23) (22-25) (28-26) (27-25) | B | YK | YK | KL | 1 |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Alfa | 1 | 2 | Asya Kartalları | (25-21) (25-27) (13-15) | B | YKGL | YK | KL | E |
19:15 | İstanbul Anadolu | 2 | 0 | Dev Adım | (25-21) (25-22) | B | YKGL | YK | EL | 2 |
20:30 | Dev Adım İstanbul | 1 | 2 | Kızıltoprak | (25-20) (12-25) (12-15) | B | YKGL | YK | KL | E |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Nssl | 0 | 3 | Ateş A | (16-25) (18-25) (21-25) | B | BB | BB | GR | B |
Yakacıkito | 18:00 | Em Güneş | 3 | 0 | Alp Spor | (25-16) (25-10) (25-18) | B | YK | YK | KL | E |
19:30 | Ses | 3 | 0 | Kurtuluş | (25-13) (25-12) (25-16) | B | BB | BB | GR | B |
08.05.2024 | 50. Yıl Deniz Esinduy | 20:00 | İst. Tuzla Mercan | | | İst. Doğu Akademi | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Yetenek Gelişim B | | | Teşvikiye B | | B | YKGL | YK | EL | 3 |
Bahçelievler Engelliler Spor Salonu | 20:00 | İst. Büyük Reşitpaşa Orta Okulu | | | İst. Beylikdüzü Beykent | | E | BLGSLE | BYK | FNL | - |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Smaç Sk A | | | İstbol | | B | MDKGL | MdK | EL | 3 |
19:30 | Avcılar Atak | | | Florya Elit | | B | YK | YK | KL | 2 |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | İstanbul Marmara A | | | Ataşehir Yıldızları | | B | KKGL | KK | EL | 1 |
19:15 | Gök Spor | | | Ateş A | | B | KKGL | KK | EL | 1 |
20:30 | Anadolu Smaç A | | | Dev Adım A | | B | KKGL | KK | EL | 2 |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Geleceğe Dönüş B | | | Best Boğaziçi | | B | YKGL | YK | KL | E |
19:45 | Kartal Yıldızları | | | Süreyyapaşa B | | B | YKGL | YK | KL | E |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Me Marmara Akademi A | | | Kartal Anadolu | | B | YK | YK | EL | 1 |
Yakacıkito | 18:00 | Balkan Yeşilbağlar A | | | İstanbul Anadolu | | B | KKGL | KK | EL | 2 |
19:30 | Maç Sayısı | | | Dev Ataşehir B | | B | YK | YK | EL | 1 |
09.05.2024 | 50. Yıl Deniz Esinduy | 20:00 | İst. Süreyyapaşa Gençlik | | | İst. Bağcılar Evren | | E | BLGSLE | BYK | FNL | - |
Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Robert | | | Yeniköy Voleybol | | B | YKGL | YK | EL | 3 |
Bahçelievler Engelliler Spor Salonu | 20:00 | İst. Set Voleybol | | | İst. Robert | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Anka B | | | Ataşehir Yıldızları A | | B | MDKGL | MdK | KL | C |
19:15 | Me Marmara Akademi | | | Ada Yıldızları A | | B | MDKGL | MdK | KL | E |
Maltepe Müzahir Sille S.S | 18:00 | Anadolu Smaç A | | | Tuzla Mercan A | | B | MDKGL | MdK | EL | 2 |
19:15 | Balkan Yeşilbağlar A | | | Dev Adım İstanbul A | | B | MDKGL | MdK | EL | 2 |
20:30 | Uno Akademi | | | Balkan Yeşilbağlar B | | B | MDKGL | MdK | KL | E |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Ekol B | | | Prestij | | B | KKGL | KK | KL | C |
19:30 | Başarı Performans | | | Çamlıca | | B | YKGL | YK | KL | C |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Elit Kampüs Atakent A | | | Genç Atakent A | | B | MDK | MdK | EL | - |
19:30 | Merve Dalbeler A | | | Büyükçekmece Voleybol B | | B | MDK | MdK | EL | - |
Özyeğin Üniversitesi S.S. | 10:30 | Acıbadem Üniversitesi | | | İstinye Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
12:30 | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni. | | | İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa | | E | UNIE | BYK | GR | A |
14:30 | Sabancı Üniversitesi | | | Galatasaray Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | B |
16:30 | İstanbul Arel Üniversitesi | | | İstanbul Esenyurt Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
İstanbul Esenyurt Üniversitesi | | | İstanbul Arel Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Girişim A | | | Turuncu | | B | MDKGL | MdK | EL | 1 |
19:15 | İda Voleybol A | | | Lima | | B | MDKGL | MdK | EL | 1 |
20:30 | Beykoz Voleybol | | | Doğu Akademi | | B | YKGL | YK | EL | 1 |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Beykoz Belediyesi | | | Çengelköy Voleybol | | B | GK | GK | PO | 1 |
10.05.2024 | 50. Yıl Deniz Esinduy | 20:00 | İst. Dinamo | | | İst. Tuzla Mercan | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Bahçelievler Engelliler | 18:00 | İstanbul Set A | | | İtü Geliştirme | | B | YK | YK | PO | 2 |
Bahçelievler Engelliler Spor Salonu | 20:00 | İst. Büyük Reşitpaşa Orta Okulu | | | İst. Es Voleybol | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Vadi A | | | Akademi İstanbul | | B | MDKGL | MdK | KL | C |
19:15 | İstanbul Marmara B | | | Pendik Sancak B | | B | MDKGL | MdK | KL | E |
Maltepe Müzahir Sille S.S | 18:00 | Turuncu | | | Çekmeköy İstanbul | | B | YK | YK | KL | A |
19:30 | Ateş B | | | Ada Yıldızları | | B | BB | BB | GR | A |
Sarıyer | 18:30 | Zekeriyaköy Doğa A | | | Sarıyer Yıldızları A | | B | MDKGL | MdK | EL | 4 |
19:45 | Gelecek Nesil | | | Bosphorus B | | B | MDKGL | MdK | EL | 4 |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Tuzla Rekor | | | Ümraniye Atakent | | B | YK | YK | KL | D |
19:45 | Mavi Yıldızlar A | | | Milan Atletik A | | B | YK | YK | KL | D |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Adres İstanbul | | | Prestij | | B | YK | YK | KL | C |
11.05.2024 | Bahçelievler Engelliler | 10:00 | Bahçelievler Voleybol | | | Avrupa Voleybol Gelişim B | | B | KK | KK | KL | 2 |
13:30 | Mega Basket | | | Bizimkent | | B | KK | KK | KL | 3 |
15:00 | Bosna Kartalları | | | Avcılar Tanyıldızı | | B | KKGL | KK | KL | 5 |
19:15 | Teşvikiye A | | | Bahçeşehir Voleybol | | B | KKGL | KK | EL | - |
Maltepe Müzahir Sille S.S | 15:00 | Marmara Elit | | | Beyoğlu | | E | KE | KE | KL | - |
16:30 | Mbo | | | Süreyyapaşa B | | E | YE | YE | KL | B |
18:00 | Doğu Akademi B | | | Yankı | | E | BE | BE | GR | - |
Sancaktepe Taha Akgül | 19:30 | Tuzla Rekor | | | Pendikgücü | | B | YKGL | YK | KL | E |
20:45 | Ekol | | | Çengelköy Anka | | B | YKGL | YK | KL | A |
Sarıyer | 10:00 | Spor Fabrikası | | | Açı | | B | KK | KK | KL | 5 |
11:30 | Gaziosmapaşa Belediyesi | | | Avrupa Akademi | | B | KK | KK | KL | 5 |
13:30 | Petna | | | Avrupa Akademi | | B | KKGL | KK | KL | 8 |
15:00 | Alfa Akademi | | | Atlantik | | B | KKGL | KK | KL | 7 |
18:00 | Hisar Okulları | | | Rotary 100. Yıl | | B | KK | KK | KL | 5 |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 12:30 | Geleceğe Dönüş A | | | Ali Peçen Sportif | | B | YKGL | YK | KL | B |
16:30 | Başarı Performans A | | | Dev Ataşehir B | | B | KK | KK | PO | 1 |
18:00 | Me Marmara Akademi A | | | Vadi | | B | KK | KK | PO | 1 |
12.05.2024 | Bahçelievler Engelliler | 15:00 | Avrupa Karşıyaka | | | Avrupa Best Boğaziçi | | B | YKGL | YK | KL | 3 |
17:00 | Bağcılar Evren | | | Vizyon | | B | YKGL | YK | KL | 1 |
18:15 | İstanbul Smaç | | | Saydam A | | B | YKGL | YK | KL | 1 |
Sancaktepe Taha Akgül | 19:30 | Süreyyapaşa A | | | Pendikgücü | | B | KKGL | KK | KL | K |
20:45 | Süreyyapaşa B | | | Beykoz Spor | | B | KKGL | KK | KL | J |
Sarıyer | 10:00 | Beyoğlu | | | Alfa Akademi | | B | MDKGL | MdK | KL | 9 |
11:15 | Açı | | | Şişli | | B | MDKGL | MdK | KL | 9 |
14:00 | İlk Adımım | | | Yeni Nesil | | B | MDKGL | MdK | KL | 11 |
17:00 | Pertevniyal | | | Sultanşehir A | | B | YKGL | YK | KL | 8 |
18:15 | Gaziosmapaşa Belediyesi | | | Altıneller | | B | YKGL | YK | KL | 7 |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 12:30 | Çekmeköy İstanbul A | | | Pendik Sancak | | B | MDK | MdK | PO | 1 |
14:00 | Es Spor A | | | Ataşehir Yıldızları | | B | MDK | MdK | PO | 1 |
Yakacıkito | 10:00 | Başarı Performans B | | | Ali Peçen Sportif | | B | KK | KK | KL | A |
11:30 | Kuzey Yıldızları | | | Ataşehir Aslanları | | B | KK | KK | KL | B |
13:30 | Prestij | | | İstanbul Ata | | B | KK | KK | KL | B |
15:00 | Altınyurt | | | Dev Ataşehir A | | B | KK | KK | KL | A |
16:30 | Dev Ataşehir | | | Nssl | | B | YKGL | YK | KL | D |
18:00 | Kartal Yıldızları | | | Koza Atletik | | B | KK | KK | KL | D |