@

Maç Programı

TarihSalonSaatEv SahibiMisafirCKümeKtg.TürG
22.01.2019Bağlarbaşı Mtal19:30Akademi İstanbulKuzey YıldızlarıBKKIL1BKKGRB
23.01.2019Osmansolakoğlu18:00Küçükçekmece VoleybolŞmkBKKIGL3BKKGRB
19:30Bağcılar EvrenİstbolBKKIGL3BKKGRB
Sarıyer17:00Spor FabrikasıSarıyer BelediyesiBKKIGL4BKKGRA
18:30Eczacıbaşıİstanbul SanatBKKIGL4BKKGRA
Tvf 50.Yıl12:30Me Marmara AkademiAteş BBYKIL2BYKGRA
14:00EczacıbaşıFbBKKSLKKFI-
Yakacıkito09:30Kuzey YıldızlarıKaan BBMDKIL1BMdKGRB
11:00Kuzey YıldızlarıKartal AnadoluBYKIL1BYKGRA
13:00Kartal AnadoluVakıfbankBMDKIGL1BMdKGRA
24.01.2019Osmansolakoğlu11:00Beylikdüzü Voleybol İhtisasEs VoleybolBYKSLYKFI-
13:00VizyonOlimpia 2023BKKIGL3BKKGRA
Tvf 50.Yıl12:30FbBjkEGEGEFI-
14:00VakıfbankGalatasarayBGKSLGKFI-
Yakacıkito10:00FbKaanBKKIL1BKKGRA
11:30GirişimSancaktepe GençlikBKKIGL2BKKGRA
25.01.2019Bağlarbaşı Mtal18:00MvpKıraçBKKIGL1BKKGRA
S.Tepe Yenidoğan11:30Maltepe Yıldızİstanbul AnadoluBYKIL2BYKGRC
13:30Titan AkademiAdres İstanbulBKKIGL2BKKGRB
15:00Balkanybaglar BAdres İstanbulBKKIL2BKKGRA
Sarıyer17:00Rotary 100. YılSpor FabrikasıBMDKIL4BMdKGRB
18:30EczacıbaşıSpor FabrikasıBMDKIGL4BMdKGR-
Tvf 50.Yıl12:30Ap SportifBeylerbeyiBYKIL1BYKGRB
14:00SarızgaziAltınyurt BBYKIL2BYKGRB
Yakacıkito09:30YakamozMe Marmara AkademiBKKIGL2BKKGRB
11:00İstanbul YıldızlarıMe MarmaraBKKIL2BKKGRA
26.01.2019S.Tepe Yenidoğan10:00Ap Sportif BMvpBKKIL1BKKGRC
11:30KaanBeylerbeyiBMDKIGL1BMdKGRB
13:30Beykoz VoleybolBeylerbeyiBKKIL1BKKGRB
15:00Me Marmara AkademiBoğaziçiBMDKIL2BMdKGRB
Tvf 50.Yıl16:15Akademi İstanbulDinamoBMDKIGL1BMdKGRA
18:00Akademi İstanbulMvpBMDKIL1BMdKGRA
19:30Ataşehir GençlikMvpBMDKIGL1BMdKGRA
Yakacıkito10:30AlpEsBKKSLKKFI-
12:00EsBalkanybağlarBMDKSLMdKFI-
14:00Es VoleybolGirişimBMDKIGL2BMdKGRB
15:30Titan AkademiAda YıldızlarıBMDKIL2BMdKGRB
17:00Ada YıldızlarıKartal YıldızlarıBMDKIGL2BMdKGRA
27.01.2019Bahçelievler11:00BbskYeşilyurtBKKSLKKFI-
13:00Bahçelievler Bld.Avcılar Atak BBMDKIL3BMdKGRB
Osmansolakoğlu09:30Beylikdüzü Vol.Damla YıldızlarBKKIL3BKKGRA
11:00Güngören GençlerbirliğiAykaBKKIGL3BKKGRA
13:00ŞmkGüngören GençlerBMDKIGL3BMdKGRB
14:30Bahçelievler VoleybolBosna KartallarıBMDKIGL3BMdKGRA
16:30Bahçelievler Vol. Bİstanbul BbskBMDKIL3BMdKGRC
18:00Bahçelievler Vol. AAltınyıldızBMDKIL3BMdKGRA
S.Tepe Yenidoğan10:00Maltepe YıldızEs VoleybolBKKIL2BKKGRB
11:30Ataşehir GençlikFabrika Vol.BKKIL1BKKGRB
13:30PendikgücüBoğaziçi ABKKIL2BKKGRB
Sarıyer11:00Haliç AkademiŞişli BBMDKIL4BMdKGRB
13:00RüzgarHaliç AkademiBYKIL4BYKFI-
14:30RüzgarGürsel AtletikBMDKIGL4BMdKGR-
Tvf 50.Yıl19:00AltınyurtKartal AnadoluBKKIL1BKKGRC