@
DUYURULAR
12
ŞUB
Şubat Ayı Gözlemci, Hakem Ve Saha Müdürleri Toplantısı
25
OCA
Başımız Sağolsun
13
OCA
A Milli Kadın Takımımız Olimpiyatlarda!
31
ARA
Vefat Ve Başsağlığı
31
ARA
Mutlu Yıllar Dileriz!
11
ARA
Bölgesel Lig Sıralama Kura Çekimi Yapıldı
06
ARA
Bölgesel Lig İstanbul Toplantısı Ve Sıralama Kura Çekimi
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Teşvikiye (A) 6 6 0 18 1 18,0
Beyaz Martı 7 5 2 16 6 15,0
İstbol 7 5 2 17 7 15,0
Robert 7 5 2 15 7 15,0
Şişli (B) 6 2 4 6 13 6,0
Fmv Işık 6 2 4 6 13 6,0
Mega Basket 7 1 6 5 20 2,0
Ahmet Çuhadaroğlu O.O. 6 0 6 2 18 1,0

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
17.02.2020B.Evler Şht. Mustafa Özel18:15Fmv Işık03Açı Gençlik(11-25) (15-25) (14-25) BKKIL4BKKGRC
19:30İtü03Tunalı(23-25) (20-25) (14-25) BBBBBGRB
İstanbul (Burhan Felek)13:00Galatasaray Hdı Sigorta  Ziraat Bankası EEFELERBYKLE-
Maltepe S.S.18:15Maltepe Yıldız13Çengelköy(19-25) (25-12) (21-25) (23-25) BKKIGL1BKKFI-
19:30İst. Alp03Galatasaray(15-25) (21-25) (25-27) BKKIL1BKKFI-
Osman Solakoğlu18:15Okyanus Koleji30Avrupa Voleybol(25-17) (25-13) (25-23) EYEYEFIA
19:30Star Gençlik (A)13İst. Bbsk (B)(18-25) (15-25) (25-22) (15-25) EYEYEFIA
S.Tepe Yenidoğan18:15Ada Yıldızları13Uno(25-12) (14-25) (20-25) (19-25) BGKIL2BGKFIA
19:30Mvp03Gd Voleybol(11-25) (23-25) (21-25) BGKIL1BGKFI-
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Me Marmara Akd.30Ateş (B)(25-13) (25-13) (25-6) BGKIL2BGKFIA
19:30Ateş (B)03Teşvikiye(16-25) (15-25) (14-25) EBEBEFIA
18.02.2020B.Evler Şht. Mustafa Özel18:15Genç Yıldızlar03Açı Gençlik(9-25) (8-25) (18-25) BKKIL4BKKGRC
19:30Vizyon03Spor Fabrikası(16-25) (18-25) (14-25) BBBBBGRB
İstanbul (Burhan Felek)17:00Eczacıbaşı Vitra  Budowlani Lodz (Pol) BCLBYK4THRNDA
20:00Fenerbahçe Opet  Lp Salo (Fın) BCLBYK4THRNDA
İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)19:30Vakıfbank  Lokomotiv Kalınıngrad Region (Rus) BCLBYK4THRNDB
Maltepe S.S.18:15Taç30Ekol(25-21) (25-23) (25-23) BYKIL1BYKKL-
19:30Tuzla Rekor302014 Maltepe(25-21) (25-17) (25-20) BKKIL2BKKFI-
S.Tepe Yenidoğan18:15Beylerbeyi30Turuncu(25-13) (25-13) (25-21) BYKIGL1BYKFIA
19:30Sancaktepe İst (A)13Balkan Yeşilbağlar(22-25) (25-23) (19-25) (21-25) BKKIGL2BKKFI-
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Fenerbahçe (A)30Galatasaray(29-27) (25-20) (25-23) EYEYEFIA
19:30Fenerbahçe (A)31Okyanus Koleji (A)(21-25) (25-18) (25-22) (25-13) EMDEMdEFIA
19.02.2020B.Evler Şht. Mustafa Özel18:15Beşiktaş  Bahçelievler Bld. BYKISLYKFI-
19:30Set Voleybol (A)  Gop Atletik BKKIGL3BKKGRA
Maltepe S.S.18:15Ada Yıldızları  Kartal Belediye BYKIL2BYKKLA
19:30Maç Sayısı  Uno BYKIL2BYKKLA
Osman Solakoğlu18:15İst. Bbsk  Okyanus Koleji (B) EMDEMdEFIA
19:30Bosna Kartalları  Prof. Dr. Gazi Yaşargil EMDEMdEFIA
S.Tepe Yenidoğan18:15Adres  Alp BYKIL2BYKKLB
19:30İstanbul Marmara  Ted İst. Koleji BYKIGL1BYKFIA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Eczacıbaşı  Fenerbahçe BGKISLGKFI-
19:30Vakıfbank  Galatasaray BYKISLYKFI-
21.02.2020B.Evler Şht. Mustafa Özel18:15Atakent Elit  Bahçeşehir Vol. BYKIL3BYKFIA
19:30Girişim  Teşvikiye Akademi BBBBBGRB
Maltepe S.S.18:15Es Spor  Balkan Y.Bağlar BKKIL2BKKFI-
19:30Tuzla Mercan  Adres İstanbul BKKIL2BKKFI-
S.Tepe Yenidoğan18:15Mvp  Kuzey Yıldızları BYKIGL1BYKFIA
19:30Fenerbahçe  Beylikdüzü Vol BYKISLYKFI-
Tozkoparan18:15Teşvikiye  Kurtuluş BBBBBGRB
19:30Kurtuluş  Teşvikiye EBEBEFIA
22.02.2020B.Evler Şht. Mustafa Özel10:00Olimpia 2023  Avcılar Tanyıldızı BKKIL3BKKFI-
11:30Başakşehir  Olimpia 2023 BKKIGL3BKKGRC
13:30Eczacıbaşı  Küçükçekmece Vol. BKKISLKKFI-
15:00Rotary 100. Yıl  Gelecek Nesil BKKIGL4BKKFI-
16:30Büyükçekmece Vol. Akd.  Bahçelievler Vol. BKKIL3BKKFI-
18:00Büyükçekmece Vol. Akd.  Güngören Gençlerbirliği BGKIL3BGKFIA
İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30Küçükyalı Y. Spor  Edremit Bld. Altınoluk B1LIGBYKLEA
18:30Mehmet Erdem Marmara Akademi  Bolu Bld. B1LIGBYKLEA
İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi)16:00Sarıyer Bld.  Büyükçekmece Voleybol Akademi B1LIGBYKLEA
İstanbul (Burhan Felek)14:00Beylikdüzü Voleybol İhtisas  Fenerbahçe Opet BVVSBYKLE-
İstanbul (Haldun Alagaş)13:00İstanbul Bbsk  Milas Bld. E1LIGBYKLEA
Maltepe S.S.18:00Es Spor  İst. Bbsk EMDEMdEFIA
19:30Gök Spor  İst. Bbsk (A) EYEYEFIA
Osman Solakoğlu09:00Avcılar Atak E  Atakent Gençlik C BMNK - AVPMnKGRG
10:00Atakent Gençlik C  Güngören Voleybol A BMNK - AVPMnKGRG
11:00Bizimkent A  Smaç Sk C BMNK - AVPMnKGRH
12:00Ataköy Voleybol  Güngören Voleybol A BMNK - AVPMnKGRG
13:00Hisar Okulları B  Bizimkent A BMNK - AVPMnKGRH
14:00Hisar Okulları B  Atakent Gençlik B BMNK - AVPMnKGRH
15:00Sarıyer Belediyesi A  Bjk B BMNK - AVPMnKGRI
16:00Bjk B  Yeni Yapı B BMNK - AVPMnKGRI
17:00Sarıyer Belediyesi A  Hisar Okulları A BMNK - AVPMnKGRI
18:00Yeni Yapı B  Atakent Elit A BMNK - AVPMnKGRI
19:00Bosna Kartalları B  Yeni Yapı A BMNK - AVPMnKGRC
20:00Yeni Yapı A  Bayrampaşa Sancak A BMNK - AVPMnKGRC
Osman Solakoğlu 2. Kort09:00Smaç Sk C  Mega Basket A BMNK - AVPMnKGRH
10:00İstanbul Bbsk B  Mega Basket A BMNK - AVPMnKGRH
11:00İstanbul Bbsk C  Avcılar Atak E BMNK - AVPMnKGRG
12:00Atakent Gençlik B  İstanbul Bbsk B BMNK - AVPMnKGRH
13:00İstanbul Bbsk C  Şmk B BMNK - AVPMnKGRG
14:00Şmk B  Ataköy Voleybol BMNK - AVPMnKGRG
15:00Şmk A  Haliç Akademi B BMNK - AVPMnKGRC
16:00Haliç Akademi B  İtü BMNK - AVPMnKGRC
17:00Şmk A  Bosna Kartalları B BMNK - AVPMnKGRC
18:00İtü  Bayrampaşa Sancak A BMNK - AVPMnKGRC
19:00Hisar Okulları A  İstanbul Gazi BMNK - AVPMnKGRI
20:00İstanbul Gazi  Atakent Elit A BMNK - AVPMnKGRI
Pendik Çamlık15:00İst. Göztepe Akd.  Fenerbahçe BKKIL1BKKFI-
16:30Ataşehir Yıldızları  Vakıfbank BKKIL1BKKFI-
18:30Girişim  Suadiye BKKIGL2BKKFI-
S.Tepe Yenidoğan09:00Balkan Yeşilbağlar D  Ataşehir Gençlik B BMNK - ANDMnKGRF
10:00Vakıfbank B  Ataşehir Gençlik B BMNK - ANDMnKGRF
11:00Yakamoz Voleybol  Balkan Yeşilbağlar D BMNK - ANDMnKGRF
12:00Sancaktepe İstanbul A  Vakıfbank B BMNK - ANDMnKGRF
13:00Tuzla Rekor A  Yakamoz Voleybol BMNK - ANDMnKGRF
14:00Tuzla Rekor A  Sancaktepe İstanbul A BMNK - ANDMnKGRF
15:00Nişantaşı Fmv Işık  Sancaktepe İstanbul D BMNK - ANDMnKGRJ
16:00Boğaziçi  Sancaktepe İstanbul D BMNK - ANDMnKGRJ
17:00Taç A  Nişantaşı Fmv Işık BMNK - ANDMnKGRJ
18:00Dev Ataşehir B  Boğaziçi BMNK - ANDMnKGRJ
19:00Şile Olimpik  Taç A BMNK - ANDMnKGRJ
20:00Şile Olimpik  Dev Ataşehir B BMNK - ANDMnKGRJ
S.Tepe Yenidoğan 2. Kort09:00Tuzla Mercan B  Ataşehir Aslanları BMNK - ANDMnKGRN
10:00Tuzla Mercan B  Fenerbahçe Koleji B BMNK - ANDMnKGRN
11:00Ataşehir Aslanları  Anka BMNK - ANDMnKGRN
12:00Fenerbahçe Koleji B  Vadi A BMNK - ANDMnKGRN
13:00Anka  Ap Sportif A BMNK - ANDMnKGRN
14:00Vadi A  Ap Sportif A BMNK - ANDMnKGRN
15:00İstanbul Alp  Dev Ataşehir C BMNK - ANDMnKGRK
16:00Kuzey Yıldızları A  İstanbul Alp BMNK - ANDMnKGRK
17:00Dev Ataşehir C  Ateş BMNK - ANDMnKGRK
18:00Kuzey Yıldızları A  Beylerbeyi B BMNK - ANDMnKGRK
19:00Dinamo  Ateş BMNK - ANDMnKGRK
20:00Beylerbeyi B  Dinamo BMNK - ANDMnKGRK
Tozkoparan10:00Teşvikiye  Atakent Elit BKKIL3BKKFI-
11:30Bosna Kartalları  Altınyıldız BKKIL3BKKFI-
13:30Yetenek Gelişim  Yeniköy Voleybol BKKIGL4BKKFI-
15:00Rüzgar  Spor Fabrikası BKKIGL4BKKFI-
16:30Mega Basket  Robert BKKIGL4BKKFI-
18:00Avcılar Atak  Bizimkent BYKIL3BYKFIA
23.02.2020B.Evler Şht. Mustafa Özel10:00Bizimkent  Bahçelievler Vol BMDKISLMdKFI-
11:30Küçükçekmece Voleybol  İstanbul Smaç BYKIL3BYKFIA
13:30Gop Atletik  Vizyon BKKIGL3BKKGRA
15:00Saydam  Atakent Spor Kolejliler (A) BKKIGL3BKKGRA
16:30Set Voleybol (B)  Avrupa Voleybol Gençlik (A) BKKIGL3BKKGRC
Hasandoğan18:00Boğaziçi  Küçükyalı Yelken BKKIGL2BKKFI-
19:30Ataşehir Gençlik  Altınyurt BKKIL1BKKFI-
İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) Yeniköy Spor  Fethiye Bld. E2LIGBYKLE1
18:30Fenerbahçe  Bahçelievler Bld. B2LIGBYKLE1
İstanbul (Burhan Felek)14:00Atlasglobal Yeşilyurt  Karayolları BVVSBYKLE-
17:00Türk Hava Yolları  Beşiktaş BVVSBYKLE-
İstanbul (Esenyurt-Örnek) Esenyurt Voleybol  Acıpayam Halk Eğitim Merkezi E2LIGBYKLE1
İstanbul (Haldun Alagaş)13:00İstanbul Bbsk  Kartal Anadolu B2LIGBYKLE1
İstanbul (Osman Solakoğlu)14:00Küçükçekmece Voleybol  İstanbul Bizimkent B2LIGBYKLE1
İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)14:00Vakıfbank  Silivri Spor B2LIGBYKLE1
17:30Vakıfbank  Nilüfer Bld. BVVSBYKLE-
İstanbul (Yakacık ITO)14:00Kartal Bld.  Ups B2LIGBYKLE1
Maltepe S.S.18:00Turuncu  Dev Ataşehir (B) BKKIGL1BKKFI-
19:30Dev Ataşehir (A)  Haliç İst. BKKIGL1BKKFI-
Pendik Çamlık15:00Me Marmara Akademi  Mvp BKKIGL1BKKFI-
16:30Me Marmara Akd.  Maç Sayısı BKKIL2BKKFI-
18:30Kartal Yıldızları  Me Marmara Akademi BKKIGL2BKKFI-
S.Tepe Yenidoğan10:00Ataşehir Kartalları B  İstanbul Yıldızları Basketbol BMNK - ANDMnKGRH
11:00Kartal Yıldızları B  İstanbul Yıldızları Basketbol BMNK - ANDMnKGRH
12:00Galatasaray  Ataşehir Kartalları B BMNK - ANDMnKGRH
14:00Fenerbahçe  Es Spor BKKISLKKFI-
16:00Vakıfbank  Galatasaray BKKISLKKFI-
18:00Fenerbahçe Koleji  Atakent Elit BKKISLKKFI-
S.Tepe Yenidoğan 2. Kort10:00Balkan Yeşilbağlar B  Galatasaray BMNK - ANDMnKGRH
11:00Balkan Yeşilbağlar B  Dev Adım BMNK - ANDMnKGRH
12:00Dev Adım  Kartal Yıldızları B BMNK - ANDMnKGRH
Tozkoparan10:00Okyanus Koleji (B)  Bosna Kartalları EMDEMdEFIA
11:30Yeniköy  Fenerbahçe (B) EMDEMdEFIA
13:30Avrupa Voleybol  Fenerbahçe (B) EYEYEFIA
15:00İst. Bbsk (B)  Altınyurt EYEYEFIA
16:30Star Gençlik (B)  Star Gençlik (A) EYEYEFIA
24.02.2020İstanbul (Haldun Alagaş)19:00İstanbul Bbsk  Tokat Belediye Plevne EEFELERBYKLE-
25.02.2020İstanbul (Burhan Felek)18:00Fenerbahçe Opet  Aydın B.Şehir Bld. BVVSBYKLE-
Tvf. Müsabakalar
18.02.2020 - 23.02.2020
TarihSalonSaatCKümeEv SahibiMisafir
22.02.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30B1LIGKÜÇÜKYALI Y. SPOREDREMİT BLD. ALTINOLUK
18:30B1LIGMEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİBOLU BLD.
İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi)16:00B1LIGSARIYER BLD.BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İstanbul (Burhan Felek)14:00BVVSBEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSASFENERBAHÇE OPET
İstanbul (Haldun Alagaş)13:00E1LIGİSTANBUL BBSKMİLAS BLD.
23.02.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) E2LIGYENİKÖY SPORFETHİYE BLD.
18:30B2LIGFENERBAHÇEBAHÇELİEVLER BLD.
İstanbul (Burhan Felek)14:00BVVSATLASGLOBAL YEŞİLYURTKARAYOLLARI
17:00BVVSTÜRK HAVA YOLLARIBEŞİKTAŞ
İstanbul (Esenyurt-Örnek) E2LIGESENYURT VOLEYBOLACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İstanbul (Haldun Alagaş)13:00B2LIGİSTANBUL BBSKKARTAL ANADOLU
İstanbul (Osman Solakoğlu)14:00B2LIGKÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOLİSTANBUL BİZİMKENT
İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)14:00B2LIGVAKIFBANKSİLİVRİ SPOR
17:30BVVSVAKIFBANKNİLÜFER BLD.
İstanbul (Yakacık ITO)14:00B2LIGKARTAL BLD.ÜNSPED SPOR