@
DUYURULAR
12
ŞUB
22. Hafta Maç Programı
11
ŞUB
İstanbul'Da Okan Üniversitesinde 19-21 Nisan 2019 Tarihleri Arasında Aday Hakem Kursu Açılacaktır.
05
ŞUB
13 Şubat 2019 Çarşamba Saat 19:00 Da Aylık Toplantı Yapılacaktır
29
OCA
20. Hafta Maç Programı
17
OCA
18. Hafta Maç Programı
08
OCA
17. Hafta Maç Programı
08
OCA
17. Hafta Maç Programı
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Mvp 4 4 0 12 1 12,0
İstanbul Ata 4 3 1 10 4 9,0
Kartal Anadolu 4 3 1 9 4 9,0
Ataşehir Gençlik 5 3 2 10 8 9,0
Akademi İstanbul 4 2 2 6 7 6,0
Dinamo 5 1 4 6 13 3,0
Vakıfbank 5 1 4 5 12 3,0
Ted 3 0 3 0 9 0,0
Müsabakalar
16.02.2019
SalonSaatEv SahibiMisafirCKüme
Bahçelievler11:00SilivriMe MarmaraBKKSL
18:00Bahçeşehir Vol. ATesvikiye ABKKIL3B
19:30BeyoğluTeşvikiyeEBE
Osman Solakoğlu15:00İstanbul İdeal ABizimkent CBMNK
16:00Bizimkent CVizyonBMNK
17:00Güngören Voleybol Bİstanbul İdeal ABMNK
18:00VizyonBeşiktaş BBMNK
Osman Solakoğlu 2. Kort15:00SaydamGüngören Voleybol BBMNK
16:00Beşiktaş BBahçelievler Voleybol FBMNK
17:00Bosna Kartalları ASaydamBMNK
18:00Bahçelievler Voleybol FBosna Kartalları ABMNK
S.Tepe Yenidoğan10:00AltınyurtDev Ataşehir ABMNK
11:00GsAltınyurtBMNK
12:00Dev Ataşehir AMe Marmara Akademi BBMNK
13:00Beykoz Bld.GsBMNK
14:00Me Marmara Akademi BKuzey YıldızlarıBMNK
15:00Beykoz Vol.Beykoz Bld.BMNK
16:00Kuzey YıldızlarıBeykoz Vol.BMNK
S.Tepe Yenidoğan 2. Kort10:00Akademi İstanbul A2014 MaltepeBMNK
11:00Fabrika VoleybolAkademi İstanbul ABMNK
12:002014 MaltepeAtaşehir Kartalları ABMNK
13:00Boğaziçi Kartalları BFabrika VoleybolBMNK
14:00Ataşehir Kartalları AEkolBMNK
15:00FenerbahçeBoğaziçi Kartalları BBMNK
16:00EkolFenerbahçeBMNK
Sarıyer09:30BjkSarıyer Bld.BMDKIL4B
11:00Spor FabrikasıYetenek GelişimBMDKIGL4B
13:00Gelecek Nesilİstanbul SanatBKKIGL4B
14:30Hisar OkullarıBeyaz MartıBKKIL4B
16:30Gürsel AtletikEczacıbaşıBKKIGL4B
18:00AçıEnkaBKKIL4B
Tvf 50.Yıl16:15Fb Bİst. Bbsk AEKE
18:00AltınyurtOkyanus Klj.EKE
19:30Adres İstanbulTuzla MercanBKKIL2B
Yakacıkito10:30VakıfbankEsBMDKSL
12:00AlpVakıfbankBKKSL
13:30GsB.Duzu Vol.BKKSL
Müsabakalar
17.02.2019
SalonSaatEv SahibiMisafirCKüme
Bahçelievler09:30OlympiakentBizimkentBKKIL3B
11:00Bakırköy Su ABahçelievler Vol. BBKKIL3B
17:00İstbolAtakent GençlikBKKIGL3B
18:30İst. Bbsk BFbEMDE
Osman Solakoğlu10:00İstanbul Bbsk BMega Bask. BBMNK
11:00Açı Aİstanbul Bbsk BBMNK
12:00Mega Bask. BBüyükçekmece BelediyesiBMNK
13:00Enka AAçı ABMNK
14:00Büyükçekmece BelediyesiAltınyıldızBMNK
15:00Bizimkent AEnka ABMNK
16:00AltınyıldızOlimpia 2023 BBMNK
17:00Olimpia 2023 BBizimkent ABMNK
Osman Solakoğlu 2. Kort10:00Kumport Bİstanbul SmaçBMNK
11:00Spor FabrikasıKumport BBMNK
12:00İstanbul SmaçOlimpia 2023 ABMNK
13:00Smaç Sk BSpor FabrikasıBMNK
14:00Olimpia 2023 ABahçeşehir Voleybol BBMNK
15:00Mega Bask. ASmaç Sk BBMNK
16:00Bahçeşehir Voleybol BHisar OkullarıBMNK
17:00Hisar OkullarıMega Bask. ABMNK
S.Tepe Yenidoğan10:00Fenerbahçe Koleji BBoğaziçi Kartalları ABMNK
11:00Adres İstanbul AFenerbahçe Koleji BBMNK
12:00Boğaziçi Kartalları ABilfenBMNK
13:00Ataşehir Kartalları CAdres İstanbul ABMNK
14:00BilfenDev Ataşehir DBMNK
15:00Ataşehir AslanlarıAtaşehir Kartalları CBMNK
16:00Dev Ataşehir DAtaşehir AslanlarıBMNK
S.Tepe Yenidoğan 2. Kort10:00İstanbul AnadoluSuadiyeBMNK
11:00Yakamozİstanbul AnadoluBMNK
12:00SuadiyeTuzla MercanBMNK
13:00Anka GençlikYakamozBMNK
14:00Tuzla MercanMe Marmara Akademi ABMNK
15:00Adres İstanbul BAnka GençlikBMNK
16:00Me Marmara Akademi AAdres İstanbul BBMNK
Sarıyer10:00Fmv IşıkSarıyer BelediyesiBKKIGL4B
11:30İtüRüzgarBKKIL4B
13:00TeşvikiyeEczacıbaşıBMDKIGL4B
Tvf 50.Yıl19:00Me MarmaraEczacıbaşıBMDKSL
Tvf. Ligler
16.02.2019 - 19.02.2019
TarihSaatSalonCKümeEv SahibiMisafir
17.02.201917:00İstanbul (50. Yıl)B2LIGKARTAL ANADOLUKÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
18:00İstanbul (Akatlar)E1LIGBEŞİKTAŞSEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR
16:00İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi)BVVSKAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSASVAKIFBANK
15:00İstanbul (Burhan Felek)BVVSFENERBAHÇE OPETÇANAKKALE BLD.
17:30İstanbul (Burhan Felek)BVVSTÜRK HAVA YOLLARIKARAYOLLARI
17:00İstanbul (Eczacıbaşı)BVVSECZACIBAŞI VİTRABEŞİKTAŞ
18:00İstanbul (Hasan Doğan)B2LIGBAHÇELİEVLER BLD.ARNAVUTKÖY BLD.
14:00İstanbul (Silivri)B2LIGSİLİVRİ SPORVAKIFBANK
18:00İstanbul (Ups Spor Kompleksi)B2LIGUPSKARTAL BLD.
19.02.201918:00İstanbul (Burhan Felek)EEFELERFENERBAHÇEZİRAAT BANKASI
PUAN DURUMU ( * Tvf Ligler * )
LogoTakım AdıOGMAVPSAVASPVSPSPAV3-03-13-22-31-30-3
HALKBANK 17 14 3 46 18 43,460 2.556 1509,00 1255,00 1,2024 7 5 2 1 2 0
ARKAS SPOR 18 12 6 45 26 40,440 1.731 1638,00 1506,00 1,0876 6 4 2 4 1 1
MALİYE PİYANGO 17 13 4 44 23 39,260 1.913 1542,00 1470,00 1,0490 5 5 3 1 3 0
GALATASARAY 17 12 5 40 28 34,140 1.429 1552,00 1476,00 1,0515 4 3 5 1 2 2
İSTANBUL BBSK 18 11 7 41 33 34,080 1.242 1650,00 1583,00 1,0423 3 4 4 3 2 2
ZİRAAT BANKASI 18 10 8 40 36 31,360 1.111 1691,00 1662,00 1,0174 2 4 4 3 4 1
TOKAT BLD. PLEVNE 17 9 8 38 32 30,020 1.188 1533,00 1538,00 0,9967 4 2 3 5 1 2
FENERBAHÇE 18 8 10 36 37 29,080 0.973 1589,00 1573,00 1,0102 3 3 2 5 2 3
İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ 18 6 12 27 40 18,200 0.675 1480,00 1579,00 0,9373 3 2 1 1 7 4
ARHAVİ BLD. 18 6 12 26 43 17,700 0.605 1490,00 1571,00 0,9484 2 1 3 2 4 6
İNEGÖL BLD. 18 5 13 22 46 15,320 0.478 1496,00 1575,00 0,9498 0 3 2 1 5 7
JEOPARK KULA BLD. 18 0 18 11 54 4,300 0.204 1185,00 1567,00 0,7562 0 0 0 4 3 11