@
DUYURULAR
15
EKİ
2019-2020 Voleybol Sezonu Bölgesel Lig‘E Katılım İçin Başvurular Başladı
10
EKİ
Kulüplerimize Önemle Duyurulur
30
EYL
Ekim Ayı Gözlemci, Hakem Ve Saha Müdürleri Toplantısı
12
EYL
2019 - 2020 Altyapı Statü Ve Gruplar
06
EYL
2019-2020 Sezonu Kura Çekimi 10.09.2019 Tarihinde Saat 13:00 De Burhanfelek Toplantı Salonunda Yapılacaktır.
29
AĞU
Eylül Ayı Hakem, Gözlemci Ve Saha Komiseri Toplantısı
19
AĞU
Tvf Voleybol Okulu Talimatı
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Ataşehir Gençlik 1 1 0 3 0 3,0
Vakıfbank 1 1 0 3 1 3,0
Akademi İstanbul 1 0 1 1 3 0,0
Vadi 1 0 1 0 3 0,0
Fabrika Voleybol 0 0 0 0 0 0,0
İst. Göztepe Akd. 0 0 0 0 0 0,0
MVP 0 0 0 0 0 0,0

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
14.10.2019Bahçelievler18:15Sistem13Beyaz Martı(14-25) (25-13) (23-25) (12-25) BYKIL4BYKGRB
19:30Set Voleybol (B)30Hisar Okulları(25-11) (25-11) (25-17) BYKIL4BYKGRB
Osman Solakoğlu18:15Küçükçekmece Voleybol23Büyükçekmece Voleybol Akd.(19-25) (25-22) (20-25) (25-14) (8-15)BYKIL3BYKFIA
19:30Güngören Voleybol32Küçükçekmece Voleybol (B)(25-23) (25-22) (21-25) (24-26) (15-13)BYKIGL3BYKGRC
Sarıyer18:15Gürsel Atletik03Robert(11-25) (13-25) (10-25) BYKIGL4BYKGRB
19:30Şişli30Spor Fabrikası(25-4) (25-15) (25-8) BYKIGL4BYKGRB
Tozkoparan18:15Enka03Rotary 100.Yıl(18-25) (12-25) (19-25) BYKIL4BYKGRA
19:30Açı32Eczacıbaşı(25-9) (19-25) (25-11) (22-25) (15-9)BYKIL4BYKGRB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15İstanbul Marmara03Haliç İstanbul(10-25) (16-25) (19-25) BYKIGL1BYKFIA
19:30Anatolya Turkuaz03Dev Ataşehir(5-25) (12-25) (16-25) BYKIGL1BYKFIA
15.10.2019İstanbul (Burhan Felek)19:00Türk Hava Yolları23Atlasglobal Yeşilyurt(21-25) (25-23) (25-19) (14-25) (6-15)BVVSBYKLE-
Tozkoparan18:15Bahçelievler Vol03Beylikdüzü Vol(19-25) (20-25) (20-25) BYKISLYKGRB
19:30Anka03Bayrampaşa Rumeli(24-26) (13-25) (17-25) BYKIL4BYKGRA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Fenerbahçe30Alp(25-14) (25-10) (25-16) BYKISLYKGRB
19:30Kartal Yıldızları30Ateş(25-10) (25-4) (25-20) BYKIGL2BYKGRC
16.10.2019Bahçelievler19:30İtü  Rüzgar BYKIL4BYKGRB
İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi)18:00İstanbul Bizimkent  Vakıfbank B2LIGBYKLE1
İstanbul (Burhan Felek)16:00Galatasaray Hdı Sigorta  Karayolları BVVSBYKLE-
19:30Beşiktaş  Fenerbahçe Opet BVVSBYKLE-
İstanbul (Eczacıbaşı)18:30Eczacıbaşı Vitra  Nilüfer Bld. BVVSBYKLE-
İstanbul (Hasan Doğan)18:30Bahçelievler Bld.  İstanbul Bbsk B2LIGBYKLE1
İstanbul (Silivri-Alibey)14:00Silivri Spor  Kartal Anadolu B2LIGBYKLE1
İstanbul (Ups Spor Kompleksi)18:00Ups  Küçükçekmece Voleybol B2LIGBYKLE1
Osman Solakoğlu18:15Avrupa Voleybol Gençlik  Atakent Gücü BYKIGL3BYKGRC
19:30Smaç  Gazi (A) BYKIGL3BYKGRB
Tozkoparan18:15Set Voleybol (A)  Başakşehir BYKIL4BYKGRA
19:30Gelecek Nesil  Teşvikiye BYKIGL4BYKGRB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Es Spor  Galatasaray BYKISLYKGRC
19:30Maltepe Yıldız  Sancaktepe İstanbul (A) BYKIGL2BYKGRB
17.10.2019Tozkoparan18:15Yeniköy Vol. İdman  Göktürk Bask. BYKIGL4BYKGRA
19:30Rotary 100.Yıl  İst. Sanat BYKIGL4BYKGRA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Eczacıbaşı  İstanbul Bbsk BYKISLYKGRA
19:30Me Marmara Akd.  Fb Koleji BYKIL2BYKGRB
18.10.2019Bahçelievler18:15Ups  Silivri BYKISLYKGRC
19:30Bahçelievler Bld.  Fenerbahçe Koleji BYKISLYKGRC
İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi)19:00Beylikdüzü Voleybol İhtisas  Ptt BVVSBYKLE-
S.Tepe Yenidoğan18:15Sancaktepe Gençlik  Beykoz Spor BYKIGL2BYKGRB
19:30Ada Yıldızları (B)  Şile Olimpik BYKIGL2BYKGRA
Tozkoparan18:15Sarıyer Bld.  Küçükçekmece Vol BYKISLYKGRA
19:30Beşiktaş  Küçükyalı Yelken BYKISLYKGRB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Vakıfbank  Yeşilyurt BYKISLYKGRA
19:30Ted İst. Koleji  Ateş BYKIGL1BYKFIA
19.10.2019Bahçelievler10:00İstbol  Güngören Gençler Birliği BMDKIGL3BMdKGRB
11:30Sarıyer Belediyesi  İtü BMDKIL4BMdKGRB
13:30Bahçelievler Voleybol  Altınyıldız BMDKIL3BMdKGRA
15:00Atakent Elit B  Avcılar Tanyıldızı BMDKIGL3BMdKGRC
16:30Atakent Elit (B)  Bahçelievler Belediye BMDKIL3BMdKGRA
18:00Fono Koleji  İstanbul Gazi BMDKIGL3BMdKGRC
İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)17:00Yeniköy Spor  Acıpayam Halk Eğitim Merkezi E2LIGBYKLE1
İstanbul (Burhan Felek)14:00Fenerbahçe Opet  Atlasglobal Yeşilyurt BVVSBYKLE-
19:00Beşiktaş  Galatasaray Hdı Sigorta BVVSBYKLE-
İstanbul (Haldun Alagaş)13:00İstanbul Bbsk  İstanbul Bizimkent B2LIGBYKLE1
Osman Solakoğlu10:00Avcılar Atak A  Ataköy Voleybol BMDKIGL3BMdKGRD
11:30Silivri  Avcılar Atak BMDKIL3BMdKGRB
13:30Büyükçekmece Vol  Silivri BMDKISLMdKGRB
15:00İstanbul Smaç  Smaç Sk BMDKIGL3BMdKGRA
16:30Bahçeşehir Voleybol  İstanbul Set B BMDKIGL3BMdKGRB
18:00Bahçeşehir Vol.  Olimpia 2023 BMDKIL3BMdKGRA
S.Tepe Yenidoğan10:00İstanbul Anadolu  Es Spor BMDKIL2BMdKFIA
11:30Mvp  Akademi İstanbul BMDKIL1BMdKGRA
13:30Akademi İstanbul  Haliç İstanbul BMDKIGL1BMdKGRA
15:00Maç Sayısı B  Asya Kartalları BMDKIGL2BMdKGRD
16:30Balkan Yeşilbağlar  Boğaziçi Kartalları (A) BMDKIL2BMdKFIA
18:00Ataşehir Aslanları  Sancaktepe Gençlik BMDKIGL2BMdKGRD
Tozkoparan10:00Eczacıbaşı  Avrupa Voleybol Gençlik B BMDKIGL3BMdKGRC
11:30Eczacıbaşı  Yetenek Gelişim BMDKIGL4BMdKGRA
13:30Enka  Yetenek Gelişim BMDKIL4BMdKGRA
15:00Yeni Yapı  Hisar Okulları BMDKIL4BMdKGRB
16:30Şişli (B)  Ahmet Çuhadaroğlu O.O. BMDKIGL4BMdKGRB
20.10.2019Bahçelievler10:00Açı Gençlik  Set Voleybol BMDKIL4BMdKGRA
11:30Set Voleybol  Galatasaray BMDKISLMdKGRA
13:30Vizyon  İstanbul Set A BMDKIGL3BMdKGRA
15:00Thy  Eczacıbaşı BMDKISLMdKGRB
16:30Güngören Vol  Bahçelievler Vol BMDKISLMdKGRA
Burhanfelek10:00Boğaziçi Kartalları (B)  Me Marmara Akademi BMDKIL2BMdKFIA
11:30Es Spor  Atakent Elit BMDKISLMdKGRB
13:30Fenerbahçe  Vakıfbank BMDKISLMdKGRA
15:00Fabrika Voleybol  Vadi BMDKIL1BMdKGRA
16:30Marmara Sportif  Ateş BMDKIGL1BMdKGRA
18:00Kartal Anadolu (B)  Kıraç Okulları BYKIGL2BYKGRC
İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30Fenerbahçe  Ups B2LIGBYKLE1
18:30Küçükyalı Y. Spor  Sarıyer Bld. B1LIGBYKLEA
İstanbul (Büyükçekmece Mimar Sinan)14:00Büyükçekmece Voleybol Akademi  Bolu Bld. B1LIGBYKLEA
İstanbul (Esenyurt-Örnek)14:00Esenyurt Voleybol  Akhisargücü E2LIGBYKLE1
İstanbul (Osman Solakoğlu)16:00Küçükçekmece Voleybol  Kartal Bld. B2LIGBYKLE1
İstanbul (Silivri-Alibey)14:00Silivri Spor  Bahçelievler Bld. B2LIGBYKLE1
İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)19:00Vakıfbank  Türk Hava Yolları BVVSBYKLE-
Osman Solakoğlu10:00Saydam  Atakent Gençlik B BMDKIGL3BMdKGRD
11:30Avrupa Voleybol Gençlik A  Atakent Gençlik A BMDKIGL3BMdKGRA
18:00Kumport  Küçükçekmece Voleybol BMDKIGL3BMdKGRD
S.Tepe Yenidoğan10:00Birsel Vardarlı  Ap Sportif BMDKIGL1BMdKGRA
11:30Ataşehir Gençlik  Maç Sayısı A BMDKIGL2BMdKGRB
13:30Dinamo  İstanbul Ata BMDKIGL1BMdKGRA
15:00Ataşehir Kartalları  2014 Maltepe BMDKIL2BMdKFIA
16:30Yakamoz  Dev Adım BMDKIGL2BMdKGRC
18:00Taç A  Ted İstanbul BMDKIGL1BMdKGRC
Tozkoparan10:00İstbol  Teşvikiye (A) BMDKIGL4BMdKGRB
11:30Spor Fabrikası  Gürsel Atletik BMDKIGL4BMdKGRA
13:30İtü Gvo  Beşiktaş BMDKISLMdKGRA
15:00Haliç Akademi  İst Bbsk BMDKIL4BMdKGRA
16:30Fmv Işık  Beyaz Martı BMDKIGL4BMdKGRB
Tvf. Müsabakalar
16.10.2019 - 21.10.2019
TarihSalonSaatCKümeEv SahibiMisafir
16.10.2019İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi)18:00B2LIGİSTANBUL BİZİMKENTVAKIFBANK
İstanbul (Burhan Felek)16:00BVVSGALATASARAY HDI SİGORTAKARAYOLLARI
19:30BVVSBEŞİKTAŞFENERBAHÇE OPET
İstanbul (Eczacıbaşı)18:30BVVSECZACIBAŞI VİTRANİLÜFER BLD.
İstanbul (Hasan Doğan)18:30B2LIGBAHÇELİEVLER BLD.İSTANBUL BBSK
İstanbul (Silivri-Alibey)14:00B2LIGSİLİVRİ SPORKARTAL ANADOLU
İstanbul (Ups Spor Kompleksi)18:00B2LIGUPSKÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOL
18.10.2019İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi)19:00BVVSBEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSASPTT
19.10.2019İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)17:00E2LIGYENİKÖY SPORACIPAYAM HALK EĞİTİM MERKEZİ
İstanbul (Burhan Felek)14:00BVVSFENERBAHÇE OPETATLASGLOBAL YEŞİLYURT
19:00BVVSBEŞİKTAŞGALATASARAY HDI SİGORTA
İstanbul (Haldun Alagaş)13:00B2LIGİSTANBUL BBSKİSTANBUL BİZİMKENT
20.10.2019İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30B2LIGFENERBAHÇEUPS
18:30B1LIGKÜÇÜKYALI Y. SPORSARIYER BLD.
İstanbul (Büyükçekmece Mimar Sinan)14:00B1LIGBÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİBOLU BLD.
İstanbul (Esenyurt-Örnek)14:00E2LIGESENYURT VOLEYBOLAKHİSARGÜCÜ
İstanbul (Osman Solakoğlu)16:00B2LIGKÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOLKARTAL BLD.
İstanbul (Silivri-Alibey)14:00B2LIGSİLİVRİ SPORBAHÇELİEVLER BLD.
İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)19:00BVVSVAKIFBANKTÜRK HAVA YOLLARI