@

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
13.01.2020Bahçelievler18:15Şişli31Gelecek Nesil(20-25) (25-13) (25-22) (25-22) BYKIGL4BYKGRB
19:30Gazi (A)30Gop Atletik(25-21) (26-24) (25-21) BYKIGL3BYKGRB
Maltepe S.S.18:15Me Marmara Akademi30Ataşehir Aslanları(25-16) (25-20) (25-12) BYKIGL2BYKGRA
19:30Ada Yıldızları (B)23Kaan(26-24) (18-25) (23-25) (25-20) (7-15)BYKIGL2BYKGRA
Osman Solakoğlu18:15Atakent Gücü03Büyükçekmece Voleybol Akd.(16-25) (10-25) (24-26) BYKIL3BYKFIA
19:30Küçükçekmece Voleybol (A)03Set Voleybol(13-25) (8-25) (10-25) BYKIGL3BYKGRB
Sarıyer18:15Anka30Genç Yıldızlar(25-19) (25-17) (25-12) BYKIL4BYKGRA
19:30İtü13Hisar Okulları(25-27) (29-27) (11-25) (26-28) BYKIL4BYKGRB
Tozkoparan18:15Enka13Başakşehir(22-25) (24-26) (25-19) (17-25) BYKIL4BYKGRA
19:30Bayrampaşa Rumeli30Rotary 100.Yıl(25-23) (25-21) (25-22) BYKIL4BYKGRA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Kuzey Yıldızları23Ateş(21-25) (25-23) (25-19) (11-25) (7-15)BYKIGL1BYKFIA
19:30Taç03Teşvikiye Sk(16-25) (15-25) (13-25) BYKIL1BYKGRA
14.01.2020Tozkoparan18:15Avcılar Atak30İstanbul Smaç(25-0) (25-0) (25-0) BYKIL3BYKFIA
19:30Mega Basket (A)03Spor Fabrikası(19-25) (21-25) (13-25) BYKIGL4BYKGRB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Akademi İstanbul32Ata(13-25) (25-10) (25-10) (10-25) (15-12)BYKIL1BYKGRA
19:30Ateş31Dev Ataşehir(25-22) (26-24) (13-25) (26-24) BYKIL1BYKGRC
15.01.2020Bahçelievler18:15Beyaz Martı30Rüzgar(25-0) (25-0) (25-0) BYKIL4BYKGRB
19:30Ups03Fenerbahçe(5-25) (5-25) (13-25) BGKISLGKGRB
Maltepe S.S.18:15Göztepe Akademi23Vadi(25-14) (13-25) (13-25) (25-19) (6-15)BYKIL1BYKGRB
19:30İst. Yıldızları30Altınyurt(25-7) (25-22) (25-12) BYKIL2BYKGRB
Osman Solakoğlu18:15Bizimkent31Bahçeşehir Vol.(16-25) (25-18) (25-16) (25-13) BYKIL3BYKFIA
19:30Avcılar Tanyıldızı03Gazi (B)(7-25) (20-25) (12-25) BYKIGL3BYKGRA
Sarıyer18:15Set Voleybol (B)31Açı(25-21) (25-19) (19-25) (25-22) BYKIL4BYKGRB
19:30Sistem03Eczacıbaşı(23-25) (16-25) (21-25) BYKIL4BYKGRB
Tozkoparan18:15Atakent Elit30Küçükçekmece Voleybol(25-9) (25-17) (25-14) BYKIL3BYKFIA
19:30Arnavutköy Bld.03Atakent Elit(24-26) (17-25) (11-25) BYKIGL3BYKGRA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Vakıfbank30İstanbul Bbsk(25-5) (25-12) (25-6) BGKISLGKGRB
19:30Fb Koleji31Adres(25-16) (25-19) (10-25) (25-16) BYKIL2BYKGRB
16.01.2020Kartal Atalar Mtal18:15Suadiye30Tuzla Rekor(25-18) (27-25) (25-22) BYKIGL2BYKGRA
19:30Kartal Anadolu (A)30Beykoz Spor(25-19) (25-20) (26-24) BYKIGL2BYKGRB
Tozkoparan18:15Set Voleybol (A)30Fmv Işık(25-19) (25-13) (25-13) BYKIL4BYKGRA
19:30Bizimkent03Olimpia 2023(15-25) (10-25) (4-25) BYKIGL3BYKGRB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Ataşehir Yıldızları30Kanlıca(28-26) (25-13) (25-14) BYKIL1BYKGRB
19:30Me Marmara Akd.30Ada Yıldızları(25-23) (25-13) (25-19) BYKIL2BYKGRB
17.01.2020İstanbul (Burhan Felek)18:00Türk Hava Yolları03Fenerbahçe Opet(23-25) (15-25) (14-25) BVVSBYKLE-
Maltepe S.S.18:15Maltepe Yıldız30Ada Yıldızları (A)(25-8) (25-12) (25-17) BYKIGL2BYKGRB
19:30Mvp13Gök(16-25) (25-22) (16-25) (18-25) BYKIL1BYKGRB
S.Tepe Yenidoğan18:15Sancaktepe Gençlik30Sancaktepe İstanbul (A)(25-10) (25-14) (25-5) BYKIGL2BYKGRB
19:30Anatolya Turkuaz03Ataşehir Yıldızları(20-25) (20-25) (12-25) BYKIGL1BYKFIA
Tozkoparan18:15Beylikdüzü Vol13Bahçelievler Bld.(17-25) (16-25) (25-21) (11-25) BGKISLGKGRB
19:30Gürsel Atletik03Teşvikiye(24-26) (13-25) (14-25) BYKIGL4BYKGRB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:15Gd Voleybol Arena03Altınyurt(25-27) (19-25) (8-25) BYKIL1BYKGRA
19:30Ap Sportif13Uno(22-25) (10-25) (27-25) (16-25) BYKIL1BYKGRC
18.01.2020Bahçelievler10:00Teşvikiye (B)31Spor Fabrikası(25-23) (25-17) (17-25) (25-22) BMDKIGL4BMdKGRA
12:00Rotary 100. Yıl30Eczacıbaşı(25-15) (25-15) (25-18) BMDKIGL4BMdKGRA
İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)17:00Küçükyalı Y. Spor  Karşıyaka B1LIGBYKLEA
İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi)16:00Sarıyer Bld.  Göztepe B1LIGBYKLEA
İstanbul (Bahçelievler Engelliler)17:00İstanbul Tunalı Spor  İstanbul Şişli Spor BBLGSLBYKFNL-
19:00İstanbul Fenerbahçe Koleji  İstanbul Çengelköy Spor BBLGSLBYKFNL-
İstanbul (Gazanfer Bilge)16:00Büyükçekmece Voleybol Akademi  Anadolu Üniversitesi B1LIGBYKLEA
İstanbul (Haldun Alagaş)14:00İstanbul Bbsk32Ziraat Bankası(14-25) (20-25) (25-22) (25-23) (15-12)EEFELERBYKLE-
18:30İstanbul Bbsk  Kocaeli Bşb Kağıt Spor E1LIGBYKLEA
Maltepe S.S.18:00Yakamoz30Kartal Anadolu B(25-11) (25-15) (25-17) BMDKIGL2BMdKGRC
19:30Kartal Anadolu A03Adres İstanbul(23-25) (17-25) (16-25) BMDKIGL2BMdKGRA
Osman Solakoğlu10:00İst. Bbsk30Bosna Kartalları(25-17) (25-22) (25-15) EMDEMdEFIA
11:30Okyanus Koleji (A)30Okyanus Koleji (B)(25-13) (25-13) (25-18) EMDEMdEFIA
S.Tepe Yenidoğan10:00Fenerbahçe (A)03Es Spor(10-25) (10-25) (5-25) EMDEMdEFIA
11:30Fenerbahçe (B)03Prof. Dr. Gazi Yaşargil(6-25) (1-25) (7-25) EMDEMdEFIA
13:30Şile Olimpik  Ada Yıldızları B BMDKIGL2BMdKGRA
15:00Ada Yıldızları A  Ataşehir Kartalları BMDKIGL2BMdKGRB
16:30Ted İstanbul03Uno Akademi(0-25) (0-25) (0-25) BMDKIGL1BMdKGRC
18:00Marmara Sportif13İstanbul Ata(21-25) (22-25) (25-23) (19-25) BMDKIGL1BMdKGRA
Sarıyer10:00Robert03Teşvikiye (A)(24-26) (7-25) (14-25) BMDKIGL4BMdKGRB
11:30Büyükçekmece Vol03Atakent Elit(12-25) (18-25) (15-25) BMDKISLMdKGRB
13:30Bizimkent  Eczacıbaşı BMDKISLMdKGRB
15:00Beylikdüzü Genç Olimpik30İstbol(25-21) (25-22) (25-22) BYKIGL3BYKGRA
Ülkü Bora O.O.17:30Kartal Yıldızları30Ataşehir Gençlik(25-15) (25-22) (25-10) BMDKIGL2BMdKGRB
19:00Pendik Gücü  Ataşehir Aslanları BMDKIGL2BMdKGRD
19.01.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30Yeniköy Spor  Karacabey Bld. E2LIGBYKLE1
İstanbul (Bahçelievler Engelliler)17:00İstanbul Şişli Spor  İstanbul Çengelköy Spor BBLGSLBYKFNL-
19:00İstanbul Tunalı Spor  İstanbul Fenerbahçe Koleji BBLGSLBYKFNL-
İstanbul (Beylikdüzü Spor Kompleksi)15:00İstanbul Bizimkent  Bahçelievler Bld. B2LIGBYKLE1
İstanbul (Burhan Felek)14:00Beşiktaş  Karayolları BVVSBYKLE-
18:00Galatasaray Hdı Sigorta  Nilüfer Bld. BVVSBYKLE-
İstanbul (Eczacıbaşı)18:30Eczacıbaşı Vitra  Beylikdüzü Voleybol İhtisas BVVSBYKLE-
İstanbul (Esenyurt-Örnek)14:00Esenyurt Voleybol  Göcek Spor E2LIGBYKLE1
İstanbul (Osman Solakoğlu)16:00Küçükçekmece Voleybol  Kartal Anadolu B2LIGBYKLE1
İstanbul (Ups Spor Kompleksi)18:00Ups  İstanbul Bbsk B2LIGBYKLE1
İstanbul (Yakacık ITO)16:00Kartal Bld.  Vakıfbank B2LIGBYKLE1
Maltepe S.S.18:00Es  Balkan Yeşilbağlar BMDKIGL2BMdKGRE
19:30Girişim B  Anadolu Doğuş BMDKIGL2BMdKGRA
Osman Solakoğlu09:30Eczacıbaşı  Kumport BMDKIGL3BMdKFI-
11:00Saydam (A)  Yeşilyurt BMDKIL3BMdKGRB
13:00Küçükçekmece Voleybol  İstanbul Gazi BMDKIGL3BMdKFI-
S.Tepe Yenidoğan10:00İdealtepe Atletik  Dev Adım BMDKIGL2BMdKGRC
11:30Haliç İstanbul  Dinamo BMDKIGL1BMdKGRA
13:30Akademi İstanbul  Birsel Vardarlı BMDKIGL1BMdKGRA
15:00Sancaktepe İstanbul B  Fenerbahçe Koleji BMDKIGL2BMdKGRE
16:30Nişantaşı Fmv Işık  Maç Sayısı A BMDKIGL2BMdKGRB
18:00Ateş  Ap Sportif BMDKIGL1BMdKGRA
Sarıyer10:00Fmv Işık  İstbol BMDKIGL4BMdKGRB
11:30Vizyon  Atakent Elit A BMDKIGL3BMdKFI-
13:30Atakent Elit (A)  Avcılar Atak BMDKIL3BMdKGRB
15:00Ahmet Çuhadaroğlu O.O.  Mega Basket BMDKIGL4BMdKGRB
16:30Atakent Gençlik A  Güngören Gençler Birliği BMDKIGL3BMdKFI-
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:00Fenerbahçe  Set Voleybol BMDKISLMdKGRA
19:30Vakıfbank  Güngören Vol BMDKISLMdKGRA
20.01.2020Bahçelievler18:15Beyaz Martı (A)  Anka BKKIL4BKKGRB
19:30Kurtuluş  İtü BBBBBGRB
Maltepe S.S.18:15Dev Ataşehir (B)  Anatolya Turkuaz BKKIGL1BKKGRC
19:30Maltepe Yıldız  Me Marmara Akademi BKKIGL1BKKGRA
Osman Solakoğlu18:15Atakent Gençlik (A)  Set Voleybol (A) BKKIGL3BKKGRA
19:30Atakent Elit  İstanbul Gazi BKKIGL3BKKGRA
Sarıyer18:15Yetenek Gelişim  Spor Fabrikası BKKIGL4BKKGRA
19:30Mega Basket  Haznedar Doruk BKKIGL4BKKGRA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy10:00Galatasaray  Gök Spor EYEYEFIA
11:30Altınyurt  Esenyurt Voleybol EYEYEFIA
18:15Fabrika Vol.  Ap Sportif BKKIL1BKKGRA
19:30Ap Sportif  Altınyurt BBBBBGRA

Gelecek Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
20.01.2020Bahçelievler18:15Beyaz Martı (A)  Anka BKKIL4BKKGRB
19:30Kurtuluş  İtü BBBBBGRB
Maltepe S.S.18:15Dev Ataşehir (B)  Anatolya Turkuaz BKKIGL1BKKGRC
19:30Maltepe Yıldız  Me Marmara Akademi BKKIGL1BKKGRA
Osman Solakoğlu18:15Atakent Gençlik (A)  Set Voleybol (A) BKKIGL3BKKGRA
19:30Atakent Elit  İstanbul Gazi BKKIGL3BKKGRA
Sarıyer18:15Yetenek Gelişim  Spor Fabrikası BKKIGL4BKKGRA
19:30Mega Basket  Haznedar Doruk BKKIGL4BKKGRA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy10:00Galatasaray  Gök Spor EYEYEFIA
11:30Altınyurt  Esenyurt Voleybol EYEYEFIA
18:15Fabrika Vol.  Ap Sportif BKKIL1BKKGRA
19:30Ap Sportif  Altınyurt BBBBBGRA
21.01.2020İstanbul (Burhan Felek)14:00Fenerbahçe Hdı Sigorta  Tokat Belediye Plevne EEFELERBYKLE-
19:00Galatasaray Hdı Sigorta  Halkbank EEFELERBYKLE-
İstanbul (Gazanfer Bilge)14:00Büyükçekmece Voleybol Akademi  Kale 1957 Spor B1LIGBYKLEA
Maltepe S.S.18:15Gök Spor  Mvp BGKIL1BGKFI-
19:30Birsel Vardarlı  Ada Yıldızları BBBBBGRA
Tozkoparan11:00Güngören Gençler Birliği  Smaç (A) BKKIGL3BKKGRD
13:00Atakent Gençlik (B)  Güngören Voleybol (B) BKKIGL3BKKGRD
15:00Rotary 100. Yıl  Anka BKKIGL4BKKGRC
17:00Gelecek Nesil  Gürsel Atletik BKKIGL4BKKGRC
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy11:00Dev Ataşehir  Vakıfbank BKKIL1BKKGRB
13:00Beykoz Bld.  Ataşehir Yıldızları BKKIL1BKKGRA
15:00Galatasaray  Ateş BKKIL1BKKGRC
22.01.2020Bahçelievler18:15Teşvikiye Akademi  Tunalı BBBBBGRB
19:30Teşvikiye  Girişim BBBBBGRB
İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi)16:00Sarıyer Bld.  Küçükyalı Y. Spor B1LIGBYKLEA
İstanbul (Burhan Felek)17:30Eczacıbaşı Vitra  Lp Salo (Fın) BCLBYK4THRNDA
Maltepe S.S.18:15Sancaktepe Gençlik  Es Spor BKKIL2BKKGRA
19:30Ataşehir Gençlik  Akademi İstanbul BKKIL1BKKGRB
Osman Solakoğlu18:15Küçükçekmece Voleybol  Avcılar Atak (A) BKKIGL3BKKGRD
19:30Küçükçekmece Vol (A)  Küçükçekmece Vol (B) BGKIL3BGKFIA
Sarıyer18:15Şişli (A)  Rüzgar BKKIGL4BKKGRB
19:30Robert  İstbol BKKIGL4BKKGRB
Tozkoparan11:00İtü  Enka BKKIL4BKKGRC
13:00Set Voleybol  Genç Yıldızlar BKKIL4BKKGRC
15:00İst. Bbsk (B)  Fenerbahçe (B) EYEYEFIA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy12:00Pendikgücü  Ateş (B) BGKIL2BGKFIA
14:00Altınyurt  Ateş (A) BGKIL1BGKFI-
16:00İst. Göztepe Akd.  Altınyurt BKKIL1BKKGRA
18:00Ada Yıldızları  Me Marmara Akd. BGKIL2BGKFIA
19:30Kadıköy Voleybol  Uno BBBBBGRA
23.01.2020İstanbul (Haldun Alagaş)13:00İstanbul Bbsk  Tofaş Spor E1LIGBYKLEA
İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)19:00Vakıfbank  Nova Kbm Branik Marıbor (Slo) BCLBYK4THRNDB
Maltepe S.S.18:15Fenerbahçe Koleji  Ataşehir Gençlik BKKIL2BKKGRA
19:30Kartal Anadolu  Fenerbahçe Koleji BGKIL1BGKFI-
Tozkoparan11:00Atakent Spor Kolejliler (B)  Set Voleybol (B) BKKIGL3BKKGRC
13:00Beyaz Martı (B)  Ups BKKIL4BKKGRA
14:30Haliç Akademi  Yeni Yapı BKKIL4BKKGRA
16:30İstbol  İtü Geliştirme Vakfı BKKIL4BKKGRB
18:00İtü  Göktürk Basketbol BGKIL4BGKFIA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy12:00Vakıfbank  Atakent Elit BKKISLKKFI-
18:00Teşvikiye  Uno BGKIL2BGKFIA
19:30S.O.S.  Ateş BBBBBGRA
24.01.2020Bahçelievler18:15Güngören Gençlerbirliği  Arnavutköy Bld. BGKIL3BGKFIA
19:30Spor Fabrikası  Vefa BBBBBGRB
Maltepe S.S.18:15Anatolya Turkuaz  Ataşehir Yıldızları BKKIGL1BKKGRC
19:30Yakamoz  Maltepe Yıldız BKKIGL2BKKGRD
S.Tepe Yenidoğan14:00Ted İstanbul Koleji  Ap Sportif BKKIGL1BKKGRA
15:30Kuzey Yıldızları (B)  Dev Ataşehir (A) BKKIGL1BKKGRB
17:30Girişim  Ada Yıldızları (A) BKKIGL2BKKGRD
Tozkoparan14:30Yeniköy  Fenerbahçe (A) EMDEMdEFIA
16:30Okyanus Koleji (B)  Fenerbahçe (B) EMDEMdEFIA
18:00Prof. Dr. Gazi Yaşargil  İst. Bbsk EMDEMdEFIA
25.01.2020Bahçelievler11:00Eczacıbaşı  Es Spor BKKISLKKFI-
13:00Bahçelievler Bld.  Galatasaray BKKISLKKFI-
15:00Vizyon  Set Voleybol (A) BKKIGL3BKKGRA
İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30Fenerbahçe  Küçükçekmece Voleybol B2LIGBYKLE1
18:30Mehmet Erdem Marmara Akademi  Küçükyalı Y. Spor B1LIGBYKLEA
İstanbul (Burhan Felek)16:00Fenerbahçe Opet  Beşiktaş BVVSBYKLE-
20:00Fenerbahçe Hdı Sigorta  Arkas Spor EEFELERBYKLE-
İstanbul (Haldun Alagaş)14:00İstanbul Bbsk  Sorgun Bld. EEFELERBYKLE-
Maltepe S.S.18:00Es Spor  Okyanus Koleji (A) EMDEMdEFIA
19:30Gd Voleybol  Ataşehir Yıldızları BGKIL1BGKFI-
Osman Solakoğlu11:00Smaç (A)  Atakent Gençlik (B) BKKIGL3BKKGRD
12:30Avcılar Atak (A)  Güngören Gençler Birliği BKKIGL3BKKGRD
14:30Marmara Altınsmaç  Gazi (A) BGKIL3BGKFIA
16:00Beylikdüzü Genç Olimpik  Büyükçekmece Vol. Akd. BGKIL3BGKFIA
S.Tepe Yenidoğan10:00Sancaktepe İst. (B)  Kaan BKKIGL2BKKGRB
11:30Çengelköy  Mvp BKKIGL1BKKGRB
13:30Dev Ataşehir (B)  Kuzey Yıldızları (A) BKKIGL1BKKGRC
15:00Kıraç Okulları  Ada Yıldızları (B) BKKIGL2BKKGRA
16:30Ataşehir Aslanları  Kartal Bld. BKKIGL2BKKGRA
Tozkoparan10:30Küçükçekmece Vol.  Teşvikiye BKKIL3BKKGRA
12:00Teşvikiye  Küçükçekmece Voleybol BKKIGL3BKKGRD
14:00Spor Fabrikası  Haznedar Doruk BKKIGL4BKKGRA
15:30Eczacıbaşı  Yetenek Gelişim BKKIGL4BKKGRA
17:00Rotary 100.Yıl  Robert BGKIL4BGKFIA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy10:00Ateş  Göztepe Akademi BKKIGL1BKKGRA
11:30Boğaziçi  Fenerbahçe Klj. BKKIGL2BKKGRA
13:30Fenerbahçe  Fenerbahçe Koleji BKKISLKKFI-
26.01.2020Bahçelievler13:30Damla Yıldızlar  Bosna Kartalları BKKIL3BKKGRB
15:00Güngören Voleybol (A)  Bağcılar Evren BKKIGL3BKKGRB
17:00Anka  Gelecek Nesil BKKIGL4BKKGRC
18:30Gelecek Nesil  Haznedar Doruk BGKIL4BGKFIA
İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30Topkapı Okulları  Fethiye Bld. E2LIGBYKLE1
18:30Kartal Anadolu  İstanbul Bizimkent B2LIGBYKLE1
İstanbul (Burhan Felek)15:00Beylikdüzü Voleybol İhtisas  Aydın B.Şehir Bld. BVVSBYKLE-
17:30Atlasglobal Yeşilyurt  Türk Hava Yolları BVVSBYKLE-
İstanbul (Esenyurt-Örnek)14:00Esenyurt Voleybol  Aydın B.Şehir Bld. E2LIGBYKLE1
İstanbul (Haldun Alagaş)13:00İstanbul Bbsk  Kartal Bld. B2LIGBYKLE1
İstanbul (Silivri-Alibey)14:00Silivri Spor  Ups B2LIGBYKLE1
Osman Solakoğlu11:00Büyükçekmece Vol. Akd.  Olimpia 2023 BKKIL3BKKGRA
12:30Smaç (B)  Avrupa Voleybol Gençlik (B) BKKIGL3BKKGRB
14:30Bahçeşehir Voleybol  Avcılar Atak (B) BKKIGL3BKKGRB
16:00Atakent Elit  Bahçeşehir Vol. BKKIL3BKKGRB
S.Tepe Yenidoğan10:00Me Marmara Akd.  Pendikgücü BKKIL2BKKGRA
11:30Me Marmara Akademi  Küçükyalı Yelken BKKIGL2BKKGRB
13:30Fenerbahçe  Gd Voleybol Akd. BKKIL1BKKGRB
15:00Vadi Spor  Gök Spor BKKIL1BKKGRB
16:30Dinamo  Birsel Vardarlı BKKIGL1BKKGRB
18:00Boğaziçi Kartalları  Maç Sayısı BKKIL2BKKGRB
Tozkoparan10:30Robert  Şişli (A) BKKIGL4BKKGRB
12:00Gürsel Atletik  Şişli (B) BKKIGL4BKKGRC
14:00Rotary 100. Yıl  Ahmet Çuhadaroğlu O.O. BKKIGL4BKKGRC
15:30İstbol  Yeniköy Voleybol BKKIGL4BKKGRB
17:00Sistem  Yeniköy Voleybol İdman BKKIL4BKKGRB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy10:00İst. Ata  Galatasaray BKKIL1BKKGRC
11:30Adres İstanbul  Balkan Y.Bağlar BKKIL2BKKGRB
13:30Ateş  Mvp BKKIL1BKKGRC
15:00İstanbul Anadolu  İdealtepe Atletik BKKIL2BKKGRB