Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi (A) | A | B | Misafir (B) | Set Sonuçları | C | Küme | Ktg | Tür | Gr |
22.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Prof. Dr. Gazi Yaşargil | 3 | 1 | Süreyyapaşa A | (35-37) (25-11) (25-23) (28-26) | E | YE | YE | FI | - |
19:30 | Bağcılar Evren A | 1 | 2 | Olimpia 2023 | (18-25) (25-13) (14-16) | B | GKGL | GK | FI | B |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Fabrika Voleybol | 1 | 2 | Spor Vizyon | (15-25) (25-17) (2-15) | B | MDKGL | MdK | KL | A |
19:15 | Erenköy Gençlik | 0 | 2 | Gök Spor | (7-25) (13-25) | B | MDKGL | MdK | KL | A |
İstanbul Teknik Üniversitesi S.S. | 13:00 | Yeditepe Üniversitesi | 3 | 2 | Koç Üniversitesi | (21-25) (25-20) (23-25) (25-20) (15-13) | K | UNIK | BYK | CF | 1 |
15:00 | Koç Üniversitesi | 3 | 2 | Doğuş Üniversitesi | (25-20) (25-21) (20-25) (20-25) (16-14) | E | UNIE | BYK | CF | 1 |
17:00 | Yeditepe Üniversitesi | 3 | 0 | Piri Reis Ünv. | (25-15) (25-13) (25-13) | E | UNIE | BYK | CF | 1 |
19:00 | Istanbul Teknik Ünv. | 3 | 0 | Yıldız Teknik Ünv. | (25-19) (27-25) (25-23) | E | UNIE | BYK | CF | 1 |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Smaç Sk | 2 | 3 | İstbol | (12-25) (11-25) (25-23) (25-22) (6-15) | B | YK | YK | FI | D |
19:30 | Elit Kampüs Atakent | 3 | 1 | Yeni Yapı | (22-25) (25-22) (25-19) (25-17) | B | GK | GK | FI | C |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Cevizli Atak | 0 | 2 | Dev Adım | (16-25) (15-25) | B | YKGL | YK | FI | C |
19:15 | Anadolu Smaç | 2 | 0 | Ada Yıldızları | (25-20) (25-3) | B | YKGL | YK | FI | C |
20:30 | Adres İstanbul A | 0 | 2 | İda Voleybol | (18-25) (17-25) | B | KKGL | KK | FI | A |
Sabancı Üniversitesi | 11:00 | Biruni Üniversitesi | | | Istanbul Gedik Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | B |
13:00 | İstanbul Atlas Üniversitesi | | | İstanbul Okan Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | A |
15:00 | Bezmialem Vakıf Üniversitesi | | | Sabancı Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | C |
17:00 | Milli Savunma Üniversitesi | | | Kadir Has Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | B |
Sarıyer | 18:30 | Şişli B | 2 | 1 | Robert | (15-25) (25-20) (15-13) | B | YKGL | YK | KL | 2 |
19:45 | Tunalı | 0 | 2 | Rotary 100. Yıl | (17-25) (20-25) | B | YKGL | YK | KL | 2 |
Tozkoparan | 18:00 | İstanbul Set | 3 | 0 | Haliç Akademi | (25-19) (25-16) (25-19) | B | GK | GK | FI | C |
19:30 | (H) - Başakşehir | 0 | 3 | Bahçelievler Belediye | (0-25) (0-25) (0-25) | B | GK | GK | FI | C |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Vadi | 0 | 3 | Başarı Performans A | (17-25) (14-25) (19-25) | B | KK | KK | FI | A |
19:30 | Doğu Akademi | 0 | 3 | Teşvikiye B | (19-25) (17-25) (24-26) | B | BB | BB | GR | A |
Yakacıkito | 18:00 | Tuzla Mercan | 3 | 2 | Es Spor | (25-16) (25-21) (23-25) (14-25) (15-8) | B | KK | KK | FI | B |
19:30 | Nssl | 0 | 3 | Ses | (14-25) (18-25) (18-25) | B | BB | BB | GR | B |
23.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Beşiktaş | 3 | 0 | Yeşilyurt | (25-18) (25-16) (25-16) | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | İstanbul Set | 1 | 2 | Avcılar Demirordu | (25-19) (9-25) (8-15) | B | GKGL | GK | FI | B |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Vadi B | 2 | 0 | İda Voleybol B | (26-24) (25-13) | B | MDKGL | MdK | KL | B |
19:15 | Anka A | 2 | 1 | İstanbul Ata | (25-11) (25-27) (15-4) | B | MDKGL | MdK | KL | A |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Kızıltoprak | 2 | 1 | Koza Atletik A | (25-22) (15-25) (18-16) | B | KKGL | KK | KL | I |
19:30 | Asya Kartalları | 2 | 1 | Tuzla Rekor | (25-17) (21-25) (15-10) | B | YKGL | YK | KL | E |
Nuri Cıngıllıoğlu | 18:00 | Dev Ataşehir A | 1 | 3 | Altınyurt | (25-18) (16-25) (23-25) (27-29) | B | YK | YK | KL | B |
19:30 | Dev Ataşehir A | 3 | 0 | Başarı Performans B | (25-22) (25-19) (25-16) | B | KK | KK | KL | A |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Genç Atakent B | 0 | 3 | Merve Dalbeler A | (23-25) (20-25) (21-25) | B | MDK | MdK | FI | C |
19:30 | Bahçeşehir Voleybol A | 2 | 0 | Florya Balkan | (25-12) (25-22) | B | YKGL | YK | FI | - |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Anadolu Marmara | 0 | 2 | Girişim A | (23-25) (14-25) | B | MDKGL | MdK | FI | A |
19:15 | Lima | 2 | 1 | Çengelköy Anka | (16-25) (29-27) (15-5) | B | MDKGL | MdK | FI | A |
20:30 | İstanbul Marmara | 2 | 0 | Trend İstanbul | (25-15) (25-22) | B | YKGL | YK | FI | D |
Tozkoparan | 18:00 | Beyaz Martı | 3 | 1 | İtü Geliştirme | (25-17) (20-25) (25-23) (25-21) | B | KK | KK | FI | E |
19:30 | Smaç Sk | 2 | 1 | Haliç Akademi | (25-12) (15-25) (15-12) | B | YKGL | YK | FI | - |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Me Marmara Akademi A | 3 | 0 | Pendik Sancak | (25-19) (25-18) (25-14) | B | KK | KK | FI | B |
19:30 | Titan Akademi | 3 | 2 | Beyoğlu | (25-23) (25-22) (18-25) (25-27) (15-7) | E | BE | BE | GR | - |
Yakacıkito | 18:00 | Göztepe Akademi | 2 | 0 | Balkan Yeşilbağlar | (25-20) (26-24) | B | YKGL | YK | FI | D |
19:15 | Kartal Anadolu | 3 | 0 | Milan Atletik A | (25-12) (25-10) (25-14) | B | GK | GK | FI | B |
24.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Bahçelievler Belediye | 1 | 3 | Galatasaray | (12-25) (25-16) (23-25) (23-25) | B | YKSL | YK | FI | - |
19:30 | İstanbul Yankı | 1 | 3 | Altınyurt | (25-15) (11-25) (10-25) (15-25) | E | YE | YE | FI | - |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Elit Kampüs Atakent A | 3 | 2 | Büyükçekmece Voleybol B | (25-13) (23-25) (22-25) (25-20) (15-3) | B | MDK | MdK | FI | D |
19:30 | Bileke | 1 | 3 | Avrupa Voleybol Gelişim A | (13-25) (6-25) (25-17) (21-25) | B | MDK | MdK | FI | D |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Uno Akademi A | 3 | 0 | Kuzey Yıldızları | (25-20) (25-18) (25-20) | B | YK | YK | FI | A |
19:30 | Mavi Yıldızlar A | 2 | 3 | Dev Ataşehir B | (17-25) (25-23) (25-14) (23-25) (11-15) | B | KK | KK | FI | B |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Ataşehir Kartalları | 0 | 2 | Beylerbeyi | (16-25) (19-25) | B | YKGL | YK | FI | B |
19:30 | Beykoz Belediyesi | 3 | 0 | Ataşehir Kartalları | (25-13) (25-20) (25-18) | B | YK | YK | FI | A |
Tozkoparan | 18:00 | Eczacıbaşı B | 3 | 0 | Fenerbahçe | (25-17) (25-22) (25-19) | B | YKSL | YK | FI | - |
19:30 | Avcılar Demirordu | 0 | 3 | Teşvikiye B | (14-25) (22-25) (12-25) | B | BB | BB | GR | A |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Es Spor | 0 | 3 | Galatasaray | (18-25) (21-25) (12-25) | E | YE | YE | FI | - |
19:30 | Kartal Anadolu | 0 | 3 | Prof. Dr. Gazi Yaşargil | (19-25) (10-25) (20-25) | E | GE | GE | FI | - |
Yakacıkito | 18:00 | Fenerbahçe | 3 | 0 | Kovan Spor | (25-17) (25-6) (25-20) | E | YE | YE | FI | - |
19:30 | Doğu Akademi B | 3 | 2 | Doğu Akademi A | (25-19) (26-24) (19-25) (23-25) (15-13) | E | BE | BE | GR | - |
25.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | İstanbul Set A | 3 | 0 | Bahçelievler Belediye | (25-9) (25-15) (25-6) | B | YK | YK | FI | D |
19:30 | Teşvikiye A | 1 | 3 | Çengelköy Voleybol | (10-25) (13-25) (25-20) (10-25) | B | BB | BB | GR | B |
Boğaziçi Üniversitesi | 11:00 | İstinye Üniversitesi | 3 | 1 | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni. | (22-25) (26-24) (25-23) (25-16) | E | UNIE | BYK | GR | A |
13:00 | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Ünv. | 0 | 3 | İstanbul Rumeli Üniversitesi | (16-25) (10-25) (11-25) | K | UNIK | BYK | GR | D |
15:00 | Altınbaş Üniversitesi | 1 | 3 | Topkapı Üniversitesi | (25-21) (22-25) (24-26) (24-26) | K | UNIK | BYK | GR | D |
17:00 | Galatasaray Üniversitesi | 3 | 0 | İstanbul Esenyurt Üniversitesi | (25-7) (25-9) (25-14) | K | UNIK | BYK | GR | C |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Ataşehir Yıldızları A | 1 | 2 | Mbo | (25-15) (21-25) (14-16) | B | MDKGL | MdK | KL | C |
19:15 | Akademi İstanbul | 1 | 2 | Geleceğe Dönüş A | (25-27) (26-24) (13-15) | B | MDKGL | MdK | KL | C |
Maltepe Müzahir Sille S.S | 18:00 | Me Marmara Akademi B | 0 | 3 | Me Marmara Akademi A | (20-25) (20-25) (16-25) | B | YK | YK | FI | B |
19:30 | Fenerbahçe | 3 | 1 | Lima | (27-25) (23-25) (25-12) (25-19) | B | YK | YK | FI | A |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Başarı Performans | 0 | 2 | Taç B | (20-25) (23-25) | B | KKGL | KK | KL | B |
19:30 | Dev Adım İstanbul A | 1 | 2 | Dev Adım B | (17-25) (26-24) (19-21) | B | KKGL | KK | KL | D |
Osman Solakoğlu | 18:00 | İstanbul Yankı A | 0 | 2 | Bahçeşehir Voleybol | (13-25) (17-25) | B | KKGL | KK | FI | B |
19:15 | Elit Kampüs Atakent A | 1 | 3 | Büyükçekmece Voleybol | (25-14) (22-25) (17-25) (24-26) | B | YK | YK | FI | D |
Özyeğin Üniversitesi S.S. | 12:30 | Acıbadem Üniversitesi | | | İstanbul Arel Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
14:30 | İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa | | | İstanbul Esenyurt Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
16:30 | Türk Alman Üniversitesi | | | İstinye Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | A |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Maç Sayısı A | 3 | 0 | Çekmeköy İstanbul | (25-18) (25-9) (25-20) | B | KK | KK | FI | A |
19:30 | Anadolu Marmara | 0 | 3 | Süreyyapaşa | (20-25) (19-25) (8-25) | E | BE | BE | GR | - |
Tozkoparan | 18:00 | Eyüpsultan Belediyesi | 3 | 2 | Sarıyer Konak | (25-8) (21-25) (10-25) (25-16) (15-8) | B | KK | KK | FI | E |
19:30 | İstanbul Bbsk | | | Beyaz Martı | | B | YK | YK | FI | E |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Ateş A | 2 | 0 | Vadi B | (25-16) (25-22) | B | KKGL | KK | FI | B |
19:15 | Spor Vizyon | 0 | 2 | Vadi A | (22-25) (14-25) | B | KKGL | KK | FI | B |
20:30 | İstanbul Marmara A | 2 | 0 | Anka A | (25-12) (25-8) | B | KKGL | KK | FI | B |
Yıldız Teknik Üniversitesi S.S. | 12:00 | Özyeğin Ünv. | | | İstanbul Rumeli Ünv. | | E | UNIE | BYK | CF | 1 |
14:00 | Fenerbahçe Ünv. | | | Haliç Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | CF | 1 |
16:00 | Beykoz Üniversitesi | | | Maltepe Ünv. | | K | UNIK | BYK | CF | 1 |
18:00 | Yıldız Teknik Ünv. | | | İstanbul Teknik Ünv. | | K | UNIK | BYK | CF | 1 |
26.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | İstbol | 2 | 0 | Beylikdüzü Beykent A | (25-13) (25-19) | B | MDKGL | MdK | FI | F |
19:15 | Bosna Kartalları | | | Çatalca Belediyesi | | B | MDK | MdK | FI | C |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Platinyum A | 2 | 0 | Prestij | (25-12) (25-22) | B | MDKGL | MdK | KL | B |
19:15 | İstanbul Alp | 2 | 0 | Kartal Anadolu | (25-22) (30-28) | B | MDKGL | MdK | KL | F |
Maltepe Müzahir Sille S.S | 18:00 | Tuzla Mercan | 3 | 0 | Balkan Yeşilbağlar | (25-14) (25-20) (25-12) | B | GK | GK | FI | B |
19:30 | Ateş B | 3 | 0 | (H) - Damla Yıldızlar | (25-0) (25-0) (25-0) | B | BB | BB | GR | A |
Sabancı Üniversitesi | 11:00 | Beykent Üniversitesi | | | Demiroğlu Bilim Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | B |
13:00 | Galatasaray Üniversitesi | | | Milli Savunma Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | B |
15:00 | Sabancı Üniversitesi | | | Kadir Has Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | B |
Sarıyer | 18:30 | Gürsel Atletik B | 0 | 2 | Altıneller | (17-25) (19-25) | B | MDKGL | MdK | FI | G |
19:45 | Fmv Işık | 0 | 2 | Yetenek Gelişim B | (17-25) (24-26) | B | YKGL | YK | KL | 1 |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Kuzey Yıldızları | 3 | 0 | Çekmeköy İstanbul | (25-21) (25-20) (25-21) | B | GK | GK | FI | A |
19:45 | Beykoz Belediyesi | 3 | 1 | Maç Sayısı | (25-19) (17-25) (29-27) (26-24) | B | GK | GK | FI | A |
Tozkoparan | 18:00 | İstanbul Set A | 2 | 0 | Haliç Akademi | (25-14) (25-10) | B | MDKGL | MdK | FI | F |
19:30 | Yankı | 3 | 0 | Büyük Reşitpaşa | (25-17) (25-21) (25-22) | E | BE | BE | GR | - |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Me Marmara Akademi | 0 | 3 | Eczacıbaşı | (12-25) (16-25) (23-25) | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Doğu Akademi | 0 | 3 | Prof. Dr. Gazi Yaşargil | (7-25) (12-25) (13-25) | E | YE | YE | FI | - |
27.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 10:00 | Bahçelievler Belediye | | | Galatasaray | | B | GKSL | GK | FI | - |
11:30 | Güngören Voleybol | | | Başakşehir | | B | YK | YK | FI | D |
13:30 | Olimpia 2023 | | | Esenler Arterus A | | B | YKGL | YK | FI | - |
14:45 | Bizimkent | | | Bileke | | B | YK | YK | KL | 1 |
16:30 | Silivri Kadıköy | | | Avcılar Atak | | B | YK | YK | KL | 2 |
18:00 | Dostluk | | | Avrupa Karşıyaka | | B | YKGL | YK | KL | 3 |
19:15 | Avrupa Best Boğaziçi | | | Profesyonel Voleybol | | B | GKGL | GK | KL | B |
Maltepe Müzahir Sille S.S | 10:00 | Dinamo | | | Ümraniye Atakent B | | B | MDK | MdK | KL | E |
11:30 | Turuncu | | | Marmara Sportif | | B | MDKGL | MdK | FI | B |
13:00 | Cevizli Atak | | | Ada Yıldızları B | | B | MDKGL | MdK | KL | F |
14:15 | Ada Yıldızları | | | Maç Sayısı | | B | YK | YK | FI | C |
16:00 | Doğu Akademi | | | İstanbul Ata | | B | YKGL | YK | FI | A |
17:15 | Maltepe Yıldız | | | Koza Atletik | | B | GKGL | GK | FI | A |
18:30 | Pendikgücü | | | 2014 Maltepe | | B | YK | YK | KL | E |
Naim Süleymanoğlu | 12:30 | Çengelköy Voleybol A | | | Kızıltoprak | | B | MDKGL | MdK | KL | G |
14:00 | Milan Atletik B | | | Fmv Özel Erenköy Işık B | | B | MDKGL | MdK | KL | K |
15:30 | Marmara Elit B | | | Adatepe Dumlıpınar | | B | MDKGL | MdK | KL | I |
17:00 | Dev Adım B | | | Trend İstanbul | | B | MDKGL | MdK | KL | G |
S.Tepe Yenidoğan 1. Kort | 10:00 | Ateş | | | Gök | | B | MNK AND | MnK | GR | B |
11:30 | Pendik Sancak B | | | Gök | | B | MNK AND | MnK | GR | B |
13:15 | Adres İstanbul A | | | Platinyum A | | B | MNK AND | MnK | GR | D |
15:00 | Platinyum A | | | Ataşehir Kartalları B | | B | MNK AND | MnK | GR | D |
16:30 | Tuzla Rekor A | | | Ataşehir Kartalları B | | B | MNK AND | MnK | GR | D |
18:00 | Tuzla Rekor A | | | Süreyyapaşa A | | B | MNK AND | MnK | GR | D |
S.Tepe Yenidoğan 1. Kortt | 10:45 | Vadi C | | | Ateş | | B | MNK AND | MnK | GR | B |
12:30 | Vadi C | | | Beylerbeyi | | B | MNK AND | MnK | GR | B |
14:00 | Adres İstanbul A | | | Vadi A | | B | MNK AND | MnK | GR | D |
15:45 | Girişim B | | | Vadi A | | B | MNK AND | MnK | GR | D |
17:15 | Süreyyapaşa A | | | Girişim B | | B | MNK AND | MnK | GR | D |
S.Tepe Yenidoğan 2. Kort | 10:00 | Süreyyapaşa F | | | Mavi Yıldızlar B | | B | MNK AND | MnK | GR | A |
11:30 | Balkan Yeşilbağlar A | | | Mavi Yıldızlar B | | B | MNK AND | MnK | GR | A |
13:15 | Anadolu Marmara | | | Balkan Yeşilbağlar A | | B | MNK AND | MnK | GR | A |
15:00 | Anadolu Marmara | | | Deka A | | B | MNK AND | MnK | GR | A |
16:30 | Deka B | | | Platinyum C | | B | MNK AND | MnK | GR | C |
S.Tepe Yenidoğan 2. Kortt | 10:45 | Süreyyapaşa F | | | Koza Atletik | | B | MNK AND | MnK | GR | A |
12:30 | Koza Atletik | | | Tuzla Mercan A | | B | MNK AND | MnK | GR | A |
14:00 | Tuzla Mercan A | | | Deka A | | B | MNK AND | MnK | GR | A |
15:45 | Me Marmara Akademi | | | Adres İstanbul B | | B | MNK AND | MnK | GR | C |
17:15 | Adres İstanbul B | | | Platinyum C | | B | MNK AND | MnK | GR | C |
S.Tepe Yenidoğan 3. Kort | 10:00 | Pendik Sancak B | | | Ataşehir Yıldızları | | B | MNK AND | MnK | GR | B |
11:30 | Ataşehir Yıldızları | | | Taç B | | B | MNK AND | MnK | GR | B |
13:15 | Taç B | | | Beylerbeyi | | B | MNK AND | MnK | GR | B |
15:00 | Girişim C | | | Süreyyapaşa C | | B | MNK AND | MnK | GR | K |
16:30 | Taç A | | | İda Voleybol A | | B | MNK AND | MnK | GR | C |
S.Tepe Yenidoğan 3. Kortt | 10:45 | Balkan Yeşilbağlar B | | | Fenerbahçe | | B | MNK AND | MnK | GR | O |
12:30 | İstanbul Marmara B | | | Süreyyapaşa E | | B | MNK AND | MnK | GR | O |
14:00 | Ali Peçen Sportif | | | Süreyyapaşa B | | B | MNK AND | MnK | GR | I |
15:45 | Süreyyapaşa D | | | Alp | | B | MNK AND | MnK | GR | E |
17:15 | Deka B | | | Taç A | | B | MNK AND | MnK | GR | C |
Sancaktepe Taha Akgül | 19:30 | Dev Adım İstanbul | | | Alfa | | B | YKGL | YK | KL | E |
20:45 | Best Boğaziçi | | | Kartal Yıldızları | | B | YKGL | YK | KL | E |
Sarıyer | 10:00 | Petna | | | Pertevniyal | | B | YKGL | YK | KL | 8 |
11:15 | Avrupa Akademi | | | Sarıyer Konak B | | B | YK | YK | KL | 3 |
13:00 | Sarıyer Konak A | | | Spor Fabrikası | | B | YK | YK | KL | 3 |
14:30 | Robert | | | Eyüpsultan Belediyesi | | B | YK | YK | FI | E |
16:30 | Beyaz Martı | | | Açı | | B | GK | GK | GR | G |
18:00 | Yeniköy Voleybol | | | Zekeriyaköy Doğa | | B | YKGL | YK | KL | 1 |
19:15 | Time Atletik | | | Yeni Nesil | | B | YKGL | YK | KL | 6 |
Tozkoparan | 10:00 | Saydam B | | | Genç Atakent A | | B | MDK | MdK | FI | C |
11:30 | Küçükçekmece Voleybol A | | | Ulus | | B | MDK | MdK | KL | 2 |
13:30 | Rotary 100. Yıl | | | Gaziosmapaşa Belediyesi | | B | KK | KK | KL | 5 |
15:00 | Sarıyer Yıldızları | | | Kuzey Işıkları | | B | KKGL | KK | KL | 9 |
16:30 | Gürsel Atletik | | | Göktürk Atletik | | B | KKGL | KK | KL | 9 |
17:45 | Teşvikiye Akademi | | | Fmv Işık | | B | KKGL | KK | KL | 8 |
19:00 | Şişli A | | | Şişli Anadolu | | B | YKGL | YK | KL | 6 |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 12:30 | Fenerbahçe | | | İstanbul Bbsk | | E | GE | GE | FI | - |
14:30 | Çengelköy Anka | | | Dev Ataşehir A | | B | MDKGL | MdK | FI | A |
15:45 | Dev Ataşehir A | | | Ataşehir Aslanları | | B | MDK | MdK | FI | A |
17:30 | Çekmeköy İstanbul A | | | Akademi İstanbul | | B | MDK | MdK | FI | A |
19:00 | Dev Ataşehir B | | | Em Güneş B | | B | MDK | MdK | KL | D |
28.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 10:00 | Bileke B | | | Mega Basket | | B | KK | KK | KL | 3 |
11:30 | Vizyon | | | Atakent Yıldızları | | B | YKGL | YK | KL | 1 |
13:00 | Avcılar Tanyıldızı | | | Avcılar Demirordu | | B | YKGL | YK | KL | 2 |
14:15 | Bahçelievler Voleybol | | | Avcılar Çağdaşlar | | B | YK | YK | KL | 2 |
16:00 | Avrupa Best Boğaziçi | | | Bağcılar Evren B | | B | GKGL | GK | KL | B |
17:30 | Prof. Dr. Gazi Yaşargil | | | Doğu Akademi | | E | GE | GE | FI | - |
19:00 | Time Atletik | | | Star Voleybol | | E | GE | GE | KL | - |
Naim Süleymanoğlu | 12:30 | İstanbul Marmara A | | | Başarı Performans | | B | MDKGL | MdK | KL | D |
14:00 | İstanbul Marmara B | | | Ada Yıldızları A | | B | MDKGL | MdK | KL | E |
15:30 | Ataşehir Aslanları | | | Ted İstanbul | | B | MDKGL | MdK | KL | D |
17:00 | Kartal Yıldızları | | | Best Boğaziçi | | B | MDKGL | MdK | KL | J |
Osman Solakoğlu 1. Kort | 10:00 | İstanbul Bbsk B | | | Prof. Dr. Gaziyaşargil | | E | MNE | MnE | GR | - |
11:30 | Büyükçekmece Belediyesi | | | Yeşilyurt | | B | MNK AVP | MnK | GR | N |
13:15 | Atakent 34 C | | | Yeşilyurt | | B | MNK AVP | MnK | GR | N |
14:45 | Küçükçekmece Yıldızları | | | Atakent 34 C | | B | MNK AVP | MnK | GR | N |
16:30 | Küçükçekmece Yıldızları | | | Saydam E | | B | MNK AVP | MnK | GR | N |
18:00 | Bilim Yaşam | | | Yeni Yapı A | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
Osman Solakoğlu 1. Kortt | 10:45 | Bilge 2022 | | | İstanbul Bbsk B | | E | MNE | MnE | GR | - |
12:30 | Büyükçekmece Belediyesi | | | İstbol B | | B | MNK AVP | MnK | GR | N |
14:00 | İstbol B | | | Avrupa Voleybol Gelişim B | | B | MNK AVP | MnK | GR | N |
15:45 | Avrupa Voleybol Gelişim B | | | Saydam E | | B | MNK AVP | MnK | GR | N |
17:15 | Avrupa Voleybol Gelişim A | | | Açı | | B | MNK AVP | MnK | GR | F |
19:00 | Beylikdüzü Ulus A | | | Gürsel Atletik | | B | MNK AVP | MnK | GR | F |
Osman Solakoğlu 2. Kort | 10:00 | Süreyyapaşa | | | Bilge 2022 | | E | MNE | MnE | GR | - |
11:30 | Altınyıldız A | | | Merve Dalbeler B | | B | MNK AVP | MnK | GR | K |
13:15 | Odak A | | | Bosna Kartalları C | | B | MNK AVP | MnK | GR | A |
14:45 | Bosna Kartalları B | | | Sarıyer Belediyesi | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
16:30 | Elit Kampüs Atakent B | | | Atakent 34 D | | B | MNK AVP | MnK | GR | A |
18:00 | Atakent 34 B | | | Elit Kampüs Atakent A | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
Osman Solakoğlu 2. Kortt | 10:45 | İstanbul Bbsk A | | | Prof. Dr. Gaziyaşargil | | E | MNE | MnE | GR | - |
12:30 | Merve Dalbeler B | | | Saydam C | | B | MNK AVP | MnK | GR | K |
14:00 | İstanbul Bbsk B | | | Avcılar Atak A | | B | MNK AVP | MnK | GR | K |
15:45 | İstbol A | | | Küçükçekmece Voleybol B | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
17:15 | İstanbul Set B | | | Genç Atakent C | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
19:00 | İstanbul Set C | | | İstanbul Pas | | B | MNK AVP | MnK | GR | F |
Osman Solakoğlu 3. Kort | 10:00 | Galaksi | | | İstanbul Bbsk A | | E | MNE | MnE | GR | - |
11:30 | İstanbul Yankı B | | | Bilge 2022 A | | B | MNK AVP | MnK | GR | A |
13:15 | Altınyıldız A | | | Smaç Sk A | | B | MNK AVP | MnK | GR | K |
14:45 | Avcılar Atak A | | | Smaç Sk A | | B | MNK AVP | MnK | GR | K |
16:30 | Spor Fabrikası A | | | Smaç Sk D | | B | MNK AVP | MnK | GR | A |
18:00 | Büyükçekmece Voleybol A | | | Çatalca Belediyesi | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
Osman Solakoğlu 3. Kortt | 10:45 | Süreyyapaşa | | | Galaksi | | E | MNE | MnE | GR | - |
12:30 | Smaç Sk B | | | İstanbul Yankı C | | B | MNK AVP | MnK | GR | F |
14:00 | Saydam C | | | İstanbul Yankı D | | B | MNK AVP | MnK | GR | K |
15:45 | İstanbul Bbsk B | | | İstanbul Yankı D | | B | MNK AVP | MnK | GR | K |
17:15 | İstanbul Yankı E | | | Avrupa Voleybol Gelişim D | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
19:00 | İstanbul Yankı A | | | Bizimkent A | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
S.Tepe Yenidoğan | 10:00 | Anadolu Smaç A | | | Dev Adım İstanbul A | | B | MDKGL | MdK | FI | D |
11:15 | Lima | | | Anadolu Marmara | | B | MDKGL | MdK | FI | A |
12:45 | Adres İstanbul | | | Ekol | | B | MDKGL | MdK | FI | B |
14:00 | Girişim A | | | Taç B | | B | MDKGL | MdK | FI | A |
15:30 | Girişim B | | | Tuzla Mercan A | | B | MDKGL | MdK | FI | C |
17:00 | Ataşehir Yıldızları | | | Maç Sayısı A | | B | MDK | MdK | FI | A |
18:30 | Ateş A | | | İda Voleybol A | | B | MDKGL | MdK | FI | B |
Sancaktepe Taha Akgül | 19:30 | Pendik Sancak | | | Trend İstanbul | | B | GKGL | GK | FI | A |
20:45 | Dev Adım | | | Deka | | B | GKGL | GK | FI | A |
Sarıyer | 10:00 | Eyüpsultan Belediyesi | | | Hisar Okulları | | B | MDK | MdK | FI | E |
11:30 | Gelecek Nesil A | | | Robert A | | B | KKGL | KK | KL | 8 |
13:00 | Robert | | | Yeniköy Voleybol | | B | KK | KK | FI | E |
14:30 | Sarıyer Belediyesi | | | İtü Geliştirme | | B | YK | YK | FI | E |
16:30 | Eczacıbaşı | | | İtü Geliştirme | | B | MDK | MdK | FI | E |
18:00 | Beşiktaş | | | Sarıyer Belediyesi | | B | MDK | MdK | FI | E |
Tozkoparan | 10:00 | Ebo Spor | | | Bakırköy Cimnastik | | B | MDKGL | MdK | KL | 2 |
11:15 | Teşvikiye Akademi | | | Rotary 100. Yıl | | B | MDKGL | MdK | FI | G |
12:45 | Dostluk | | | Esenler Arterus | | B | MDKGL | MdK | KL | 3 |
14:00 | İstanbul Smaç | | | Profesyonel Voleybol | | B | MDKGL | MdK | KL | 5 |
15:30 | Bahçeşehir Voleybol A | | | Florya Balkan B | | B | MDKGL | MdK | KL | 4 |
16:45 | Mecidiyeköy | | | Yetenek Gelişim | | B | KKGL | KK | KL | 9 |
18:15 | Altıneller | | | Yeni Nesil | | B | KKGL | KK | KL | 8 |
19:30 | Teşvikiye A | | | Haliç Akademi | | B | KKGL | KK | FI | B |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 12:30 | İstanbul Anadolu Olimpik | | | Ateş | | B | GK | GK | FI | A |
14:00 | Fenerbahçe | | | Sarıyer Belediyesi | | B | GKSL | GK | FI | - |
15:30 | Çengelköy Voleybol | | | Uno Akademi | | B | GK | GK | FI | B |
17:00 | Vadi A | | | Gök Spor | | B | YKGL | YK | FI | A |
18:30 | Anadolu Marmara | | | Beykoz Voleybol | | B | YKGL | YK | FI | B |
Yakacıkito | 10:00 | Es Spor A | | | Pendik Sancak | | B | MDK | MdK | FI | B |
11:30 | Marmara Elit A | | | Es Spor B | | B | MDKGL | MdK | FI | D |
13:00 | Dev Adım A | | | Balkan Yeşilbağlar A | | B | MDKGL | MdK | FI | C |
14:15 | Me Marmara Akademi | | | Koza Atletik | | B | MDK | MdK | FI | B |
16:00 | Dev Ataşehir B | | | Koza Atletik | | B | YK | YK | FI | C |
17:30 | İstanbul Anadolu | | | Es Spor | | B | YKGL | YK | FI | D |
19:00 | Es Spor | | | Kartal Anadolu | | B | YK | YK | FI | B |
29.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Merve Dalbeler | | | İstbol B | | B | KK | KK | EL | - |
20:00 | Parlayan Genç Yıldızlar | | | Damla Yıldızlar | | B | BB | BB | GR | A |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Ateş B | | | Ted İstanbul | | B | MDKGL | MdK | KL | D |
19:15 | Alfa A | | | Çengelköy Voleybol B | | B | MDKGL | MdK | KL | H |
İ.Ü.Cerrahpaşa S.S. | 11:00 | Yeditepe Üniversitesi | | | Koç Üniversitesi | | E | UNIK | BYK | YF | A |
13:00 | İstanbul Teknik Üniversitesi | | | Erkek Ç4 Galibi | | E | UNIK | BYK | YF | A |
15:00 | Yeditepe Üniversitesi | | | Kadın Ç2 Galibi | | K | UNIK | BYK | YF | A |
17:00 | Kadın Ç3 Galibi | | | Kadın Ç4 Galibi | | K | UNIK | BYK | YF | A |
Osman Solakoğlu | 18:00 | İstanbul Set | | | Bahçeşehir Voleybol | | B | KKGL | KK | EL | - |
19:15 | Elit Kampüs Atakent A | | | Ulus B | | B | KK | KK | EL | - |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Anadolu Marmara | | | İda Voleybol | | B | KKGL | KK | FI | A |
19:15 | Geleceğe Dönüş B | | | Dev Adım A | | B | KKGL | KK | FI | C |
20:30 | Anadolu Smaç A | | | İstanbul Anadolu | | B | KKGL | KK | FI | D |
Sarıyer | 18:30 | Şişli | | | Yetenek Gelişim | | B | GKGL | GK | GR | F |
19:45 | Genç Nesil | | | Yeni Nesil | | B | GKGL | GK | GR | F |
Tozkoparan | 19:30 | Teşvikiye A | | | Nssl | | B | BB | BB | GR | B |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Adres İstanbul | | | Vadi | | B | KK | KK | FI | A |
19:30 | Ada Yıldızları | | | Avcılar Demirordu | | B | BB | BB | GR | A |
Yakacıkito | 18:00 | Pendik Sancak | | | Es Spor | | B | KK | KK | FI | B |
19:30 | Mavi Yıldızlar A | | | Tuzla Mercan | | B | KK | KK | FI | B |
30.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Avcılar Atak | | | Bahçelievler Voleybol | | B | YK | YK | KL | 2 |
19:30 | Kurtuluş | | | Anadolu Marmara | | E | BE | BE | GR | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Gök Spor | | | Anka A | | B | MDKGL | MdK | KL | A |
19:15 | Platinyum A | | | Taç A | | B | MDKGL | MdK | KL | B |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Cevizli Atak | | | Best Boğaziçi | | B | KKGL | KK | KL | H |
19:30 | Anadolu Smaç B | | | Süreyyapaşa B | | B | KKGL | KK | KL | J |
Nişantaşı Üniversitesi | 11:00 | Altınbaş Üniversitesi | | | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Ünv. | | K | UNIK | BYK | GR | D |
13:00 | Galatasaray Üniversitesi | | | Bezmialem Vakıf Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | C |
15:00 | Topkapı Üniversitesi | | | İstanbul Rumeli Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | D |
17:00 | Beykent Üniversitesi | | | Biruni Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | B |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Avrupa Voleybol Gelişim | | | Küçükçekmece Voleybol | | B | YK | YK | KL | 1 |
19:30 | Avcılar Çağdaşlar | | | Silivri Kadıköy | | B | YK | YK | KL | 2 |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Akademi İstanbul | | | Adres İstanbul A | | B | KKGL | KK | FI | A |
19:15 | Caan Spor | | | Ateş A | | B | YKGL | YK | KL | A |
20:30 | Ali Peçen Sportif | | | Ateş B | | B | YKGL | YK | KL | B |
Sarıyer | 18:30 | Robert | | | Göktürk Atletik | | B | GKGL | GK | GR | F |
19:45 | Sarıyer Belediyesi | | | Haliç Akademi | | B | GK | GK | PO | - |
Tozkoparan | 18:00 | Sultangazi Belediyesi | | | Star Voleybol | | E | YE | YE | KL | A |
19:30 | Büyük Reşitpaşa | | | Beyoğlu | | E | BE | BE | GR | - |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Başarı Performans A | | | Çekmeköy İstanbul | | B | KK | KK | FI | A |
19:30 | Dev Ataşehir B | | | Me Marmara Akademi A | | B | KK | KK | FI | B |
Yakacıkito | 18:00 | Koza Atletik | | | Çengelköy Voleybol | | B | MDK | MdK | FI | B |
19:30 | Çengelköy Voleybol | | | Ses | | B | BB | BB | GR | B |
01.05.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | İstanbul Set | | | Bileke | | B | MDK | MdK | FI | D |
19:30 | İstanbul Set | | | Beyaz Martı | | B | GK | GK | PO | - |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Elit Kampüs Atakent B | | | Bizimkent | | B | YK | YK | KL | 1 |
19:30 | Olimpia 2023 | | | Büyükçekmece Voleybol | | B | KK | KK | KL | 1 |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Ataşehir Yıldızları | | | Gök Spor | | B | KKGL | KK | FI | A |
19:15 | Trend İstanbul | | | Balkan Yeşilbağlar | | B | YKGL | YK | FI | D |
Sarıyer | 18:30 | Rotary 100. Yıl | | | Şişli B | | B | YKGL | YK | KL | 2 |
19:45 | Eyüp Basket | | | Teşvikiye | | B | GKGL | GK | GR | F |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Vadi | | | Turuncu | | B | YK | YK | KL | A |
19:45 | Tuzla Rekor | | | Milan Atletik A | | B | YK | YK | KL | D |
Tozkoparan | 18:00 | Saydam B | | | Bosna Kartalları | | B | KK | KK | KL | 1 |
19:30 | Bahçelievler Voleybol | | | İstbol A | | B | KK | KK | KL | 2 |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Eczacıbaşı | | | Vakıfbank | | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Fenerbahçe | | | Maç Sayısı A | | B | KK | KK | FI | A |
Yakacıkito | 19:30 | Doğu Akademi A | | | Titan Akademi | | E | BE | BE | GR | - |
02.05.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Esenler Arterus | | | Star Voleybol | | E | GE | GE | KL | - |
Bahçelievler Engelliler Spor Salonu | 20:00 | İst. Büyük Reşitpaşa Orta Okulu | | | İst. Bağcılar Evren | | E | BLGSLE | BYK | FNL | - |
Boğaziçi Üniversitesi | 11:00 | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni. | | | Acıbadem Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
13:00 | İstinye Üniversitesi | | | İstanbul Esenyurt Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
15:00 | İstanbul Arel Üniversitesi | | | İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa | | E | UNIE | BYK | GR | A |
17:00 | Kadir Has Üniversitesi | | | Galatasaray Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | B |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Balkan Yeşilbağlar B | | | Me Marmara Akademi | | B | MDKGL | MdK | KL | E |
19:15 | Kızıltoprak | | | Dev Adım B | | B | MDKGL | MdK | KL | G |
İ.Ü.Cerrahpaşa S.S. | 11:00 | Erkek Y1 Mağlubu | | | Erkek Y2 Mağlubu | | E | UNIE | BYK | FNL | A |
13:00 | Erkek Y1 Galibi | | | Erkek Y2 Galibi | | E | UNIE | BYK | FNL | A |
15:00 | Kadın Y1 Mağlubu | | | Kadın Y2 Mağlubu | | K | UNIE | BYK | FNL | A |
17:00 | Kadın Y1 Galibi | | | Kadın Y2 Galibi | | K | UNIE | BYK | FNL | A |
Maltepe Müzahir Sille S.S | 18:00 | Pendik Sancak | | | Kuzey Yıldızları | | B | YKGL | YK | FI | C |
19:15 | İstanbul Anadolu | | | Göztepe Akademi | | B | YKGL | YK | FI | D |
20:30 | Es Spor | | | İstanbul Marmara | | B | YKGL | YK | FI | D |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Taç A | | | Çekmeköy İstanbul | | B | KKGL | KK | KL | A |
19:30 | Koza Atletik B | | | Deka A | | B | KKGL | KK | KL | H |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Bahçelievler Belediye | | | İstanbul Bbsk | | B | KKSL | KK | KL | A |
19:30 | Küçükçekmece Voleybol B | | | Başakşehir | | B | KK | KK | KL | 4 |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Em Güneş | | | 2014 Maltepe | | B | KK | KK | KL | C |
19:30 | Dinamo | | | Ümraniye Atakent | | B | KK | KK | KL | E |
Sarıyer | 18:30 | Kuzey Işıkları | | | Yeniköy Voleybol | | B | YKGL | YK | KL | 1 |
19:45 | Teşvikiye B | | | Tunalı | | B | YKGL | YK | KL | 2 |
Tozkoparan | 18:00 | Time Atletik | | | Gök Spor | | E | GE | GE | KL | - |
20:00 | İst. Beylikdüzü Beykent | | | İst. Süreyyapaşa Gençlik | | E | BLGSLE | BYK | FNL | - |
03.05.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Sefaköy Balkan | | | Altınyurt | | B | GKSL | GK | KL | - |
Bahçelievler Engelliler Spor Salonu | 20:00 | İst. Set Voleybol | | | İst. Es Voleybol | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Anadolu Smaç B | | | İstanbul Anadolu | | B | MDKGL | MdK | KL | F |
19:15 | Tuzla Mercan B | | | Kartal Yıldızları | | B | MDKGL | MdK | KL | J |
Maltepe Müzahir Sille S.S | 18:00 | Adres İstanbul B | | | Maç Sayısı B | | B | KKGL | KK | FI | D |
19:30 | Doğu Akademi A | | | Yankı | | E | BE | BE | GR | - |
Sabancı Üniversitesi | 11:00 | İstinye Üniversitesi | | | İstanbul Okan Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | A |
13:00 | Türk Alman Üniversitesi | | | İstanbul Atlas Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | A |
15:00 | Demiroğlu Bilim Üniversitesi | | | Istanbul Gedik Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | B |
17:00 | İstanbul Esenyurt Üniversitesi | | | Sabancı Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | C |
Sarıyer | 18:30 | Eyüpsultan Belediyesi | | | Eczacıbaşı | | B | MDK | MdK | FI | E |
20:00 | Sarıyer Belediyesi | | | İtü Geliştirme | | B | MDK | MdK | FI | E |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Platinyum A | | | Balkan Yeşilbağlar A | | B | KKGL | KK | FI | C |
19:45 | İstanbul Ata | | | Ataşehir Aslanları | | B | KK | KK | KL | B |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Anka A | | | Vadi A | | B | KKGL | KK | FI | B |
19:15 | Vadi B | | | İstanbul Marmara A | | B | KKGL | KK | FI | B |
20:30 | Ateş A | | | Spor Vizyon | | B | KKGL | KK | FI | B |