@
DUYURULAR
02
EKİ
Aylık Hakem Ve Gözlemci Toplantısı
27
AĞU
Pandemi Sürecinde Spora Dönüş Kılavuzu
07
AĞU
Hakem Vize Ücreti Dekontları
06
AĞU
İl Tertip Kurulu Seçimi Yapılmıştır
29
TEM
Pandemi Sonrası Antrenmanlara Başlama
17
TEM
2020-2021 Sezonu İl Tertip Kurulu Seçimi
15
TEM
15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi Saygıyla Ve Rahmetle Anıyoruz
PUAN DURUMU

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
20.10.2020İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi)17:00Sarıyer Bld.  Fenerbahçe Opet BSULTANLARBYKLE-
21.10.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) Eczacıbaşı  Küçükyalı Y. Spor B2LIGBYKLE1
İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)19:00Fenerbahçe Hdı Sigorta  Galatasaray Hdı Sigorta EEFELERBYKLE-
İstanbul (Haldun Alagaş)17:00İstanbul Bbsk  Arkas Spor EEFELERBYKLE-
23.10.2020İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)14:00Türk Hava Yolları  Nilüfer Bld. BSULTANLARBYKLE-
19:00Galatasaray Hdı Sigorta  Eczacıbaşı Vitra BSULTANLARBYKLE-
24.10.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30Kartal Anadolu  Kartal Bld. B2LIGBYKLE1
18:30Fenerbahçe Koleji  Tunalı Spor B2LIGBYKLE1
İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)13:00Beylikdüzü Voleybol İhtisas  Sarıyer Bld. BSULTANLARBYKLE-
İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi)18:00Ünsped Spor  Fenerbahçe B2LIGBYKLE1
İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)20:00Vakıfbank  Fenerbahçe Opet BSULTANLARBYKLE-
25.10.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) Mehmet Erdem Marmara Akademi  Büyükçekmece Voleybol Akademi B1LIGBYKLEA
16:30Fenerbahçe  İzmirspor B1LIGBYKLEA
İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)14:00Galatasaray Hdı Sigorta  Tokat Belediye Plevne EEFELERBYKLE-
İstanbul (Esenyurt-Örnek)15:00Esenyurt Voleybol  Turgutlu Bld. E2LIGBYKLE1
İstanbul (Hasan Doğan)17:00Bahçelievler Bld.  Bizimkent B2LIGBYKLE1
İstanbul (Hidayet Türkoğlu)17:00İstanbul Bbsk  Karşıyaka B1LIGBYKLEA
İstanbul (Osman Solakoğlu) Küçükçekmece Voleybol  Eczacıbaşı B2LIGBYKLE1
26.10.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)18:00Çengelköy  Küçükyalı Y. Spor B2LIGBYKLE1
27.10.2020İstanbul (Bahçeköy Orman Fakültesi)17:00Sarıyer Bld.  Karayolları BSULTANLARBYKLE-
İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu) Fenerbahçe Opet  İlbank BSULTANLARBYKLE-
13:00Beşiktaş  Kuzeyboru BSULTANLARBYKLE-
18:00Sistem9 Yeşilyurt  Beylikdüzü Voleybol İhtisas BSULTANLARBYKLE-
İstanbul (Eczacıbaşı)18:30Eczacıbaşı Vitra  Vakıfbank BSULTANLARBYKLE-
Tvf. Müsabakalar
21.10.2020 - 26.10.2020
TarihSalonSaatCKümeEv SahibiMisafir
21.10.2020İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)19:00EEFELERFENERBAHÇE HDI SİGORTAGALATASARAY HDI SİGORTA
İstanbul (Haldun Alagaş)17:00EEFELERİSTANBUL BBSKARKAS SPOR
23.10.2020İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)14:00BSULTANLARTÜRK HAVA YOLLARINİLÜFER BLD.
19:00BSULTANLARGALATASARAY HDI SİGORTAECZACIBAŞI VİTRA
24.10.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy)16:30B2LIGKARTAL ANADOLUKARTAL BLD.
18:30B2LIGFENERBAHÇE KOLEJİTUNALI SPOR
İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)13:00BSULTANLARBEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSASSARIYER BLD.
İstanbul (Ünsped Spor Kompleksi)18:00B2LIGÜNSPED SPORFENERBAHÇE
İstanbul (Vakıfbank Spor Sarayı)20:00BSULTANLARVAKIFBANKFENERBAHÇE OPET
25.10.2020İstanbul (50. Yıl Deniz Esinduy) B1LIGMEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİBÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
16:30B1LIGFENERBAHÇEİZMİRSPOR
İstanbul (Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu)14:00EEFELERGALATASARAY HDI SİGORTATOKAT BELEDİYE PLEVNE
İstanbul (Esenyurt-Örnek)15:00E2LIGESENYURT VOLEYBOLTURGUTLU BLD.
İstanbul (Hasan Doğan)17:00B2LIGBAHÇELİEVLER BLD.BİZİMKENT
İstanbul (Hidayet Türkoğlu)17:00B1LIGİSTANBUL BBSKKARŞIYAKA
İstanbul (Osman Solakoğlu) B2LIGKÜÇÜKÇEKMECE VOLEYBOLECZACIBAŞI