@
DUYURULAR
06
ŞUB
Milletimizin Başı Sağolsun
06
ŞUB
HAYDİ VOLEYBOL CAMİASI ELELE YARALARIMIZI SARMAYA
06
ARA
3. Grup Ulusal Aday Hakem Semineri ve Sınav Duyurusu
31
EKİ
Eski Milli Voleybolcu Metin Görgün Vefat Etti
14
EYL
Aylık Gözlemci, Hakem ve Saha Müdürleri Toplantısı
14
EYL
2022-23 İst. Ligi ve Gelişim Ligi, Büyük Erkek-Kadım Kura Çekimi
07
EYL
2022-2023 Süper Lig Kızlar ve Erkekler Kura Çekimi
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Robert A 5 5 0 10 0 10,0
Altıneller 5 4 1 8 4 9,0
Spor Fabrikası 5 3 2 6 4 8,0
Rüzgar 5 2 3 5 7 7,0
Yetenek Gelişim B 5 1 4 2 8 6,0
Göktürk Atletik B 5 0 5 2 10 5,0

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
07.02.2023Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu18:00Türk Hava Yolları  E-Work Busto Arsızıo (Ita) KCCWBYKPO-
08.02.2023Bahçelievler Engelliler18:00Eczacıbaşı  Avrupa Voleybol Gençlik BKKKKGRG
19:30Star Gençlik  Süreyyapaşa B EKEKEKL-
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu19:00Fenerbahçe Opet  Lks Commercecon Lodz (Pol) KCLWBYK4THRNDD
Osman Solakoğlu18:00Elit Kampüs Atakent  Bizimkent BYKYKGRF
19:30Küçükçekmece Voleybol B  Avcılar Atak A BKKGLKKGRP
S.Tepe Yenidoğan18:00Alfa  Girişim BYKGLYKGRG
19:15Pendik Sancak B  İda Voleybol BYKGLYKGRG
20:30Geleceğe Dönüş  Doğu Akademi BYKGLYKGRD
Sarıyer18:00Sarıyer Belediyesi  Beşiktaş BKKKKGRH
19:30Eczacıbaşı  Yeşilyurt BGKGKGRC
Sultanbeyli S.S.18:00Uno Akademi  İstanbul Marmara A BYKGLYKGRE
19:15Prestij  Anadolu Olimpik BYKGLYKGRD
20:30Ted İstanbul  Ali Peçen Sportif BYKGLYKGRE
Tozkoparan18:00Açı B  Beyaz Martı B BKKKKGRH
19:30Yeniköy Voleybol  Açı BGKGKGRC
Vakıfbank Spor Sarayı17:00Vakıfbank  Igor Gorgonzola Novara (Ita) KCLWBYK4THRNDC
09.02.2023S.Tepe Yenidoğan18:00Dev Ataşehir B  Balkan Yeşilbağlar BYKYKGRE
19:30Dev Ataşehir A  Fenerbahçe BYKYKGRA
Tozkoparan18:00Ahmet Çuhadaroğlu  Şişli BKKGLKKGR2
19:15Elit Kampüs Atakent B  Teşvikiye BKKGLKKGRN
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:00Mvp  Geleceğe Dönüş EKEKEKL-
19:30Kartal Anadolu  Altınyurt EKEKEKL-
10.02.202350. Yıl Deniz Esinduy16:00Ateş Spor  Balkan Yeşilbağlar K2LKBYKLE3
18:00Vocalzone Kuzey Yıldızları  Sancaktepe K2LKBYKLE3
Bahçeköy Orman Fakültesi15:00Sarıyer Bld.  Nilüfer Bld. KSULTANLARBYKLE-
Bahçelievler Engelliler18:00Esenler Arterus  Arnavutköy Belediyesi BGKGLGKGRD
19:15Bosna Kartalları B  Esenler Arterus BKKGLKKGRK
20:30İstbol A  Bosna Kartalları A BKKGLKKGRL
Sancaktepe Taha Akgül19:30Marmara Elit B  Titan Akademi B BYKGLYKGRH
20:45Tuzla Rekor  Marmara Elit A BYKGLYKGRG
Sarıyer18:00İtü Geliştirme  Hisar Okulları BKKKKGRG
19:30Genç Yıldızlar A  Yetenek Gelişim A BYKGLYKGR1
Sultanbeyli S.S.18:00Turuncu  Ataşehir Kartalları BGKGLGKGRA
19:15Ekol  Maç Sayısı A BYKGLYKGRC
20:30Kaan  Başarı Performans A BYKGLYKGRC
11.02.202350. Yıl Deniz Esinduy16:30Uno Spor  Beykoz Bld. K2LKBYKLE2
19:00Can Milan Atletik  Mehmet Erdem Marmara Akademi K2LKBYKLE3
Bahçelievler Siyavuşpaşa Spor Kompleksi16:30Bahçelievler Voleybol  Ünsped Spor K2LKBYKLE2
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu16:30Galatasaray  Doğu Akademi Spor K2LKBYKLE2
Haldun Alagaş14:00İstanbul Bbsk  Kocaeli Bşb Kağıt Spor E1LEBYKLEA
Osman Solakoğlu 1. Kort10:00Atakent Gençlik A  Elit Kampüs Atakent A BMNKMnKGRI
11:30Elit Kampüs Atakent A  Güngören Voleybol B BMNKMnKGRI
13:30Yeni Yapı A  Florya Elit C BMNKMnKGRA
15:00İstanbul Set F  Eczacıbaşı B BMNKMnKGRA
16:30Beşiktaş  İstanbul Set F BMNKMnKGRA
Osman Solakoğlu 1. Kortt10:45Saydam C  Atakent Gençlik A BMNKMnKGRI
12:15Florya Elit C  Kartaltepe Bakırköy BMNKMnKGRA
14:15Kartaltepe Bakırköy  Bizimkent D BMNKMnKGRA
15:45Bizimkent D  Eczacıbaşı B BMNKMnKGRA
17:15Eczacıbaşı B  Beşiktaş BMNKMnKGRA
Osman Solakoğlu 2. Kort10:45Gürsel Atletik A  İstanbul Pas B BMNKMnKGRI
12:15Bahçelievler Belediye B  Olimpik Yıldızlar A BMNKMnKGRE
14:15Başakşehir B  Bahçelievler Belediye B BMNKMnKGRE
15:45Şişli A  Başakşehir B BMNKMnKGRE
17:15Yeni Yapı E  Şişli A BMNKMnKGRE
Osman Solakoğlu 2. Kortt11:30İstanbul Pas B  Saydam C BMNKMnKGRI
13:30Olimpik Yıldızlar A  Bosna Kartalları B BMNKMnKGRE
15:00Bosna Kartalları B  Robert B BMNKMnKGRE
16:30Robert B  Yeni Yapı E BMNKMnKGRE
Osman Solakoğlu 3. Kort10:45Güngören Voleybol B  Merve Dalbeler B BMNKMnKGRI
12:15Altınyıldız B  Atakent Gençlik E BMNKMnKGRM
14:15Avrupa Voleybol B  Altınyıldız B BMNKMnKGRM
15:45Silivri Kadıköy A  Avrupa Voleybol B BMNKMnKGRM
17:15Smaç B  Silivri Kadıköy A BMNKMnKGRM
Osman Solakoğlu 3. Kortt11:30Merve Dalbeler B  Gürsel Atletik A BMNKMnKGRI
13:30Atakent Gençlik E  Yeşilyurt BMNKMnKGRM
15:00Yeşilyurt  Mecidiyeköy BMNKMnKGRM
16:30Mecidiyeköy  Smaç B BMNKMnKGRM
S.Tepe Yenidoğan 1. Kort10:00Taç A  Balkan Yeşilbağlar B BMNKMnKGRG
10:45Balkan Yeşilbağlar B  Yakamoz BMNKMnKGRG
11:30Ataşehir Kartalları A  Taç A BMNKMnKGRG
12:15Trend İstanbul  Nişantaşı Fmv Işık BMNKMnKGRB
13:30Ataşehir Aslanları B  Trend İstanbul BMNKMnKGRB
14:15Nişantaşı Fmv Işık  Pendikgücü BMNKMnKGRB
15:00Dev Adım C  Ataşehir Aslanları B BMNKMnKGRB
15:45Pendikgücü  Platinyum A BMNKMnKGRB
16:30Maç Sayısı C  Dev Adım C BMNKMnKGRB
17:15Platinyum A  Dev Ataşehir E BMNKMnKGRB
18:00Dev Ataşehir E  Maç Sayısı C BMNKMnKGRB
S.Tepe Yenidoğan 2. Kort10:00Süreyyapaşa A  Ataşehir Kartalları A BMNKMnKGRG
10:45Deka  Süreyyapaşa A BMNKMnKGRG
11:30Tuzla Rekor A  Deka BMNKMnKGRG
12:15Anka Gençlik B  İstanbul Bbsk A BMNKMnKGRO
13:30İstanbul Bbsk A  Anka B BMNKMnKGRO
14:15Pendik Sancak D  Anka Gençlik B BMNKMnKGRO
15:00Anka B  Dev Ataşehir B BMNKMnKGRO
15:45Beylerbeyi  Pendik Sancak D BMNKMnKGRO
16:30Dev Ataşehir B  İstanbul Anadolu BMNKMnKGRO
17:15Fenerbahçe  Beylerbeyi BMNKMnKGRO
18:00İstanbul Anadolu  Fenerbahçe BMNKMnKGRO
S.Tepe Yenidoğan 3. Kort10:45Erenköy Gençlik C  Tuzla Rekor A BMNKMnKGRG
11:30Yakamoz  Erenköy Gençlik C BMNKMnKGRG
12:15Balkan Yeşilbağlar A  Me Marmara Akademi B BMNKMnKGRF
13:30Me Marmara Akademi B  Erenköy Gençlik B BMNKMnKGRF
14:15İstanbul Marmara B  Balkan Yeşilbağlar A BMNKMnKGRF
15:00Erenköy Gençlik B  Ümraniye Atakent C BMNKMnKGRF
15:45Akademi İstanbul  İstanbul Marmara B BMNKMnKGRF
16:30Ümraniye Atakent C  Em Güneş C BMNKMnKGRF
17:15İda Voleybol B  Akademi İstanbul BMNKMnKGRF
18:00Em Güneş C  İda Voleybol B BMNKMnKGRF
Sancaktepe Taha Akgül19:30Fabrika Voleybol  Ted İstanbul BMDKGLMdKGRE
20:45Ekol  Anadolu Marmara BMDKGLMdKGRD
Yakacık İto19:00Kartal Bld.  Fenerbahçe Göksel Çelik K2LKBYKLE3
12.02.202350. Yıl Deniz Esinduy Vefa Spor  Silivri Çağrıbey K2LKBYKLE1
Tunalı Spor  Bizimkent Spor K2LKBYKLE1
16:00Eczacıbaşı  Küçükçekmece Voleybol K2LKBYKLE1
18:30Fenerbahçe  Karacabey Bld. E2LEBYKLE1
Beylikdüzü Spor Kompleksi18:30Bilim Yaşam Spor  İnegöl Bld. E2LEBYKLE1
Büyükçekmece Gazanfer Bilge Olimpia 2023  Türk Hava Yolları K2LKBYKLE2
Gazanfer Bilge16:00Büyükçekmece Voleybol Akademi  Arev Okulları Smaç Spor K2LKBYKLE1
Hasan Doğan18:00Bahçelievler Bld.  Beşiktaş Ceylan K1LKBYKLEB
20:00Bahçelievler Bld.  Nar Kumaşçılık Çengelköy Voleybol K2LKBYKLE2
Mustafa Yener14:00Sarıyer Bld.  Beylikdüzü Beykent K2LKBYKLE1
Osman Solakoğlu 1. Kort10:00Atakent Gençlik D  Elit Kampüs Atakent D BMNKMnKGRL
11:30Elit Kampüs Atakent D  İstbol B BMNKMnKGRL
13:30Yeni Yapı C  Bizimkent F BMNKMnKGRC
15:00Bizimkent F  Hisar Okulları B BMNKMnKGRC
16:30Hisar Okulları B  Küçükçekmece Voleybol B BMNKMnKGRC
Osman Solakoğlu 1. Kortt10:45Altınyıldız A  Atakent Gençlik D BMNKMnKGRL
12:15Spor Fabrikası A  Yeni Yapı C BMNKMnKGRC
14:15Bahçelievler Voleybol B  Spor Fabrikası A BMNKMnKGRC
15:45Avrupa Voleybol Gençlik B  Bahçelievler Voleybol B BMNKMnKGRC
17:15Küçükçekmece Voleybol B  Avrupa Voleybol Gençlik B BMNKMnKGRC
Osman Solakoğlu 2. Kort10:45İstbol B  Merve Dalbeler E BMNKMnKGRL
12:15Bahçeşehir Voleybol A  Bosna Kartalları C BMNKMnKGRF
14:15Bosna Kartalları C  Eyüpsultan Belediyesi A BMNKMnKGRF
15:45Eyüpsultan Belediyesi A  Robert C BMNKMnKGRF
17:15Robert C  İstanbul Bbsk C BMNKMnKGRF
Osman Solakoğlu 2. Kortt11:30Merve Dalbeler E  Saydam F BMNKMnKGRL
13:30Bahçelievler Belediye C  Bahçeşehir Voleybol A BMNKMnKGRF
15:00Olimpik Yıldızlar B  Bahçelievler Belediye C BMNKMnKGRF
16:30İstanbul Bbsk C  Olimpik Yıldızlar B BMNKMnKGRF
Osman Solakoğlu 3. Kort10:45Saydam F  Avrupa Voleybol A BMNKMnKGRL
12:15Merve Dalbeler A  Robert E BMNKMnKGRH
14:15Bağcılar Evren B  Merve Dalbeler A BMNKMnKGRH
15:45Saydam B  Bağcılar Evren B BMNKMnKGRH
17:15Güngören Voleybol A  Saydam B BMNKMnKGRH
Osman Solakoğlu 3. Kortt11:30Avrupa Voleybol A  Altınyıldız A BMNKMnKGRL
13:30Robert E  İstanbul Pas A BMNKMnKGRH
15:00İstanbul Pas A  Bahçeşehir Voleybol C BMNKMnKGRH
16:30Bahçeşehir Voleybol C  Güngören Voleybol A BMNKMnKGRH
S.Tepe Yenidoğan 1. Kort10:00Titan Akademi A  Balkan Yeşilbağlar C BMNKMnKGRH
10:45Balkan Yeşilbağlar C  Sancaktepe İstanbul A BMNKMnKGRH
11:30Ataşehir Kartalları B  Titan Akademi A BMNKMnKGRH
12:15Taç B  Dev Adım A BMNKMnKGRP
13:30Anka C  Taç B BMNKMnKGRP
14:15Dev Adım A  Ali Peçen A BMNKMnKGRP
15:00Dev Ataşehir C  Anka C BMNKMnKGRP
15:45Ali Peçen A  İstanbul Bbsk B BMNKMnKGRP
16:30Maç Sayısı A  Dev Ataşehir C BMNKMnKGRP
17:15İstanbul Bbsk B  Koza Atletik A BMNKMnKGRP
18:00Koza Atletik A  Maç Sayısı A BMNKMnKGRP
S.Tepe Yenidoğan 2. Kort10:00Süreyyapaşa B  Ataşehir Kartalları B BMNKMnKGRH
10:45Tuzla Rekor B  Süreyyapaşa B BMNKMnKGRH
11:30Sancaktepe İstanbul A  Vakıfbank A BMNKMnKGRH
12:15Ali Peçen B  Koza Atletik B BMNKMnKGRA
13:30Ataşehir Aslanları A  Ali Peçen B BMNKMnKGRA
14:15Koza Atletik B  Maç Sayısı B BMNKMnKGRA
15:00Dev Adım B  Ataşehir Aslanları A BMNKMnKGRA
15:45Maç Sayısı B  Alp BMNKMnKGRA
16:30Anka D  Dev Adım B BMNKMnKGRA
17:15Alp  Dev Ataşehir D BMNKMnKGRA
18:00Dev Ataşehir D  Anka D BMNKMnKGRA
S.Tepe Yenidoğan 3. Kort10:45Vakıfbank A  Ataşehir Yıldızları A BMNKMnKGRH
Ataşehir Yıldızları A  Tuzla Rekor B BMNKMnKGRH
12:15Altınyurt  İstanbul Marmara A BMNKMnKGRE
13:30İstanbul Marmara A  Asya Kartalları BMNKMnKGRE
14:15İda Voleybol A  Altınyurt BMNKMnKGRE
15:00Asya Kartalları  Me Marmara Akademi A BMNKMnKGRE
15:45Em Güneş B  İda Voleybol A BMNKMnKGRE
16:30Me Marmara Akademi A  Erenköy Gençlik A BMNKMnKGRE
17:15Ümraniye Atakent B  Em Güneş B BMNKMnKGRE
18:00Erenköy Gençlik A  Ümraniye Atakent B BMNKMnKGRE
Sancaktepe Taha Akgül19:30Es  Yakamoz BKKGLKKGRG
20:45Çamlıca  Beyok Voleybol BKKGLKKGRB
Sarıyer16:30Açı  İtü Geliştirme BMDKMdKGRF
18:00Teşvikiye Akademi  Kurtuluş BBBBBGRB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy20:00Ada Yıldızları  Mavi Yıldızlar BBBBBGRA
Vakıfbank Spor Sarayı13:00Vakıfbank  Yeşilyurt K1LKBYKLEA
Yakacık İto Tuzla Gelişim  Küçükyalı Y. Spor K2LKBYKLE3