@

Maç Programı

TarihSalonSaatEv SahibiMisafirCKümeKtg.TürG
24.05.2024Bahçelievler Engelliler18:00Eyüpsultan BelediyesiME Marmara Akademi ABKKKKYF-
19:30Ulus ABaşakşehirBKKKKKL4
Deniz Esinduy Fabrika Vol18:00Adatepe DumlıpınarTuzla Rekor BBMDKGLMdKKLI
19:15Tuzla Rekor AAsya KartallarıBMDKGLMdKKLH
Maltepe Müzahir Sille S.S18:00Uno AkademiPendikgücüBKKKKKLE
19:30Doğu Akademi BYankıEBEBEGR-
Osman Solakoğlu18:00AvrasyaİstbolBKKGLKKKL6
19:15Genç Atakentİstanbul SmaçBYKGLYKKL1
20:30Genç Atakent BAvcılar DemirorduBYKGLYKKL2
S.Tepe Yenidoğan18:002014 MaltepeMilan Atletik BBYKYKKLE
19:30Milan Atletik AÜmraniye AtakentBYKYKKLD
Sultanbeyli S.S.18:15AltınyurtVadiBMDKMdKKLA
20:00Erenköy GençlikBeykoz BelediyesiBMDKMdKKLB
Tozkoparan18:00Esenler Arterus BAvrupa Voleybol Gelişim BBYKGLYKKL5
19:15Bosna Kartalları BBilekeBYKGLYKKL5
20:30Bağcılar EvrenSaydam ABYKGLYKKL1
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:00Başarı Performans AUlus BBKKKKYF-
19:30Ada YıldızlarıTeşvikiye BBBBBBGRA
25.05.2024Bahçelievler Engelliler10:00Elit Kampüs Atakent ABakırköy AslanBMDKGLMdKKL6
11:30Silivri KadıköySmaç SKBMDKMdKKL1
13:30YeşilyurtEBO SporBMDKGLMdKKL2
15:00Saydam BAvrupa Best BoğaziçiBKKGLKKKL3
16:30İstanbul Yankı BDostlukBYKGLYKKL3
Osman Solakoğlu10:00İstanbul BBSK Aİstanbul BBSK BEMNEMnEGR-
10:45İstanbul BBSK ASüreyyapaşaEMNEMnEGR-
11:45Süreyyapaşaİstanbul BBSK BEMNEMnEGR-
12:30Bilge 2022İstanbul BBSK AEMNEMnEGR-
13:30SüreyyapaşaProf. Dr. GaziyaşargilEMNEMnEGR-
14:15İstanbul BBSK BBilge 2022EMNEMnEGR-
15:00Bilge 2022Prof. Dr. GaziyaşargilEMNEMnEGR-
16:00Silivri ÇağrıbeyEczacıbaşı ABMNK AVPMnKFI2
17:00İstanbul Set CBizimkent DBMNK AVPMnKFI2
S.Tepe Yenidoğan10:00Vadi BBaşarı PerformansBYKGLYKKLC
11:15Alfa APendik SancakBKKGLKKKLD
12:45Koza Atletik AAlfa BBKKGLKKKLI
14:00Milan Atletik BTuzla RekorBGKGKKL-
16:00Trend İstanbulMarmara Elit BBKKGLKKKLI
17:30Doğu Akademi BMarmara ElitBGKGLGKKLA
Sarıyer11:00AçıSpor FabrikasıBMDKMdKKL4
12:30ŞişliAlfa AkademiBMDKGLMdKKL9
14:00PetnaBeyoğluBKKGLKKKL8
15:30Avrupa Akademiİlk AdımımBKKGLKKKL8
17:00Teşvikiye BGelecek Nesil BBKKGLKKKL7
Tozkoparan11:00Bahçeşehir Voleybol BBağcılar EvrenBMDKGLMdKKL1
12:30Florya Elit ABahçeşehir Voleybol ABMDKGLMdKKL4
14:00Florya Elit BAvrupa Voleybol Gelişim BBMDKGLMdKKL6
15:30Florya Balkan BAvrupa Voleybol Gelişim ABMDKGLMdKKL4
17:00Esenler ArterusFlorya Balkan ABMDKGLMdKKL3
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy12:30Dev İstanbul ABalkan Yeşilbağlar BBMNK ANDMnKFI1
13:30Vakıfbank BVakıfbank ABMNK ANDMnKFI1
15:00Geleceğe DönüşAdres İstanbulBMDKMdKKLA
16:30Kuzey YıldızlarıAtaşehir KartallarıBMDKMdKKLB
18:30Anadolu MarmaraBüyük ReşitpaşaEBEBEGR-
26.05.2024Bahçelievler Engelliler11:00AltınyıldızBakırköy CimnastikBMDKGLMdKKL2
12:30İstbolTuruncuBMDKGLMdKYF-
14:00Eyüpsultan BelediyesiÇekmeköy İstanbul ABMDKMdKYF-
15:30Yetenek Gelişim BBeylerbeyiBYKGLYKYF-
17:00Sarıyer BelediyesiBeykoz BelediyesiBGKGKYF-
Osman Solakoğlu10:00Saydam AKüçükçekmece Voleybol ABMDKMdKKL2
11:30Büyükçekmece Voleybol AKüçükçekmece Voleybol BBMDKMdKKL3
13:30GalaksiKüçükçekmece VoleybolBMDKGLMdKKL8
15:00Silivri KadıköyBahçelievler VoleybolBKKKKKL2
16:30İstanbul Yankı AAvcılar TanyıldızıBYKGLYKKL2
18:00Florya ElitAvrupa Best BoğaziçiBGKGLGKKLB
S.Tepe Yenidoğan10:00Koza Atletik BTuzla Mercan BBMDKGLMdKKLJ
11:15Alfa BPlatinyum BBMDKGLMdKKLK
12:45Adres İstanbulPlatinyumBYKYKKLC
14:30Geleceğe Dönüş BKartal YıldızlarıBYKGLYKKLE
16:00Best BoğaziçiSüreyyapaşa ABYKGLYKKLE
17:15Süreyyapaşa BMarmara ElitBYKGLYKKLE
Sarıyer10:00Robert BAvrupa AkademiBMDKGLMdKKL10
11:30Robert Aİlk AdımımBMDKGLMdKKL11
13:00Yeni NesilGürsel Atletik ABMDKGLMdKKL11
14:30Spor FabrikasıPetnaBMDKGLMdKKL10
16:00Sarıyer Konak BSpor FabrikasıBYKYKKL3
17:30Time AtletikŞişli AnadoluBYKGLYKKL6
Tozkoparan11:00DostlukGenç Atakent ABMDKGLMdKKL3
12:30Avcılar DemirorduGenç Atakent BBMDKGLMdKKL1
14:00BilekeBosna Kartalları ABMDKGLMdKKL8
15:30Avcılar Atak ABosna Kartalları BBMDKGLMdKKL7
17:00Damla Yıldızlarİstanbul SmaçBMDKGLMdKKL5
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy12:30Ataşehir YıldızlarıMerve Dalbeler ABMDKMdKYF-
14:30Balkan Yeşilbağlar AOdak BBMDKGLMdKYF-
16:00Anadolu SmaçYeniköy VoleybolBYKGLYKYF-
17:30Taç AAteş BBKKGLKKKLA
19:00Çengelköy Voleybolİstanbul SetBGKGKYF-
27.05.2024Bahçelievler Engelliler18:00Mega BasketAvcılar AtakBYKYKKL2
19:30KurtuluşAteş ABBBBBGRB
Deniz Esinduy Fabrika Vol18:00İstanbul AnadoluKartal AnadoluBMDKGLMdKKLF
19:15Süreyyapaşa AGeleceğe Dönüş BBMDKGLMdKKLL
Osman Solakoğlu18:00İstanbul Yankı BFlorya ElitBKKGLKKKL4
19:30Avrupa AkademiSpor FabrikasıBKKKKKL5
S.Tepe Yenidoğan18:00Çekmeköy İstanbulVadiBYKYKKLA
19:30Başarı Performans BAltınyurtBKKKKKLA
Tozkoparan18:00OdakUlus ABKKKKKL4
19:30Avcılar DemirorduDoğu AkademiBBBBBGRA
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy18:00Ataşehir KartallarıFabrika Voleybol A BKKGLKKKLB
19:30Ada YıldızlarıDamla YıldızlarBBBBBGRA
Yakacıkito18:00Milan AtletikME Marmara Akademi BBKKKKKLC
19:30Mavi Yıldızlar ATuzla RekorBYKYKKLD
28.05.2024Bahçelievler Engelliler19:30Uno Akademi Aİtü GeliştirmeBYKYKYF-
Deniz Esinduy Fabrika Vol18:00Dev Adım İstanbul BAlfa BBMDKGLMdKKLK
19:15EM GüneşAlfa ABMDKGLMdKKLH
Osman Solakoğlu18:00Başakşehir BelediyesiAvrasyaBKKGLKKKL6
19:30Küçükçekmece VoleybolElit Kampüs Atakent BBYKYKKL1
S.Tepe Yenidoğan18:00Ümraniye Atakent BTuzla Rekor ABMDKMdKKLE
19:30Tuzla RekorAda YıldızlarıBGKGKKL-
Sarıyer18:30Yetenek Gelişim APertevniyalBYKGLYKKL8
20:00Beyoğluİlk AdımımBYKGLYKKL7
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy19:30Fenerbahçeİstanbul Set ABYKYKYF-
Yakacıkito18:00Marmara Elit BKoza Atletik ABKKGLKKKLI
19:30Büyük ReşitpaşaSüreyyapaşaEBEBEGR-
29.05.2024Bahçelievler Engelliler19:30BizimkentBileke BBKKKKKL3
Maltepe Müzahir Sille S.S18:002014 MaltepeGirişimBKKKKKLC
19:30PendikgücüÜmraniye AtakentBKKKKKLE
Osman Solakoğlu18:00Saydam BGenç Atakent BBYKGLYKKL2
19:30Saydam AGenç AtakentBYKGLYKKL1
S.Tepe Yenidoğan18:00KızıltoprakTuzla RekorBYKGLYKKLE
19:30SüreyyapaşaMaç Sayısı BBKKKKKLD
Sarıyer18:30Sultanşehir BAltınellerBYKGLYKKL7
19:45Sultanşehir APetnaBYKGLYKKL8
Tozkoparan18:00İstanbul Set BAvrupa Voleybol GelişimBYKYKKL1
19:30YankıAnadolu MarmaraEBEBEGR-
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy19:30Ateş BGeleceğe Dönüş ABKKGLKKKLA
30.05.2024Bahçelievler Engelliler19:30BeyoğluDoğu Akademi AEBEBEGR-
Deniz Esinduy Fabrika Vol18:00Süreyyapaşa BKartal YıldızlarıBMDKGLMdKKLJ
19:15Ada Yıldızları ABalkan Yeşilbağlar BBMDKGLMdKKLE
Maltepe Müzahir Sille S.S18:00GirişimKartal AnadoluBYKGLYKKLD
19:30Alp SporMilan Atletik BBYKYKKLE
Osman Solakoğlu18:00Bosna Kartallarıİstanbul SetBKKKKKL1
19:30Silivri KadıköyKüçükçekmece Voleybol ABKKKKKL2
S.Tepe Yenidoğan18:00Erenköy GençlikAtaşehir KartallarıBMDKMdKKLB
19:30DinamoUno AkademiBKKKKKLE
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy19:30Teşvikiye BAteş BBBBBBGRA
31.05.2024Deniz Esinduy Fabrika Vol18:00Çengelköy Voleybol BTuzla Rekor ABMDKGLMdKKLH
19:15Tuzla Rekor BMarmara Elit BBMDKGLMdKKLI
Maltepe Müzahir Sille S.S18:00Tuzla Mercan BSüreyyapaşaBYKYKKLF
19:30Süreyyapaşa BGök SporEYEYEKLB
Osman Solakoğlu18:00Profesyonel VoleybolFlorya ElitBGKGLGKKLB
19:30Atakent YıldızlarıBağcılar EvrenBYKGLYKKL1
S.Tepe Yenidoğan18:00EM Güneş BÜmraniye Atakent ABMDKMdKKLD
19:30EM Güneş ADekaBMDKMdKKLC
01.06.2024Bahçelievler Engelliler12:30Avrupa Best BoğaziçiBaşakşehirBYKGLYKKL3
14:00Esenler Arterus BBilekeBYKGLYKKL5
15:30Gürsel Atletik ATime AtletikBYKGLYKKL6
17:00Elit Kampüs AtakentStar VoleybolBYKGLYKKL4
Osman Solakoğlu11:00Saydam BEBO SporBMDKGLMdKKL2
12:30YeşilyurtAltınyıldızBMDKGLMdKKL2
14:00Genç Atakent AFlorya Balkan ABMDKGLMdKKL3
15:30Profesyonel VoleybolOdak ABMDKGLMdKKL5
17:00Bilge 2022İstanbul SmaçBMDKGLMdKKL5
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy12:30Dev Ataşehir BMavi YıldızlarBMDKMdKKLD
14:00Dev Ataşehir BVadi BBMDKGLMdKKLB
15:30Çengelköy Voleybol AKoza Atletik ABMDKGLMdKKLG
17:00İda VoleybolÇengelköy VoleybolBYKYKKLA
19:00Çengelköy VoleybolKurtuluşBBBBBGRB
02.06.2024Bahçelievler Engelliler12:30Avrupa KarşıyakaİstbolBYKGLYKKL3
14:00İstanbul SetAvcılar TanyıldızıBYKGLYKKL2
15:30Avcılar Demirorduİstanbul Yankı ABYKGLYKKL2
17:00Avrupa Voleybol Gelişim BMerve DalbelerBYKGLYKKL5
S.Tepe Yenidoğan12:00Maç SayısıAnadolu SmaçBGKGLGKKLA
13:30Anadolu SmaçMilan Atletik BBGKGKKL-
15:30Marmara ElitKartal YıldızlarıBYKYKKLF
17:00MBOMarmara Elit EYEYEKLB
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy12:30VadiAdres İstanbulBMDKMdKKLA
14:00Çekmeköy İstanbul BGeleceğe DönüşBMDKMdKKLA
16:00Beykoz BelediyesiBaşarı PerformansBMDKMdKKLB
17:30Pendik Sancak BME Marmara AkademiBMDKGLMdKKLE
19:00Doğu Akademi AAnadolu MarmaraEBEBEGR-