Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi (A) | A | B | Misafir (B) | Set Sonuçları | C | Küme | Ktg | Tür | Gr |
25.03.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | İstanbul Bbsk | 0 | 3 | Es Spor | (10-25) (11-25) (8-25) | E | KE | KE | FI | - |
20:00 | Bilim Yaşam A | 1 | 3 | Prof. Dr. Gazi Yaşargil | (23-25) (25-16) (22-25) (30-32) | E | KE | KE | FI | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:15 | Ada Yıldızları A | 1 | 2 | Uno Akademi | (15-25) (25-21) (5-15) | B | MDKGL | MdK | KL | E |
19:30 | Vadi B | 2 | 0 | Platinyum A | (25-19) (25-17) | B | MDKGL | MdK | KL | B |
Osman Solakoğlu | 18:00 | (H) - Çatalca Belediyesi | 0 | 3 | Genç Atakent B | (0-25) (0-25) (0-25) | B | MDK | MdK | FI | C |
19:30 | Merve Dalbeler A | 3 | 2 | Genç Atakent A | (28-30) (17-25) (25-23) (25-15) (17-15) | B | MDK | MdK | FI | C |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Pendik Güzelyalı | 0 | 2 | Deka B | (24-26) (16-25) | B | KKGL | KK | KL | G |
19:15 | Deka | 1 | 2 | Pendik Sancak | (20-25) (26-24) (12-15) | B | GKGL | GK | FI | A |
20:30 | Trend İstanbul | 0 | 2 | Koza Atletik | (22-25) (10-25) | B | GKGL | GK | FI | A |
Tozkoparan | 18:00 | Güngören Voleybol | 0 | 3 | Büyükçekmece Voleybol B | (7-25) (12-25) (14-25) | B | MDK | MdK | FI | D |
20:00 | İstanbul Set | 3 | 0 | Başakşehir | (25-15) (25-19) (25-15) | B | GK | GK | FI | C |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Fenerbahçe A | 3 | 0 | Star Voleybol | (25-22) (25-15) (30-28) | E | KE | KE | FI | - |
20:00 | Doğu Akademi | 3 | 0 | Avrupa Voleybol | (25-14) (25-21) (25-23) | E | GE | GE | FI | - |
Yakacıkito | 18:00 | Galatasaray | 2 | 3 | Altınyurt | (25-12) (24-26) (25-18) (27-29) (12-15) | E | KE | KE | FI | - |
20:00 | Balkan Yeşilbağlar | 0 | 3 | Çengelköy Voleybol | (12-25) (20-25) (23-25) | B | GK | GK | FI | B |
26.03.2024 | Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:15 | Anka A | 2 | 1 | Fabrika Voleybol | (25-10) (24-26) (15-9) | B | MDKGL | MdK | KL | A |
19:30 | Maç Sayısı B | | | Deka | | B | MDKGL | MdK | KL | L |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Best Boğaziçi | 2 | 0 | İstanbul Marmara B | (25-19) (25-23) | B | KKGL | KK | KL | H |
19:30 | Dev Adım İstanbul A | 0 | 2 | Tuzla Mercan B | (14-25) (17-25) | B | KKGL | KK | KL | D |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Thy | 2 | 3 | Galatasaray | (23-25) (19-25) (25-17) (25-14) (14-16) | B | KKSL | KK | FI | - |
20:00 | (H) - Beylikdüzü Voleybol | 0 | 2 | İstanbul Set | (0-25) (0-25) | B | GKGL | GK | FI | B |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Anadolu Smaç B | 1 | 2 | Kartal Anadolu | (18-25) (25-18) (7-15) | B | MDKGL | MdK | KL | F |
19:15 | Kartal Anadolu | 1 | 2 | Marmara Elit A | (25-16) (19-25) (12-15) | B | KKGL | KK | KL | E |
20:30 | İda Voleybol | 1 | 2 | Ataşehir Yıldızları | (17-25) (27-25) (8-15) | B | KKGL | KK | FI | A |
Sarıyer | 18:30 | Eczacıbaşı B | 3 | 0 | Sarıyer Belediyesi | (25-21) (25-21) (25-21) | B | YKSL | YK | FI | - |
20:00 | Yetenek Gelişim | 2 | 0 | Genç Nesil | (25-8) (25-9) | B | GKGL | GK | GR | F |
Tozkoparan | 18:00 | Saydam B | 3 | 1 | Bosna Kartalları | (25-13) (22-25) (25-21) (25-13) | B | MDK | MdK | FI | C |
20:00 | Smaç Sk | 3 | 2 | Güngören Voleybol | (23-25) (25-12) (23-25) (25-19) (15-13) | B | YK | YK | FI | D |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Vakıfbank A | 3 | 1 | Silivri Çağrıbey | (25-15) (21-25) (25-19) (25-21) | B | KKSL | KK | FI | - |
20:00 | Fenerbahçe | 3 | 0 | Vakıfbank B | (25-11) (25-18) (25-17) | B | KKSL | KK | FI | - |
Yakacıkito | 18:00 | Kovan Spor | 1 | 3 | İstanbul Yankı | (14-25) (25-23) (21-25) (15-25) | E | YE | YE | FI | - |
20:00 | Süreyyapaşa A | 1 | 3 | Es Spor | (19-25) (25-16) (11-25) (21-25) | E | YE | YE | FI | - |
27.03.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Bahçelievler Belediye | 0 | 3 | Beşiktaş | (20-25) (24-26) (14-25) | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Beşiktaş | 1 | 3 | Es Spor | (21-25) (26-24) (26-28) (9-25) | B | KKSL | KK | FI | - |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Yeşilyurt | 0 | 3 | Vakıfbank | (13-25) (7-25) (17-25) | B | GKSL | GK | FI | - |
20:00 | Arnavutköy Belediyesi | 0 | 2 | Olimpia 2023 | (18-25) (23-25) | B | GKGL | GK | FI | B |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Vadi | 3 | 1 | Fenerbahçe | (25-20) (25-20) (23-25) (25-22) | B | KK | KK | FI | A |
20:00 | Dev Adım A | 1 | 2 | Balkan Yeşilbağlar A | (25-16) (16-25) (14-16) | B | KKGL | KK | FI | C |
Sarıyer | 18:30 | Göktürk Atletik | 0 | 2 | Şişli | (10-25) (16-25) | B | GKGL | GK | GR | F |
20:00 | Yeni Nesil | 2 | 0 | Eyüp Basket | (25-16) (25-23) | B | GKGL | GK | GR | F |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Süreyyapaşa B | 1 | 2 | Tuzla Rekor A | (15-25) (25-16) (12-15) | B | KKGL | KK | KL | J |
19:30 | Geleceğe Dönüş B | 2 | 0 | Tuzla Rekor B | (25-11) (25-16) | B | KKGL | KK | FI | C |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Galatasaray | 0 | 3 | Eczacıbaşı | (15-25) (17-25) (21-25) | B | GKSL | GK | FI | - |
20:00 | Milan Atletik A | 0 | 3 | Uno Akademi | (17-25) (19-25) (24-26) | B | GK | GK | FI | B |
28.03.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Bakırköy Aslan | | | Florya Balkan | | B | KKGL | KK | FI | A |
19:15 | İstanbul Set | | | Avrupa Voleybol Gelişim B | | B | KKGL | KK | FI | A |
20:30 | Avcılar Demirordu | | | Bağcılar Evren A | | B | GKGL | GK | FI | B |
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu | 20:00 | Fenerbahçe Opet | | | Eczacıbaşı Dynavit | | K | SULTANLAR | BYK | LE | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:15 | Spor Vizyon | | | Erenköy Gençlik | | B | MDKGL | MdK | KL | A |
19:30 | Taç A | | | Prestij | | B | MDKGL | MdK | KL | B |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Kartal Yıldızları | | | Koza Atletik B | | B | MDKGL | MdK | KL | J |
19:30 | Pendik Sancak A | | | Marmara Elit B | | B | MDKGL | MdK | KL | I |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Elit Kampüs Atakent A | | | Bahçelievler Belediye | | B | YK | YK | FI | D |
20:00 | Büyükçekmece Voleybol | | | Başakşehir | | B | YK | YK | FI | D |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Maç Sayısı A | | | Çekmeköy İstanbul A | | B | MDK | MdK | FI | A |
19:30 | Ataşehir Aslanları | | | Ataşehir Yıldızları | | B | MDK | MdK | FI | A |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Me Marmara Akademi | | | Fenerbahçe | | B | GKSL | GK | FI | - |
20:00 | Ataşehir Kartalları | | | Fenerbahçe | | B | YK | YK | FI | A |
29.03.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Avrupa Voleybol Gelişim A | | | İstanbul Set | | B | MDK | MdK | FI | D |
19:30 | İstbol | | | İstanbul Set A | | B | YK | YK | FI | D |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:15 | Milan Atletik B | | | Dev Adım İstanbul B | | B | MDKGL | MdK | KL | K |
19:30 | Ataşehir Yıldızları B | | | Tuzla Rekor B | | B | MDKGL | MdK | KL | I |
Sarıyer | 18:30 | Hisar Okulları | | | Sarıyer Belediyesi | | B | MDK | MdK | FI | E |
20:00 | Eczacıbaşı | | | Beşiktaş | | B | MDK | MdK | FI | E |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Balkan Yeşilbağlar | | | Es Spor | | B | YKGL | YK | FI | D |
19:30 | Trend İstanbul | | | Kızıltoprak | | B | KKGL | KK | KL | I |
Tozkoparan | 18:00 | Altıneller | | | Robert A | | B | KKGL | KK | KL | 8 |
19:15 | Bahçeşehir Voleybol | | | Teşvikiye A | | B | KKGL | KK | FI | B |
20:30 | Teşvikiye | | | Beyaz Martı | | B | GKGL | GK | GR | F |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Galatasaray | | | Eczacıbaşı A | | B | YKSL | YK | FI | - |
20:00 | Ateş | | | Beykoz Belediyesi | | B | GK | GK | FI | A |
30.03.2024 | Bahçelievler Engelliler | 10:00 | İstanbul Bbsk A | | | Kovan Spor | | E | MDE | MdE | FI | - |
11:30 | İstanbul Bbsk B | | | Süreyyapaşa | | E | MDE | MdE | FI | - |
13:30 | İstanbul Set | | | Fenerbahçe | | B | MDKSL | MdK | FI | - |
15:00 | Thy | | | Eczacıbaşı | | B | MDKSL | MdK | FI | - |
17:00 | Bahçelievler Belediye | | | Thy | | B | YKSL | YK | FI | - |
18:30 | Smaç Sk | | | Bahçeşehir Voleybol A | | B | YKGL | YK | FI | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 16:00 | İstanbul Alp | | | Anadolu Smaç B | | B | MDKGL | MdK | KL | F |
17:30 | Geleceğe Dönüş A | | | Mbo | | B | MDKGL | MdK | KL | C |
Naim Süleymanoğlu | 12:30 | Gök Spor | | | Anadolu Marmara | | B | KKGL | KK | FI | A |
14:00 | Best Boğaziçi | | | Marmara Elit | | B | YKGL | YK | KL | E |
15:30 | Doğu Akademi B | | | Besra | | B | GKGL | GK | KL | A |
17:00 | Ekol A | | | Taç A | | B | KKGL | KK | KL | A |
Osman Solakoğlu 1. Kort | 10:00 | Avcılar Demirordu | | | İstanbul Gazi | | B | MNK AVP | MnK | GR | D |
11:30 | Florya Elit | | | Bosna Kartalları A | | B | MNK AVP | MnK | GR | L |
13:15 | Bosna Kartalları A | | | Altınyıldız C | | B | MNK AVP | MnK | GR | L |
14:45 | Genç Atakent C | | | Bosna Kartalları B | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
16:30 | Bosna Kartalları B | | | İstanbul Set B | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
18:00 | İstanbul Set B | | | Yeni Yapı A | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
19:45 | Yeni Yapı A | | | Bizimkent A | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
Osman Solakoğlu 1. Kortt | 10:45 | Silivri Çağrıbey | | | Beylikdüzü Beykent | | B | MNK AVP | MnK | GR | D |
12:30 | Haliç Akademi B | | | Genç Atakent A | | B | MNK AVP | MnK | GR | C |
14:00 | İstanbul Yankı A | | | Genç Atakent C | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
15:45 | Sarıyer Belediyesi | | | İstanbul Yankı A | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
17:15 | Bilim Yaşam | | | Sarıyer Belediyesi | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
19:00 | Bizimkent A | | | Bilim Yaşam | | B | MNK AVP | MnK | GR | E |
Osman Solakoğlu 2. Kort | 10:00 | Avrupa Voleybol Gelişim D | | | İstbol A | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
11:30 | Büyükçekmece Voleybol A | | | Avrupa Voleybol Gelişim D | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
13:15 | Küçükçekmece Voleybol B | | | Büyükçekmece Voleybol A | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
14:45 | Atakent 34 B | | | Küçükçekmece Voleybol B | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
16:30 | Robert A | | | Genç Atakent D | | B | MNK AVP | MnK | GR | P |
18:00 | Genç Atakent D | | | Spor Fabrikası B | | B | MNK AVP | MnK | GR | P |
19:45 | Profesyonel Voleybol | | | Spor Fabrikası B | | B | MNK AVP | MnK | GR | P |
Osman Solakoğlu 2. Kortt | 10:45 | İstbol A | | | İstanbul Yankı E | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
12:30 | İstanbul Yankı E | | | Elit Kampüs Atakent A | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
14:00 | Elit Kampüs Atakent A | | | Çatalca Belediyesi | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
15:45 | Çatalca Belediyesi | | | Atakent 34 B | | B | MNK AVP | MnK | GR | B |
17:15 | Robert A | | | Atakent 34 A | | B | MNK AVP | MnK | GR | P |
19:00 | Saydam D | | | Atakent 34 A | | B | MNK AVP | MnK | GR | P |
Osman Solakoğlu 3. Kort | 10:00 | Smaç Sk E | | | Avcılar Atak B | | B | MNK AVP | MnK | GR | C |
11:30 | Avcılar Atak D | | | İtü Geliştirme | | B | MNK AVP | MnK | GR | L |
13:15 | Avrupa Voleybol Gelişim C | | | Avcılar Tanyıldızı | | B | MNK AVP | MnK | GR | L |
14:45 | Büyükçekmece Voleybol B | | | Robert B | | B | MNK AVP | MnK | GR | D |
16:30 | Yeni Yapı B | | | Eyüpsultan Belediyesi | | B | MNK AVP | MnK | GR | C |
18:00 | Profesyonel Voleybol | | | Bağcılar Evren A | | B | MNK AVP | MnK | GR | P |
Osman Solakoğlu 3. Kortt | 10:45 | Florya Elit | | | İtü Geliştirme | | B | MNK AVP | MnK | GR | L |
12:30 | Avcılar Tanyıldızı | | | Avcılar Atak D | | B | MNK AVP | MnK | GR | L |
14:00 | Avrupa Voleybol Gelişim C | | | Altınyıldız C | | B | MNK AVP | MnK | GR | L |
15:45 | Merve Dalbeler C | | | Beşiktaş | | B | MNK AVP | MnK | GR | C |
17:15 | Bağcılar Evren A | | | Saydam D | | B | MNK AVP | MnK | GR | P |
19:00 | Odak B | | | Hisar Okulları A | | B | MNK AVP | MnK | GR | D |
S.Tepe Yenidoğan 1. Kort | 10:00 | Asya Kartalları | | | Adres İstanbul C | | B | MNK AND | MnK | GR | H |
11:30 | Platinyum D | | | Çengelköy Voleybol A | | B | MNK AND | MnK | GR | M |
13:15 | Fmv Erenköy Işık | | | Cevizli Atak A | | B | MNK AND | MnK | GR | G |
15:00 | İstanbul Anadolu | | | Erenköy Gençlik A | | B | MNK AND | MnK | GR | I |
16:30 | Erenköy Gençlik B | | | Fabrika Voleybol | | B | MNK AND | MnK | GR | N |
18:00 | Vadi B | | | İda Voleybol B | | B | MNK AND | MnK | GR | K |
S.Tepe Yenidoğan 1. Kortt | 10:45 | Çengelköy Voleybol B | | | Dev İstanbul D | | B | MNK AND | MnK | GR | I |
12:30 | Pendik Voleybol | | | Dev İstanbul B | | B | MNK AND | MnK | GR | H |
14:00 | Adatepe Dumlupınar | | | Dev İstanbul C | | B | MNK AND | MnK | GR | M |
15:45 | Dev İstanbul A | | | Cevizli Atak B | | B | MNK AND | MnK | GR | L |
17:15 | Maç Sayısı | | | Mavi Yıldızlar A | | B | MNK AND | MnK | GR | G |
S.Tepe Yenidoğan 2. Kort | 10:00 | Alfa | | | Ataşehir Kartalları C | | B | MNK AND | MnK | GR | E |
11:30 | Ataşehir Kartalları A | | | Kuzey Yıldızları | | B | MNK AND | MnK | GR | N |
13:15 | Tuzla Rekor B | | | Platinyum B | | B | MNK AND | MnK | GR | H |
15:00 | Ümraniye Atakent A | | | Tuzla Mercan B | | B | MNK AND | MnK | GR | J |
16:30 | Ümraniye Atakent B | | | Vakıfbank B | | B | MNK AND | MnK | GR | P |
S.Tepe Yenidoğan 2. Kortt | 10:45 | Kartal Yıldızları | | | Girişim D | | B | MNK AND | MnK | GR | E |
12:30 | Girişim A | | | Akademi İstanbul A | | B | MNK AND | MnK | GR | F |
14:00 | Akademi İstanbul B | | | Platinyum E | | B | MNK AND | MnK | GR | J |
15:45 | İstanbul Marmara A | | | Vakıfbank A | | B | MNK AND | MnK | GR | K |
17:15 | Spor Vizyon | | | Trend İstanbul | | B | MNK AND | MnK | GR | J |
S.Tepe Yenidoğan 3. Kort | 10:00 | Beykoz Belediyesi B | | | Anatolya Turkuaz | | B | MNK AND | MnK | GR | M |
11:30 | Dinamo B | | | Beykoz Belediyesi A | | B | MNK AND | MnK | GR | L |
13:15 | Dinamo A | | | Dev Adım A | | B | MNK AND | MnK | GR | F |
15:00 | Dev Adım B | | | Çekmeköy İstanbul A | | B | MNK AND | MnK | GR | P |
16:30 | Pendik Güzelyalı | | | Çekmeköy İstanbul B | | B | MNK AND | MnK | GR | O |
S.Tepe Yenidoğan 3. Kortt | 10:45 | Em Güneş | | | Başarı Performans | | B | MNK AND | MnK | GR | G |
12:30 | Dev Adım İstanbul B | | | Pendik Sancak A | | B | MNK AND | MnK | GR | F |
14:00 | Dev Adım İstanbul A | | | Anka A | | B | MNK AND | MnK | GR | P |
15:45 | Anka B | | | Ataşehir Aslanları A | | B | MNK AND | MnK | GR | N |
17:15 | Ataşehir Aslanları B | | | Göztepe Akademi | | B | MNK AND | MnK | GR | L |
Sancaktepe Taha Akgül | 19:30 | Uno Akademi | | | Dev Ataşehir | | B | KKGL | KK | KL | F |
20:45 | Tuzla Gelişim | | | Kartal Anadolu | | B | YKGL | YK | KL | D |
Sarıyer | 10:00 | Yeni Nesil | | | Teşvikiye Akademi | | B | KKGL | KK | KL | 8 |
11:15 | Gelecek Nesil | | | Kovan Spor | | B | MDKGL | MdK | FI | H |
12:45 | Yeniköy Voleybol | | | Göktürk Atletik | | B | MDKGL | MdK | FI | H |
14:00 | Alfa Akademi | | | Yetenek Gelişim B | | B | MDKGL | MdK | KL | 9 |
15:30 | Bosphorus B | | | Rotary 100. Yıl | | B | MDKGL | MdK | FI | G |
16:45 | Altıneller | | | Sarıyer Yıldızları A | | B | MDKGL | MdK | FI | G |
18:00 | Zekeriyaköy Doğa A | | | Teşvikiye | | B | MDKGL | MdK | FI | H |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 16:00 | Es Spor | | | Bizimkent | | B | MDKSL | MdK | FI | - |
17:30 | Galatasaray | | | Vakıfbank | | B | MDKSL | MdK | FI | - |
19:30 | Dev Ataşehir A | | | Akademi İstanbul | | B | MDK | MdK | FI | A |
01.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 16:30 | Yeni Yapı | | | Bahçelievler Belediye | | B | GK | GK | FI | C |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Elit Kampüs Atakent | | | İstanbul Set | | B | GK | GK | FI | C |
Sarıyer | 13:00 | İtü Geliştirme | | | Robert | | B | YK | YK | FI | E |
Tozkoparan | 14:30 | Haliç Akademi | | | Başakşehir | | B | GK | GK | FI | C |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 13:00 | Fenerbahçe | | | Beykoz Belediyesi | | B | YK | YK | FI | A |
14:30 | Ateş | | | Kuzey Yıldızları | | B | GK | GK | FI | A |
Yakacıkito | 18:00 | Balkan Yeşilbağlar | | | Kartal Anadolu | | B | GK | GK | FI | B |
02.04.2024 | Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu | 13:00 | Fenerbahçe Parolapara | | | Ziraat Bankkart | | E | EFELER | BYK | PO1-4 | - |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Florya Elit | | | Bahçelievler Voleybol | | B | YK | YK | KL | 2 |
03.04.2024 | Osman Solakoğlu | 18:00 | Bizimkent | | | Avrupa Voleybol Gelişim | | B | YK | YK | KL | 1 |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Ada Yıldızları | | | Dev Ataşehir B | | B | YK | YK | FI | C |
Sarıyer | 18:00 | Beyaz Martı | | | Eyüpsultan Belediyesi | | B | YK | YK | FI | E |
Sultanbeyli S.S. | 19:45 | Deka | | | Koza Atletik | | B | YK | YK | FI | C |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 20:00 | Ataşehir Kartalları | | | Uno Akademi A | | B | YK | YK | FI | A |