Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi (A) | A | B | Misafir (B) | Set Sonuçları | C | Küme | Ktg | Tür | Gr |
15.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Smaç Sk | 3 | 1 | Bahçelievler Belediye | (26-24) (25-21) (24-26) (25-10) | B | YK | YK | FI | D |
19:30 | Beyoğlu | 3 | 0 | Anadolu Marmara | (25-18) (25-16) (25-11) | E | BE | BE | GR | - |
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu | 19:00 | Fenerbahçe Opet | 3 | 0 | Eczacıbaşı Dynavit | (25-18) (25-19) (25-22) | K | SULTANLAR | BYK | POF | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Uno Akademi | 2 | 0 | Me Marmara Akademi | (25-19) (25-20) | B | MDKGL | MdK | KL | E |
19:15 | İstanbul Anadolu | 2 | 0 | İstanbul Alp | (25-20) (25-13) | B | MDKGL | MdK | KL | F |
Osman Solakoğlu | 18:00 | İstbol | 3 | 0 | Elit Kampüs Atakent A | (25-12) (25-20) (25-19) | B | YK | YK | FI | D |
19:30 | Büyükçekmece Voleybol | 3 | 1 | Güngören Voleybol | (23-25) (26-24) (25-5) (25-13) | B | YK | YK | FI | D |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Dev Adım A | 2 | 0 | Platinyum A | (25-21) (25-17) | B | KKGL | KK | FI | C |
19:15 | Göztepe Akademi | 0 | 2 | İstanbul Marmara | (17-25) (22-25) | B | YKGL | YK | FI | D |
20:30 | Kuzey Yıldızları | 0 | 2 | Cevizli Atak | (19-25) (20-25) | B | YKGL | YK | FI | C |
Sarıyer | 18:30 | Robert | 2 | 0 | Tunalı | (25-18) (25-16) | B | YKGL | YK | KL | 2 |
19:45 | Yetenek Gelişim B | 2 | 0 | Yeniköy Voleybol | (25-20) (25-13) | B | YKGL | YK | KL | 1 |
Tozkoparan | 18:00 | Başakşehir | 0 | 3 | İstanbul Set A | (18-25) (9-25) (17-25) | B | YK | YK | FI | D |
19:30 | Yankı | 2 | 3 | Süreyyapaşa | (25-23) (25-22) (21-25) (20-25) (8-15) | E | BE | BE | GR | - |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Maç Sayısı A | 3 | 2 | Vadi | (25-14) (26-24) (21-25) (16-25) (15-12) | B | KK | KK | FI | A |
19:30 | Maç Sayısı | 3 | 1 | İstanbul Anadolu Olimpik | (25-17) (20-25) (25-20) (25-20) | B | GK | GK | FI | A |
Yakacıkito | 18:00 | Koza Atletik | 0 | 3 | Ada Yıldızları | (18-25) (16-25) (13-25) | B | YK | YK | FI | C |
19:30 | Milan Atletik A | 1 | 3 | Balkan Yeşilbağlar | (25-23) (22-25) (23-25) (21-25) | B | GK | GK | FI | B |
16.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Florya Balkan | 0 | 2 | Beylikdüzü Voleybol | (19-25) (10-25) | B | YKGL | YK | FI | - |
19:15 | Haliç Akademi | 1 | 2 | Olimpia 2023 | (16-25) (26-24) (8-15) | B | YKGL | YK | FI | - |
20:30 | Yeni Yapı A | 2 | 0 | Bakırköy Aslan | (25-9) (25-18) | B | KKGL | KK | FI | A |
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu | 18:00 | Galatasaray Hdı Sigorta | 0 | 3 | Ziraat Bankkart | (13-25) (19-25) (20-25) | E | EFELER | BYK | PO34 | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | İda Voleybol B | 1 | 2 | Prestij | (25-13) (6-25) (10-15) | B | MDKGL | MdK | KL | B |
19:15 | Kartal Anadolu | 0 | 2 | Ada Yıldızları B | (18-25) (23-25) | B | MDKGL | MdK | KL | F |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Mbo | 1 | 2 | Ekol B | (20-25) (25-19) (9-15) | B | KKGL | KK | KL | C |
19:30 | Deka A | 0 | 2 | Cevizli Atak | (16-25) (14-25) | B | KKGL | KK | KL | H |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Genç Atakent | 3 | 1 | Yeşilyurt | (25-14) (24-26) (25-22) (25-19) | B | KK | KK | FI | C |
19:30 | Avrupa Voleybol Gelişim A | 3 | 0 | Bileke A | (25-20) (26-24) (25-16) | B | KK | KK | FI | C |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Fenerbahçe | 3 | 1 | Adres İstanbul | (17-25) (25-20) (25-13) (25-21) | B | KK | KK | FI | A |
19:30 | Kuzey Yıldızları | 0 | 3 | Beykoz Belediyesi | (20-25) (20-25) (22-25) | B | GK | GK | FI | A |
Tozkoparan | 18:00 | Mecidiyeköy | 2 | 1 | Sarıyer Yıldızları | (16-25) (25-21) (15-13) | B | KKGL | KK | KL | 9 |
19:15 | Kuzey Işıkları | 0 | 2 | Gürsel Atletik | (21-25) (24-26) | B | KKGL | KK | KL | 9 |
20:30 | Esenler Arterus A | 1 | 2 | Bahçeşehir Voleybol A | (25-10) (17-25) (6-15) | B | YKGL | YK | FI | - |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Me Marmara Akademi A | 3 | 0 | Es Spor | (25-8) (25-8) (25-23) | B | YK | YK | FI | B |
19:30 | Çekmeköy İstanbul | 2 | 3 | Ateş | (25-20) (25-20) (17-25) (19-25) (7-15) | B | GK | GK | FI | A |
Yakacıkito | 18:00 | Pendik Sancak | 0 | 2 | Maltepe Yıldız | (14-25) (12-25) | B | GKGL | GK | FI | A |
19:15 | Çengelköy Voleybol | 3 | 0 | (H) - Tuzla Mercan | (25-0) (25-0) (25-0) | B | GK | GK | FI | B |
17.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Beşiktaş | 0 | 3 | Vakıfbank | (10-25) (13-25) (15-25) | B | YKSL | YK | FI | - |
19:30 | Ulus B | 3 | 1 | Merve Dalbeler | (21-25) (25-16) (25-19) (25-22) | B | KK | KK | FI | C |
Nişantaşı Üniversitesi | 11:00 | İstinye Üniversitesi | | | İstanbul Atlas Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | A |
13:00 | Istanbul Gedik Üniversitesi | | | Beykent Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | B |
15:00 | Demiroğlu Bilim Üniversitesi | | | Biruni Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | B |
17:00 | Topkapı Üniversitesi | | | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Ünv. | | K | UNIK | BYK | GR | D |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Thy | 3 | 0 | Sarıyer Belediyesi | (25-10) (25-18) (29-27) | B | YKSL | YK | FI | - |
19:30 | Altınyıldız | 0 | 3 | Saydam A | (10-25) (28-30) (22-25) | B | KK | KK | FI | D |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Es Spor | 1 | 3 | Mavi Yıldızlar A | (21-25) (25-7) (16-25) (18-25) | B | KK | KK | FI | B |
19:30 | Dev Ataşehir B | 3 | 0 | Pendik Sancak | (25-14) (25-12) (25-13) | B | KK | KK | FI | B |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Ada Yıldızları | 0 | 2 | Dev Adım | (12-25) (17-25) | B | YKGL | YK | FI | C |
19:30 | Akademi İstanbul | 0 | 2 | Ataşehir Yıldızları | (23-25) (23-25) | B | KKGL | KK | FI | A |
Tozkoparan | 18:00 | Fmv Işık | 2 | 0 | Altıneller | (26-24) (25-13) | B | KKGL | KK | KL | 8 |
19:15 | Gelecek Nesil A | 2 | 0 | Teşvikiye Akademi | (25-14) (25-21) | B | KKGL | KK | KL | 8 |
20:30 | Rotary 100. Yıl | 0 | 2 | Teşvikiye B | (21-25) (18-25) | B | YKGL | YK | KL | 2 |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Doğu Akademi | 0 | 3 | İstanbul Bbsk | (13-25) (12-25) (19-25) | E | GE | GE | FI | - |
19:30 | Galatasaray | 3 | 1 | Prof. Dr. Gazi Yaşargil | (25-22) (18-25) (25-16) (25-16) | E | YE | YE | FI | - |
18.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | İstanbul Yankı | 0 | 3 | Fenerbahçe | (15-25) (17-25) (21-25) | E | YE | YE | FI | - |
19:30 | Kurtuluş | 0 | 3 | Büyük Reşitpaşa | (15-25) (23-25) (10-25) | E | BE | BE | GR | - |
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu | 18:00 | Eczacıbaşı Dynavit | 3 | 0 | Fenerbahçe Opet | (25-21) (25-21) (25-21) | K | SULTANLAR | BYK | POF | - |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Mbo | 0 | 2 | Vadi A | (16-25) (21-25) | B | MDKGL | MdK | KL | C |
19:15 | Vadi B | 2 | 0 | Taç A | (25-16) (25-14) | B | MDKGL | MdK | KL | B |
Naim Süleymanoğlu | 18:15 | Alfa A | 2 | 1 | Dev Adım İstanbul A | (25-17) (22-25) (15-8) | B | KKGL | KK | KL | D |
19:30 | Alfa B | 2 | 0 | Marmara Elit B | (25-8) (25-14) | B | KKGL | KK | KL | I |
Osman Solakoğlu | 18:00 | Elit Kampüs Atakent A | 0 | 3 | İstbol B | (10-25) (17-25) (12-25) | B | KK | KK | FI | D |
19:30 | Çatalca Belediyesi | 1 | 3 | Haliç Akademi | (16-25) (23-25) (25-19) (14-25) | B | KK | KK | FI | D |
S.Tepe Yenidoğan | 18:00 | Lima | 0 | 3 | Beykoz Belediyesi | (15-25) (18-25) (22-25) | B | YK | YK | FI | A |
19:30 | Maç Sayısı | 3 | 0 | Deka | (25-11) (25-11) (25-5) | B | YK | YK | FI | C |
Sabancı Üniversitesi | 10:30 | İstanbul Okan Üniversitesi | 3 | 1 | Türk Alman Üniversitesi | (29-27) (25-27) (25-23) (25-19) | K | UNIK | BYK | GR | A |
12:30 | İstanbul Esenyurt Üniversitesi | 0 | 3 | Bezmialem Vakıf Üniversitesi | (7-25) (18-25) (15-25) | K | UNIK | BYK | GR | C |
14:30 | Sabancı Üniversitesi | 2 | 3 | Galatasaray Üniversitesi | (25-15) (25-18) (23-25) (21-25) (15-17) | K | UNIK | BYK | GR | C |
16:30 | İstanbul Esenyurt Üniversitesi | 1 | 3 | Acıbadem Üniversitesi | (17-25) (23-25) (25-23) (10-25) | E | UNIE | BYK | GR | A |
18:30 | Milli Savunma Üniversitesi | 3 | 2 | Sabancı Üniversitesi | (20-25) (17-25) (25-23) (25-19) (15-6) | E | UNIE | BYK | GR | B |
Tozkoparan | 18:00 | Robert A | 2 | 0 | Yeni Nesil | (25-13) (25-17) | B | KKGL | KK | KL | 8 |
19:15 | Yetenek Gelişim | 2 | 0 | Göktürk Atletik | (25-11) (25-17) | B | KKGL | KK | KL | 9 |
20:30 | Florya Balkan | 2 | 1 | İstanbul Set | (25-19) (16-25) (15-10) | B | KKGL | KK | FI | A |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Uno Akademi A | 0 | 3 | Fenerbahçe | (20-25) (22-25) (19-25) | B | YK | YK | FI | A |
19:30 | Kartal Anadolu | 0 | 3 | Çengelköy Voleybol | (14-25) (12-25) (23-25) | B | GK | GK | FI | B |
19.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 18:00 | Bahçelievler Belediye | | | Sarıyer Belediyesi | | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Parlayan Genç Yıldızlar | | | İstanbul Anadolu Olimpik | | B | BB | BB | GR | A |
Deniz Esinduy Fabrika Vol | 18:00 | Pendik Sancak B | | | Ada Yıldızları A | | B | MDKGL | MdK | KL | E |
19:15 | Ataşehir Kartalları | | | Ataşehir Aslanları | | B | MDKGL | MdK | KL | D |
İ.Ü.Cerrahpaşa S.S. | 11:00 | Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni. | | | İstanbul Arel Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
13:00 | Kadir Has Üniversitesi | | | Türk Alman Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | B |
15:00 | İstanbul Rumeli Üniversitesi | | | Altınbaş Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | GR | D |
17:00 | İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa | | | İstinye Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | GR | A |
Sultanbeyli S.S. | 18:15 | Balkan Yeşilbağlar | | | İstanbul Anadolu | | B | YKGL | YK | FI | D |
19:30 | Doğu Akademi | | | Vadi A | | B | YKGL | YK | FI | A |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 18:00 | Fenerbahçe | | | Beşiktaş | | B | YKSL | YK | FI | - |
19:30 | Galatasaray | | | Me Marmara Akademi | | B | GKSL | GK | FI | - |
20.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 10:00 | Atakent Yıldızları | | | Odak B | | B | MDKGL | MdK | FI | E |
11:15 | Haliç Akademi | | | İstanbul Yankı A | | B | MDKGL | MdK | FI | F |
12:45 | Gelecek Nesil | | | Yeniköy Voleybol | | B | MDKGL | MdK | FI | H |
14:00 | Olimpia 2023 | | | Smaç Sk B | | B | MDKGL | MdK | FI | E |
15:30 | Bileke | | | Elit Kampüs Atakent A | | B | MDK | MdK | FI | D |
17:00 | Prof. Dr. Gazi Yaşargil | | | Galatasaray | | E | GE | GE | FI | - |
19:00 | İstanbul Bbsk | | | Süreyyapaşa A | | E | GE | GE | FI | - |
Naim Süleymanoğlu | 12:30 | Beykoz Spor | | | Tuzla Rekor A | | B | KKGL | KK | KL | J |
14:00 | Başarı Performans | | | Ted İstanbul | | B | KKGL | KK | KL | B |
15:30 | İstanbul Alp | | | Uno Akademi | | B | KKGL | KK | KL | F |
17:00 | Tuzla Gelişim | | | Nssl | | B | YKGL | YK | KL | D |
Sancaktepe Taha Akgül | 19:30 | Anadolu Smaç | | | Pendik Sancak | | B | YKGL | YK | FI | C |
20:45 | Koza Atletik | | | Dev Adım | | B | GKGL | GK | FI | A |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 12:30 | Taç B | | | Dev Ataşehir A | | B | MDKGL | MdK | FI | A |
14:00 | Maç Sayısı A | | | Dev Ataşehir A | | B | MDK | MdK | FI | A |
15:30 | Çekmeköy İstanbul A | | | Ataşehir Yıldızları | | B | MDK | MdK | FI | A |
17:00 | Balkan Yeşilbağlar A | | | Tuzla Mercan A | | B | MDKGL | MdK | FI | C |
18:30 | Marmara Sportif | | | Ateş A | | B | MDKGL | MdK | FI | B |
19:45 | Akademi İstanbul | | | Ataşehir Aslanları | | B | MDK | MdK | FI | A |
21.04.2024 | Bahçelievler Engelliler | 10:00 | Beylikdüzü Beykent A | | | İstanbul Set A | | B | MDKGL | MdK | FI | F |
11:15 | Göktürk Atletik | | | Zekeriyaköy Doğa A | | B | MDKGL | MdK | FI | H |
12:45 | Yeşilyurt | | | Bahçelievler Belediye | | B | GKSL | GK | FI | - |
14:15 | Sarıyer Belediyesi | | | Beşiktaş | | B | GKSL | GK | FI | - |
16:00 | Sarıyer Yıldızları A | | | Bosphorus B | | B | MDKGL | MdK | FI | G |
17:15 | Gürsel Atletik B | | | Teşvikiye Akademi | | B | MDKGL | MdK | FI | G |
18:45 | Kovan Spor | | | Teşvikiye | | B | MDKGL | MdK | FI | H |
Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu | 19:00 | Fenerbahçe Opet | | | Eczacıbaşı Dynavit | | K | SULTANLAR | BYK | POF | - |
Naim Süleymanoğlu | 12:30 | Geleceğe Dönüş B | | | Maç Sayısı B | | B | MDKGL | MdK | KL | L |
14:00 | Geleceğe Dönüş A | | | Ataşehir Yıldızları A | | B | MDKGL | MdK | KL | C |
15:30 | Marmara Elit B | | | Ataşehir Yıldızları B | | B | MDKGL | MdK | KL | I |
17:00 | Platinyum B | | | Dev Adım İstanbul B | | B | MDKGL | MdK | KL | K |
Sancaktepe Taha Akgül | 19:30 | Balkan Yeşilbağlar A | | | Tuzla Rekor B | | B | KKGL | KK | FI | C |
20:45 | Trend İstanbul | | | Deka | | B | GKGL | GK | FI | A |
Tvf 50.Yıl Deniz Esinduy | 12:30 | Galatasaray | | | Eczacıbaşı B | | B | YKSL | YK | FI | - |
14:00 | Kuzey Yıldızları | | | Ataşehir Kartalları | | B | YK | YK | FI | A |
16:00 | Uno Akademi | | | Tuzla Mercan | | B | GK | GK | FI | B |
17:30 | Spor Vizyon | | | İstanbul Marmara A | | B | KKGL | KK | FI | B |
18:45 | Vadi A | | | Ateş A | | B | KKGL | KK | FI | B |
20:15 | Vadi B | | | Anka A | | B | KKGL | KK | FI | B |
Yakacıkito | 10:00 | Turuncu | | | Adres İstanbul | | B | MDKGL | MdK | FI | B |
11:15 | İda Voleybol A | | | Ekol | | B | MDKGL | MdK | FI | B |
12:45 | Dev Adım A | | | Girişim B | | B | MDKGL | MdK | FI | C |
14:00 | Çengelköy Anka | | | Girişim A | | B | MDKGL | MdK | FI | A |
15:30 | Milan Atletik | | | Çengelköy Voleybol | | B | MDK | MdK | FI | B |
17:00 | Pendik Sancak | | | Koza Atletik | | B | MDK | MdK | FI | B |
19:00 | Kartal Anadolu | | | Pendik Sancak | | B | YK | YK | FI | B |
22.04.2024 | İstanbul Teknik Üniversitesi S.S. | 13:00 | Yeditepe Üniversitesi | | | Koç Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | CF | 1 |
15:00 | Koç Üniversitesi | | | Doğuş Üniversitesi | | E | UNIE | BYK | CF | 1 |
17:00 | Yeditepe Üniversitesi | | | Piri Reis Ünv. | | E | UNIE | BYK | CF | 1 |
19:00 | Istanbul Teknik Ünv. | | | Yıldız Teknik Ünv. | | E | UNIE | BYK | CF | 1 |
25.04.2024 | Yıldız Teknik Üniversitesi S.S. | 12:00 | Özyeğin Ünv. | | | İstanbul Rumeli Ünv. | | E | UNIE | BYK | CF | 1 |
14:00 | Fenerbahçe Ünv. | | | Haliç Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | CF | 1 |
16:00 | Beykoz Üniversitesi | | | Maltepe Ünv. | | K | UNIK | BYK | CF | 1 |
18:00 | Yıldız Teknik Ünv. | | | İstanbul Teknik Ünv. | | K | UNIK | BYK | CF | 1 |